Samsung 65JS9000 test - czyli świetna obsługa, wizjonerskie myślenie i uwaga, uwaga dostępność do ... Google Play, choć nie każdy o tym wie !!!

xavierpl

New member
Gdy próbuje zaznaczyć w menu w opcji Auto Motion Plus opcje wyraźny ruch led to gdy jest ta opcja załączona słyszę wydobywające sie brzęczenie z tv. Czy to jest normalne zachowanie tv?Brzeczenie jest dość uciążliwe :/.Gdy opcje wyłącze brzęczenie ustępuje. U Was tak samo sie dzieje?
 

mardd32

New member
Witam,

Zastanawiam się nad kupnem tego telewizora, ale w wersji 55 calowej.
Wiecie jaka jest długość kabla do connect box`a ? Pytam ponieważ chciałbym zawiesić go na ścianie.

Czy dostęp do google play daje możliwość instalowania tylko gier czy też aplikacji? Czy jest jakakolwiek aplikacja na samsunga pozwalająca oglądać filmy z NAS`a na wzór Kodi ?
 

qzyra_to

New member
Gdy próbuje zaznaczyć w menu w opcji Auto Motion Plus opcje wyraźny ruch led to gdy jest ta opcja załączona słyszę wydobywające sie brzęczenie z tv. Czy to jest normalne zachowanie tv?Brzeczenie jest dość uciążliwe :/.Gdy opcje wyłącze brzęczenie ustępuje. U Was tak samo sie dzieje?

Próbowałem u siebie i nie słyszę żadnego brzęczenia. Mógłbyś nagrać jakiś krótki filmik o ile tel/kamera wyłapie to brzęczenie. Słyszysz tylko z bliska czy z daleka tak samo?
 

xavierpl

New member
Witaj,

Po załączeniu wyraźny ruch led brzęczenie słychać z bliska tv dość głośno , z odległości 1,5 m mniej lecz także jest to uciążliwe :/. Zauważyłem rownież ze obraz w tym trybie lekko mi lekko drga , migocze w aplikacjach czy menu tv oraz przy odtwarzaniu filmików z youtube :/. Masz podobne objawy z drganiem obrazu , migotaniem?
 

qzyra_to

New member
U siebie nie zauważyłem takich objawów, co prawda obraz przy włączonym Auto Motion Plus(w każdym trybie) jest ładniejszy ale nie wyrabia w niektórych momentach. Brak jakiegokolwiek bzyczenia. Nagraj proszę film jak to wygląda u ciebie.
 

xavierpl

New member
A jak u Ciebie z ostrością obrazu? U siebie zauważyłem beznadziejna ostrość tzn logo kanałow takich np jak TVN hd czy Polsat hd oraz litery podczas reklam wyglądają jakbym suwak ostrości ustawił na 0 nie pomaga zwiększenie ostrości :/. Dodatkowo prz załączonym Motion Plus wyraźny ruch led oprócz brzęczenia niektóre filmiki szczególnie w 4k z youtube lekko drgają , migotaja :/ ręce opadają .
 

Daniel1974

New member
samsung ue55js9000

Samsung to dziadostwo,teraz tylko rżnie swoich klientów marketingiem,a wytrzymałość jest zerowa,dwa lata i na śmietnik i nie pomoze żadne suhd i nano crystal,mają ceny z kosmosu,drozsze od oleda,samsung ma się za Boga wśród tv chyba,za połowe ceny ich tv można kupic innej firmy,samsung wali ceny po 8 po 12tysiecy,jakby to było 1200zł,nawet okularów 3D nie dołączają,tylko karzą sobie płacić,żarty sobie robią z kupujących,rżna klientów na każdą złotówkę,wklejam foty ue55js9000 suhd nano crystal,po roku chodzenia na wystawie w sklepie nadaje się na śmietnik,sklepy co jakiś czas wymieniają je na nowe do ekspozycji żeby klientów nie straszyć,tak mi sprzedawca po cichu powiedział nawet,załączam zdjęcia,miłego oglądania
 

Attachments

  • 20160330_204501.jpg
    20160330_204501.jpg
    321,5 KB · Wyś: 56
  • 20160330_204513.jpg
    20160330_204513.jpg
    354,7 KB · Wyś: 66
  • 20160330_204530.jpg
    20160330_204530.jpg
    493,4 KB · Wyś: 59
  • 20160330_204536.jpg
    20160330_204536.jpg
    349 KB · Wyś: 54
  • 20160330_204936.jpg
    20160330_204936.jpg
    299,7 KB · Wyś: 53

rafcio76r

New member
Bez reklam
Niestety u innych producentów nie jest wiele lepiej. Producentom TV nie opłaca się robić wytrzymałych TV, które mają działać przez długie lata. Ma wystarczyć na okres gwarancyjny a potem klient ma przyjść i kupić nowy, bo starego nie da się lub nie opłaca się naprawiać. Każdy chyba wie, że z trwałością materiałów z każdym rokiem jest coraz gorzej - cięcie kosztów. Swoją w TV flagowym za spore pieniądze jakość podświetlenia to totalna padaka. Jedyna alternatywa do LED to OLED, ale z nie rozwiązanym problemem wypalających się matryc.
Wniosek: nie ma sensu kupować bardzo drogich TV, no chyba że ktoś nie ma co robić z kasą :p
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To nie był sprzedawca tylko podawca.
I opowiada bzdury , ale gratulację za wymyślanie tajemniczych opowieści- brawo !
 

pepe1234

New member
Witajcie,

Zauważyłem ostatnio w prawym górnym rogu dziwne przyciemnienie obrazu oraz delikatną kreske :/. Powiedzcie czy warto to reklamować czy to normalne wydaje mi się że tego przyciemnienia i delikatnej kreski nie było :/.
 

Attachments

  • FullSizeRender.jpg
    FullSizeRender.jpg
    24,9 KB · Wyś: 75

kris115

New member
Mam zamiar zakupić ten model z ekspozycji. W sklepie przedstawiciel Samsunga stwierdził ze nie może znaleźć w menu serwisowym czasu pracy matrycy. Czy jest możliwość sprawdzenie tego czasu w modelu JS9000 ?
 

kris115

New member
I mam jeszcze jedno pytanie czy wejście w menu serwisowe powoduje utratę gwarancji? W sklepie "konkurencja" od Sony stwierdziła że moge stracić prawa gwarancyjne jeżeli przedstawiciel Samsunga wchodził w menu serwisowe.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Nie kupuj tego tv z ekspozycji, za duże pieniądze na takie ryzyko. Tv z ekspozycji pewnie był włączony 12h dziennie.
 

kris115

New member
Do tv mam dostać zestaw głośników i bony do decathlonu wiec całkowity koszt wyjdzie 8 tys i zamierzałem dodatkowo wykupić 5 letnią gwarancje wiec całość poniżej 9 tys. W tej cenie seria 9 z przedłużoną gwarancją lub seria 7 sam już nie wiem



Nie kupuj tego tv z ekspozycji, za duże pieniądze na takie ryzyko. Tv z ekspozycji pewnie był włączony 12h dziennie.
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Do tv mam dostać zestaw głośników i bony do decathlonu wiec całkowity koszt wyjdzie 8 tys i zamierzałem dodatkowo wykupić 5 letnią gwarancje wiec całość poniżej 9 tys. W tej cenie seria 9 z przedłużoną gwarancją lub seria 7 sam już nie wiem

Ja bym w życiu nigdy nie kupił TV z ekspozycji, no chyba, że za połowę ceny :)
 

pepe1234

New member
Powiedzcie mi czym czyścicie ramkę w js 9000 mam strasznie spalcowana i woda ze szmatka nie pomaga :/.Myslicie ze lepiej np płynem do LCD Hama czy Clinem?
 
Do góry