Samsung 65JS9000 test - czyli świetna obsługa, wizjonerskie myślenie i uwaga, uwaga dostępność do ... Google Play, choć nie każdy o tym wie !!!

Hernandes

New member
Mam kłopot z tym telewizorem odnośnie HBO GO. Dość często się wiesza. Najpierw sądziłem, że to "zasługa" wifi, wobec czego podłączyłem kabelkiem. Niestety nie pomaga. Kłopot polega na tym, że oprócz dyskomfortu przerwanego oglądania filmu (a jakże, w najlepszym momencie...), to zawieszenie powoduje, że nijak nie da się zresetować połączenia z HBO GO. Wszystko inne działa - tj. można wyjść do oglądania telewizji, można uruchomić inne aplety itd. Powrót do HBO GO nic nie daje: telewizor nadal "wisi". Po jakimś czasie sam się odblokowuje. Od czego zależy, że się odblokowuje, nie mam pojęcia.
Czy ktoś z Was miał lub ma podobne objawy?
Jak sobie z tym radzicie?
 

Hernandes

New member
Gdyby ktoś miał w przyszłości podobny problem j.w: przyjechali fachowcy i wymienili cały box z elektroniką. Teraz działa. Interwencja okazała się konieczna po tym, jak w usłudze zdalnego sprawdzania konfiguracji z centrum diagnostycznego Samsunga inny fachowiec konkretnie namotał tak, że telewizor w większości funkcji smart przestał działać. Jako remedium był łaskaw stwierdzić (po 45 minutach gmerania na odległość), że teraz to tylko wymiana pomoże. I pomogła. Czyli jednak fachowiec...
 

MatDe

New member
Witam,

Mam spore problemy z oprogramowaniem, telewizor jest powolny, często się zawiesza, są problemy z nagrywaniem (cofaniem) programów, przy podłączeniu usb nagle niektóre opcje w menu przestają być dostępne, czasami nagle przestaje działać zmienianie programów góra/dół i odblokowuje to dopiero wybranie jakiegoś kanału cyframi. Generalnie używanie tego telewizora jest strasznie irytujące. Z przeglądania tego forum (i innych) wynika, że większość użytkowników nie ma tego typu kłopotów z oprogramowaniem. Dzisiaj zdalna obsługa zresetowała telewizor, ale już przy kolejnym uruchomieniu problemy powróciły.

Jeden z użytkowników tego forum opisywał w tym temacie podobne problemy, jednak niestety nie znalazłem opisanego rozwiązania.

Czy może ktoś z Was jeszcze spotkał się z tym problemem, albo wie jak to skutecznie naprawic?
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Witam,

Mam spore problemy z oprogramowaniem, telewizor jest powolny, często się zawiesza, są problemy z nagrywaniem (cofaniem) programów, przy podłączeniu usb nagle niektóre opcje w menu przestają być dostępne, czasami nagle przestaje działać zmienianie programów góra/dół i odblokowuje to dopiero wybranie jakiegoś kanału cyframi. Generalnie używanie tego telewizora jest strasznie irytujące. Z przeglądania tego forum (i innych) wynika, że większość użytkowników nie ma tego typu kłopotów z oprogramowaniem. Dzisiaj zdalna obsługa zresetowała telewizor, ale już przy kolejnym uruchomieniu problemy powróciły.

Jeden z użytkowników tego forum opisywał w tym temacie podobne problemy, jednak niestety nie znalazłem opisanego rozwiązania.

Czy może ktoś z Was jeszcze spotkał się z tym problemem, albo wie jak to skutecznie naprawic?

Poproś serwis o wymianę skrzynki one connect. Opisywane przez Ciebie problemy nie powinny występować. Wymiana one connect z pewnością rozwiąże Twoje problemy :)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Jak wspomniał wyżej kolega. Skrzynka do wymiany. Rodzice mają ten tv i menu śmiga aż miło. Nagrywanie działa płynnie, tv robi swój folder w pamięci przenośnej nie kasując jej zawartości.
 

qzyra_to

New member
Mam kłopot z tym telewizorem odnośnie HBO GO. Dość często się wiesza. Najpierw sądziłem, że to "zasługa" wifi, wobec czego podłączyłem kabelkiem. Niestety nie pomaga. Kłopot polega na tym, że oprócz dyskomfortu przerwanego oglądania filmu (a jakże, w najlepszym momencie...), to zawieszenie powoduje, że nijak nie da się zresetować połączenia z HBO GO. Wszystko inne działa - tj. można wyjść do oglądania telewizji, można uruchomić inne aplety itd. Powrót do HBO GO nic nie daje: telewizor nadal "wisi". Po jakimś czasie sam się odblokowuje. Od czego zależy, że się odblokowuje, nie mam pojęcia.
Czy ktoś z Was miał lub ma podobne objawy?
Jak sobie z tym radzicie?
Cześć, poradziłeś sobie z tym problemem z HBO GO? Ja mam szczególnie problem przy GRZE O TRON, bardzo dużo odcinków mi nie chce działać. Czasami jest tak, że żaden film się nie włącza a na laptopie działa bez zarzutu. Jest to mega denerwujące :/
 
Do góry