Samsung 55mu7002 czy Panasonic TX-58ex700e

destructor

New member
Bez reklam
Powinien generować ale niestety tak nie jest. Być może brak zgrania upłynniacza z odświeżaniem matrycy bo inaczej nie potrafię wytłumaczyć zaników piłki w sporcie.
 

Dymion.

New member
Panowie jakie ustawienia obrazu używacie w panasonic 58ex700?
Witam
Dla mnie tryb kino i prawdziwe kino ma zbyt blade kolory i obraz mało ostry... cały czas kombinuje z ustawieniami i w tej chwili testuje "Ustawienia własne", tj.:
- podświetlenie 45
- kontrast 90
- jasność 0
- kolor 55
- odcień 0
- ostrość 55
- temp. barwowa ciepły1
- pozostałe "wyłączone"
Na ww ustawieniach obraz ma jak dla mnie dobrą ostrość i kolory bardziej intensywne i na razie mi to odpowiada.
 

Civac

New member
Witam
Dla mnie tryb kino i prawdziwe kino ma zbyt blade kolory i obraz mało ostry... cały czas kombinuje z ustawieniami i w tej chwili testuje "Ustawienia własne", tj.:
- podświetlenie 45
- kontrast 90
- jasność 0
- kolor 55
- odcień 0
- ostrość 55
- temp. barwowa ciepły1
- pozostałe "wyłączone"
Na ww ustawieniach obraz ma jak dla mnie dobrą ostrość i kolory bardziej intensywne i na razie mi to odpowiada.
Spróbowałem ale szczerze mówiąc szybsze sceny klatkuja, jak w końcu będę miał chwilę to też się pobawię dłużej ustawieniami i wrzucę tu swoje.
 

Jarecky74

Member
Ustawienia u mnie:

Prawdziwe kino
- podświetlenie 50
- kontrast 90
- jasność 0
- kolor 65
- odcień 0
- ostrość 20
- temp. barwowa ciepły2
- pozostałe "wyłączone"

Jak dla mnie przy tych ustawieniach zarówno kolory jak i ostrość b.dobrze :D
 

Civac

New member
Panowie a jak zmienić rozdzielczość na youtube? Nigdzie nie widzę tej opcji i filmy 4 k odtwarza mi na pewno nie w 4 k.
 

Waldorff

Member
Panowie a jak zmienić rozdzielczość na youtube? Nigdzie nie widzę tej opcji i filmy 4 k odtwarza mi na pewno nie w 4 k.

Z tego co widziałem w Panasie brata, jakość dobiera się z automatu w zależności jaki będzie transfer po WiFi. Zajrzyj w ostatnią ikonę "informacje" dla nerdów i tam zobaczysz jak to wygląda.
 
Do góry