Rtv Euro Agd

Morpheush

New member
O tym sprawdzeniu przy dostawie to co najwyzej to mozna sobie sprawdzic czy z zewnatrz dobrze wyglada i nie ma zadnych zarysowan czy tez pekniec, ale tego czy dziala to juz sie nie sprawdzi zwlaszcza w okresie zimowym gdy wypada troche poczekac by TV sie ogrzal i doszedl do temperatury pokojowej, no chyba ze chce sie ryzykowac ze cos trzasnie w nim.
 

adikpioro

New member
40x0 kompletna fikcja

sklep RTV EURO AGD
Dziś wpadłem do sklepu po miesiącu oczekiwania (BO NIE MIELI NA STANIE) na wysmażony tv za 6000zł. Miało być 40 rat 0 procent .... a skończyło się na 20 ratach ... podziękowałem (p... mnie w d.....) ale straciłem czas (40 km), nadzieję związaną ze sprzętem itd.
MÓJ BANK CREDITAGRICOLE wypiął się na mnie (mam tam konto 10 lat - do jutra!!) i nie dał mi 40 rat !!!! Tłumaczyli się, że SPRZEDAŻ RATALNA to nie CA tylko jakaś inna komórka !!!!!!! No jaja ..... Z nikim nie pogadasz dlaczego nie przyznali na 40 rat .... zapomnij
 
Ostatnia edycja:

krazy777

Member
Bez reklam
Te ich raty 0% to kant d*py rozbić. Tak samo w MM czy innych. Najpierw trąbią w telewizji, ludzie jadą po sprzęt a potem "miła" pani w punkcie olewa wszystkich i niby "system" odrzuca 0%, ilość rat itd.
 

mietka

New member
Ja chciałem kupić aparat Sony Cyber-shot DSC-HX100V,więc wsiadłem w auto i jadę do sklepu.
Wchodzę JEST oglądam,wszystko pasuje,proszę sprzedawcę o ten model bo chce kupić i Ups!!!słyszę nie mamy na stanie,ale jak Pan zapłaci,to za dwa tygodnie będzie mógł odebrać u nas.Proszę sobie wyobrazić moje niemałe ździwienie.A u nich w sklepie internetowym mam po trzech dniach.To samo z kolumnami 5.0.Wybrałem się po kolumny do kina z nadzieją,że wyjadę z całym zestawem a tu kuku mają tylko zestawy stereo,więc spytałem o zestawy 5.0 ,no i ta sama śpiewka,zapłać,czekaj,odbierz.
Tak prowadząc sklep nie potrzeba magazynów,a skoro nie potrzeba magazynów to dlaczego,ceny są takie wysokie?Kupiłem TV samsunga 55' za 6150zł w necie gdzie u mich ten sam kosztował 7550zł.Na TV czekałem dwa tygodnie,ale znałem procedurę,że najpierw zamawiam,potem oni sprowadzają ten tv od producenta a następnie przywożą do mnie.Wniosek brak magazynów mniejsza cena.W rtv-euro-agd mogę kupić co najwyżej maszynkę do golenia.Ach i jeszcze jedna sprawa kiedy byłem w Kołobrzeskim rtv chciałem kupić kartę(Xd) do dwuletniego olympusa a pan mi mówi,że nie ma bo to stary sprzęt,tyle że olympus w dalszym ciągu wypuszcza aparaty na te karty:smile:

 

ernet

Active member
Bez reklam
Grzej do MM

sklep RTV EURO AGD
Dziś wpadłem do sklepu po miesiącu oczekiwania (BO NIE MIELI NA STANIE) na wysmażony tv za 6000zł. Miało być 40 rat 0 procent .... a skończyło się na 20 ratach ... podziękowałem (p... mnie w d.....) ale straciłem czas (40 km), nadzieję związaną ze sprzętem itd.
MÓJ BANK CREDITAGRICOLE wypiął się na mnie (mam tam konto 10 lat - do jutra!!) i nie dał mi 40 rat !!!! Tłumaczyli się, że SPRZEDAŻ RATALNA to nie CA tylko jakaś inna komórka !!!!!!! No jaja ..... Z nikim nie pogadasz dlaczego nie przyznali na 40 rat .... zapomnij

Tam bez problemu powinieneś dostć nawet 50 rat na o% ( o ile jeszcze ta akcja trwa )

http://www.hdtv.com.pl/forum/samsun...lewizora-lcd-firmy-samsung-ue55d8000-101.html
 

robroj

New member
Witam!
Chciałem Wam opisać dzisiejsza sytuacje jaka mi się przydarza w sklepie tej firmy.
Wczoraj zamówiłem przez internet plazmę samsunga i pojechałem do sklepu aby sfinalizować transakcje (polowe wpłaciłem a polowe na raty) tam oczywiście mila pani wyliczyła mi ratę z ubezpieczeniem.. ja jej na to ze nie chce ubezpieczenia i był spokój.
Na koniec po podpisaniu umowy dala mi do podpisania papier że zgadzam się aby sklep i bank mogły mi wysyłać jakieś śmieci reklamowe poniżej była moja zgoda na dzielenie się moimi danymi z innymi firmami (dostawcy usług, inne firmy) a ja na to ze tego nie podpisze i niech wydrukuje ze zgadzam się tylko na bak i sklep.. ona ze to jest całość i nie może tego zmieniać i jest to integralna cześć umowy - a ja ze jak nie to nie.. podarłem jej na oczach podpisaną już umowę i życzyłem miłego dnia :)
poszedłem jeszcze później poszwendać się do tesco a tutaj po kilkunastu minutach telefon ze sklepu ze po konsultacji z jakimiś kierownikami wystarczy ze skreśli się ten punkt i pisemnie napisze ze nie zgadzam się.. i wszystko będzie cacy.
po przyjściu do sklepu papiery już czekały jeszcze raz wydrukowane - stwierdziłem z przekąsem ze jednak się dało... podpisałem i wyszedłem.
Jak widać to ze chcemy kupić coś na raty nie oznacza ze musimy godzić się na wszystkie warunki jakie są nam dyktowane przez bank czy tez sklep.
To im zależy na pieniądzach a nie nam - pamiętajcie o tym :)
 

dziadeksley

New member
roboj ma rację, niestety układ właściel sklepu-bank to dola dla kierownictwa sklepu z ilości podpisanych umów pod warunkiem, że nie przekroczą % ilości umów "gołych". Jak podpiszą sobie umowę z bankiem tak i później "rzeźbią".
Byłem niedawno w Avansie i na wejściu pytam czy umowę ratalną mogę podpisać gołą bez zbędnych dodatków, panienka się uśmiechnęła i powiedziała iż nie ma przszkód, umowa bez dodatkowego ubezpieczenia i reklam. Pooglądałem i zrobiono mi symulację, kalkulator leżał obok - podliczyłem i było zgodne z tym co ustaliłem na początku, kupiłem na 20 rat.
Niestety trzeba liczyć zawsze i patrzeć co napisane, a że banki mają różne wzory umów to "kruczki' są umieszczane w różnych podpunktach.
Jako klienci musimy patrzeć "jak sroka w gnat" na wszelkiego typu umowy.
Dla sklepu nie problem kupić sprzęt lecz go rozsądnie sprzeddać. Uff ale się rozpisałem.
 

BadWoj

New member
Wielu ludzi narzeka na euro. ALe to zależy na kogo się trafi. Ja raz trafiłem na takiego nieprzyjemnego cwaniaka, ale na szczęście gdy kupowałem tiwi to już miła obsługa i Pan potrafił odpowiedzieć na zadane pytania.
 

Damixsat

New member
Pamiętajmy,że w sieciowych sklepach niektóre produkty RTV mogą być znacznie droższe. Dlatego jestem zdania,że warto szukać również w mniejszych i sprawdzonych sklepach internetowych.
 

kriss71

New member
Wciskanie ubezpieczenia przy ratach to nie jest nowy proceder.
Mnie bardziej irytuję to, że w zależności od ilości rat cena na produkt jest różna, tzn. im więcej rat tym sprzęt droższy!
Obserwowałem na stronie www Euro od początku roku codziennie amplituner Onkyo 609 i tak przy opcji bez rat cena był 1999 zł, 10 rat 2299 zł a 40 rat 2499 zł.
Co prawda na chwilę obecną zarówno na 10 - model srebrny, jak i 40 rat cena 2299 zł ale sam fakt jest mocno irytujący!
 

szakalq

New member
Polecam ten sklep, ale trzeba mieć upatrzone jakieś modele wcześniej bo sprzedawcy wciskają LG lub samsunga, chyba maja jakieś profity z tego. Nie dałem się namówić na przedłużoną gwarancję (przy zakupie tv wynosiła ona 500zł na 3 lata) wolałbym dołożyć i kupić tv z wyższej pólki, póki co tv nie zepsuł się.
 

Kris-78

New member
Najlepiej już iść do sklepu z wybranym modelem lub sprzętem. Wiadomo że w sklepie będą nam polecać coś co jest nowe i drogie albo starsze co już nie schodzi. Oczywiscie nie mówię że wszędzie tak jest, ale parę razy już mi się zdarzyło.
Co do Samsunga albo mam szczęscie albo to sprzęt nie do zdarcia. Odpukać dotychczas nic mi się nie zepsuło a mam dwa tv, laptop, monitor, i mikrofalówkę która ma 100 lat i nie chce się zepsuć
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Najlepiej już iść do sklepu z wybranym modelem lub sprzętem. Wiadomo że w sklepie będą nam polecać coś co jest nowe i drogie albo starsze co już nie schodzi. Oczywiscie nie mówię że wszędzie tak jest, ale parę razy już mi się zdarzyło.
Co do Samsunga albo mam szczęscie albo to sprzęt nie do zdarcia. Odpukać dotychczas nic mi się nie zepsuło a mam dwa tv, laptop, monitor, i mikrofalówkę która ma 100 lat i nie chce się zepsuć

Powiem szczerze że TV brałem w ciemno. Mam starszą plazmę Samsung PS 42A od 3 lat i jestem z niej bardzo zadowolony, dużo lepiej odbiera niż ojca LG LCD Full HD:) Posiadam również z 7 lat DVD Samsung HD 860, czyta wszystkie płyty i się skubany zepsuć nie chce:), bo miałbym wymówkę do kupna BD. Do tego w sypialni TV 24" Samsung LS24 - 2 lata. Ja również nie narzekam na Samsunga, a nawet bym polecał. Inna kwestia to czy teraz nowy sprzęt dorównuje jakością starszemu?
 

xeo151

New member
Bez reklam
Najlepiej już iść do sklepu z wybranym modelem lub sprzętem. Wiadomo że w sklepie będą nam polecać coś co jest nowe i drogie albo starsze co już nie schodzi. Oczywiscie nie mówię że wszędzie tak jest, ale parę razy już mi się zdarzyło.
Co do Samsunga albo mam szczęscie albo to sprzęt nie do zdarcia. Odpukać dotychczas nic mi się nie zepsuło a mam dwa tv, laptop, monitor, i mikrofalówkę która ma 100 lat i nie chce się zepsuć

Dokładnie nikt o zdrowych zmysłach nie idzie do sklepu by kupić coś co doradzą im pseudo fachowcy, którzy chcą się pozbyć sprzętu ze sklepu. Osobiście analizuje i szukam najlepszego zakupu przez pewien czas, a następnie jedynie testuje w sklepie.
 

endriu_l

New member
Czy macie jakąś informację o promocji widocznej na bannerze u góry strony ? Chodzi mi o X360 dodawanego do Philipsów.... byłem dziś w jednym ze sklepów aby ogólnie pooglądać TV - planuje zakup w najbliższych 2 tygodniach i sprzedawca niestety nic nie wiedział...a akurat 47pfl6007 jest w kręgu zainteresowań :)
 
Do góry