Samsung 65JS9000 test - czyli świetna obsługa, wizjonerskie myślenie i uwaga, uwaga dostępność do ... Google Play, choć nie każdy o tym wie !!!

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja wiem tylko że Samsung jeśli zechce to może , a może bo jest duży , a duży dużo może. Kiedyś to Sony i Panasonic nadawali ton światowej technologii ale zgubiła ich arogancja . Byli tak zakochani w sobie że nie przyjmowali nawet słowa krytyki. A Samsung , Samsung słuchał ludzi i dla nich w pocie czoła , wykonywał ich uwagi.
Samsung nie tylko dobił do czołówki ale zwyczajnie ja wyprzedził .
Pytanie co zrobi z tym zwycięstwem ?

Wszystko co napisałeś jest prawdą ja dodałbym jeszcze życie ponad stan np. firmy Sony ( te wszystkie wieżowce itp.) plus Sony Pictures, Sony music które ostatnio już lepiej sobie radzą ale dalej nie jest to co sobie oni założyli a to wszystko leci w koszty firmy ... plus trochę pecha mieli zalane magazyny , fabryka tez częściowo ale to nie zmienia faktu że byli zadufani w sobie i ponoszą tego konsekwencję.. Ostanie wyniki finansowe już lepsze ale zanim wyjdą na 100% na tzw. prostą to jeszcze muszą popracować...


Ale tez trzeba dodać że to jakie ma pieniądze Samsung czy Lg to nawet jakby troszkę lepiej zarządzano w firmach Panasonic czy Sony to aż tak dużo lepiej by nie było ponieważ Samsung i Lg ma mega promocje typu kupując tv tych firm dostajesz samrtfony , tablety , kilka razy widziałem takie akcje że kupując tv 55 albo 65 cali dostawałeś drugi tv 32 cale :) Kogo innego stać na coś takiego..
Plus to co się dawało wyczytać że istnieje prawdopodobieństwo że do tych firm coś Państwo im "dokłada" nie wiadomo na ile to prawda (ale czasem w plotkach jest troszkę prawdy) ale jedno jest pewne w Japonii zarówno dla Panasa jak i Sony nikt nic nie dołoży...
Ostatnio nawet chyba Ty pisałeś że Samsung też ma znacznie mniejsze zyski ... zobaczymy co to będzie w przyszłości - ja chciałbym żeby jak najwięcej firm było na rynku bo to lepiej dla nas konsumentów..


Ale jedno jest pewne Samsung już topowy tv w tamtym roku miał bardzo dobry, a w tym roku jest jeszcze lepszy ale i droższy ale o tym już pisaliśmy ... Jedynie co mi brakuje u nich to gwarancja Producenta bo to sa drogie tv i nie każdego stać żeby wydać powiedzmy 20 tys za 65 cali i np. żeby po dwóch latach wymienić go bo się rozwali.. a szanse są duże bo tv są bardzo awaryjne patrząc w stosunku do innej elektroniki jak np. wzmaki czy amplitunery..
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Niech firmie Sony wiedzie się jak najlepiej, bo większa konkurencja to lepsze produkty. Ale Samsung pokazuje, że nie tylko cena ale jakość też może być zdominowana.
 

jarmalik

Member
Bez reklam
No tak ale Ty jako zwolennik i użytkownik plazmy masz zupełnie inne oczekiwania.

Nie jestem tu żadnym dogmatykiem. Po prostu osiem lat temu pochodziłem, popatrzyłem i ten obraz najbardziej przypadł mi do gustu. Gdyby lepszy był LCD to kupiłbym LCD. Tak jest i teraz z tym, że dzisiaj nie mam już wyboru :sad: bo na OLED jeszcze chyba za wcześnie.

I popełniłeś najważniejszy błąd bo Ty musisz oglądać modele skalibrowane !!! Wiadomo 4K to cztery K nawet jak skalowane.
A ile kasy przeznaczasz na zakup ?

Tak też napisałem i daję mu jeszcze szansę. Co do ceny: jak najmniej :D oczywiście. Myślę o około 15k z tym że priorytetem jest jakość i jeśli widziałbym wystarczające uzasadnienie to mógłbym jeszcze nieco dopłacić. W Saturnie model 9500 jest za 20k z tym że mają tam promocję taką, że gdybym jednocześnie kupował u nich kamerę 4k to miałbym ją praktycznie za pół ceny.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Niech firmie Sony wiedzie się jak najlepiej, bo większa konkurencja to lepsze produkty. Ale Samsung pokazuje, że nie tylko cena ale jakość też może być zdominowana.

Zgadza się ja od tamtego roku (mam na myśli topowe serie ich tv) zacząłem patrzeć zupełnie inaczej.. Dla mnie np. Lg jeśli chodzi o jakość wykonania jest daleko z tyłu za Samsungiem czy Sony. Choć z seria 6 z tamtego roku był niewypał jeśli chodzi o Samsunga miejmy nadzieję, że to jednorazowy taki wypadek z daną serią.
 

jarmalik

Member
Bez reklam
Zobacz w Firmowym Samsunga to BARDZO się Zdziwisz jak Ja :)

Ale jak mam się zdziwić skoro nie ma telewizora na miejscu - mają mi go sprowadzić żebym się "pobawił?" Właśnie bawiłem się obok w Saturnie gdzie stoi na wystawie. Tak się składa że to było w Gdańsku.
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Ale jak mam się zdziwić skoro nie ma telewizora na miejscu - mają mi go sprowadzić żebym się "pobawił?" Właśnie bawiłem się obok w Saturnie gdzie stoi na wystawie. Tak się składa że to było w Gdańsku.
To ja podobnie tylko zamawiałem własnie u Samsunga :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To nowe modele więc jeszcze trochę czasu potrzeba aby się pojawiły w innych sklepach.
 

Kadajo

New member
Bez reklam
Oled to przyszłość, LCD to już granice tej technologi. Czas iść do przodu Samsungu.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jest jeszcze w ocenie praktyczność - czyli cena do jakości.
I tu recenzent wskazał Smasunga.
 

Kadajo

New member
Bez reklam
Cena do jakości wynika raczej już z indywidualnego podejścia. Jeśli komuś będzie bardziej zależało na jakości obrazu wybierze lg, jeśli bardziej na np. Odtwarzaniu plików przez USB wybierze Samsunga. Samsung pod względem funkcjonalności był zawsze nr. 1. Ale nie zapominajmy ze tv to przede wszystkim obraz.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Znam ludzi którzy mają inne potrzeby i inny pogląd. Widać ocena zależy od miejsca siedzenia...
 
Do góry