Rtv Euro Agd

wrx

New member
Bez reklam
Poszedlem dzisiaj do EAGD, zeby sprawdzic, czy moge kupic 55vt30 na raty.
Zaproponowalem 20 rat po 350 pln i pierwsza wplate 2190.
I paniusia zaczyna cos o kosztach kredytu - pytam wiec, JAKIE KOSZTY?!
Ubezpieczenie, a jak nie chce, to mam splacic w 6 miesiecy.
Zadalem jej wiec proste pytanie: czy ubezp jest obowiazkowe?
Ona zaczela sie wic i probowala nie odpowiedziec na to pytanie.
Po moich naciskach zaczela mowic cos o preferencjach bankow, etc.
W koncu z niej wydostalem, ze UBEZPIECZENIE N I E JEST OBOWIAZKOWE i kazalem jej zlozyc taki wnisoek, gdzie nie chce ubezpieczenia.
Nie wiem, jaki jest final, bo wyszedlem.
 

czaki1981

New member
Może trafiłeś bardziej kompetentną obsługę. Bo ja na ich miejscu jak bym zobaczył że klient rezygnuje z kupna przez ubezpieczenie to bym zaproponował bez.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
A ja mimo iż kilkanasciee postow wyzej opisywalem swoje perypetie kredytowe, które zakonczyly sie sukcesem, mimo iż nie pałam sympatią do tej sieci sklepow, to z czystym sumieniem muszę polecic sosnowiecki oddzial w Plejadzie. Malo, ze jako jedyni zgodzili się bez łaski odpakowac telewizor, podłaczyc i sprawdzic od strony nie tylko mechanicznej, ale i takze właczyc, poszukac badpikseli, itp. Taką polityke ma sklep i kierownik. Na poczatku myslalem, ze po prostu trafilem na normalnego sprzedawce, ale okazlo sie ,ze wszyscy, nawet nalegali by podlaczyc tv przed zakupem, z kierownikiem tez rozmawialem i na prawde polecam. U mnie okazalo sie, ze na tv czekalem 3 tygodie. Pierwszy egzemplarz trafiony - badpiksele, kolejne 2 dni na przyjazd nowego. KOlejny trafiony i znow 2-3 dni czekania. Dopiero czwarta sztuka byla dobra. Mimo tych 2 tygodni, wszyscy sie dziwili, ale nadal byli mili i uprzejmi, bez najmniejszych oporow zamawiali nowy telewizor. Wiem ze tak powinno byc w kazdym, ale w innych slepach czy oddzialach to rzadkosc.
Obsludze naleza się pozdrowienia.
 

cigane

New member
Hey,a ja wczoraj udałem się do EAGD w Kołobrzegu i pytam o Tośkę 40 i 42 , no są więc proszę o wejście w tryb filmowy i prezentację ,,Hollywood 1i 2'' , a facet mówi że nie wie gdzie to uruchomić , dałem na luz
A panie szanowny czy te ubezpieczenie jest obowiązkowe a on że nie , ale bank mi kredytu nie udzieli...więc po co wisi cena 40 x 0% ?
Coś tam bełkotał a na końcu powiedział że to 30 x 0%...
Na koniec perełka...ale mnie interesuje egzemplarz z magazynu , a on że nie ma , to jest jedyny z 2009 roku [ myślę sobie - 2 lata nabija godziny w sklepie ?]
A jak mi nawali podczas gwarancji to co ?
To wymienią na nowszy
A po gwarancji ? Pańska strata..
Dałem spokój , bo facet był olewający...
Zależy mi na tym tv Toshiba 42SL833 ale nie powystawowy...
Trzeba poszperać w necie...pozdro
 

plejak

Banned
W tym sklepie wprowadzają w bład - na stronie Najczęściej zadawane pytania - RTV EURO AGD
jest wyrażnie zaznaczone że ubezpieczenie jest nieobowiązkowe.
Dziś byłem w tym sklepie czystym przypadkiem i sprzedawca odpowiedział klientowi że nie mozna zakupić tv za 6 tys w żadnej opcji ratalnej (nawet do 6 mies) bez ubezpieczenia które jest obowiązkowe.Bezczelnie kłamią pracownicy wprowadzając w błąd i klient zrezygnował z zakupu.
 

TVmanko

New member
RTV Euro AGD to przecież nie jedyny sklep.
Można iść do media markt, saturna, agito.pl i całej masy innych.
Ja też mam przykre doświadczenia z tym sklepem, ale muszę przyznać, że ostatnio jest lepiej. Może dlatego, że trafiłem na miłego sprzedawcę - wiadomo nowy chce się wykazać.
Tylko to dziwne, bo od sprzedaży towaru pracownicy mają później jakieś premie więc powinno im zależeć na zadowolonym kliencie. Widać może za dużo zarabiają, bo ich pensja to ok 3 tysiaków na rączkę.
 

plejak

Banned
rtv euro agd to przecież nie jedyny sklep.
Można iść do media markt, saturna, agito.pl i całej masy innych.
Ja też mam przykre doświadczenia z tym sklepem, ale muszę przyznać, że ostatnio jest lepiej. Może dlatego, że trafiłem na miłego sprzedawcę - wiadomo nowy chce się wykazać.
Tylko to dziwne, bo od sprzedaży towaru pracownicy mają później jakieś premie więc powinno im zależeć na zadowolonym kliencie. Widać może za dużo zarabiają, bo ich pensja to ok 3 tysiaków na rączkę.

tylko po co głupie reklamy 40 razy 150 zł daje 6000 zł raty 0% odsetek i zwalanie winy na bank.tak twierdzi idiotyczna infolinia.mam nadzieję że ktoś poda ich do sądu za oszukiwanie klientów.
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
Mnie nigdy nie próbowali wcisnąć, zawsze trzeba na początku grzecznie powiedzieć że się nie chce ubezpieczenia, zresztą regulamin jest na stronie.
 

plejak

Banned
Mnie nigdy nie próbowali wcisnąć, zawsze trzeba na początku grzecznie powiedzieć że się nie chce ubezpieczenia, zresztą regulamin jest na stronie.

Regulamin nie jest przestrzegany.Przy mnie pracownik powiedział ze ubezpieczenie jest obowiązkowe a pani z infolinii że nie wie czy raty z reklamy 0% to prawda bo o wszystkim decyduje bank.Jeszcze nie słyszałem o banku który pożycza 6 tys na 40 rat i odbiera ... te same 6000 zł.To na czym zarabia?
 

Deimos

Banned
A najprościej nie kupować na żadne raty-sraty... i nie będzie żadnych niedomówień...
Nigdy w życiu niczego nie kupowałem na raty, czy na kredyt, bo nie lubię dawać zarabiać darmozjadom z banków...czy innym lichwiarzom!
 
Ostatnia edycja:

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
Coś dużo złych opinii o tym sklepie a sam też mogę to potwierdzić. Też miałem problem z tv po zakupie ale mi już nowego nie chcieli zamawiać, lcd 9705 był zepsuty jak już go przywieziono i zrobiono ze mnie żarty na infolinii.. myślałem że skoro zakup na odległość to nie zrobią problemu ale cóż... każdy mówił że nie ma mocy tej sprawy załatwić i co róż to mnie przełączano do innych ludzi. Płaciłem gotówką i musiałem czekać miesiąc na zwrot, chciałem by mi przywieźli nowy tv a nie by naprawiać ten który przywieźli rano (nigdy się nie zgodzę by w pierwszego dnia sprzęt mi poszedł i już do naprawy wysyłać.. .. a też później czekać. NIKT NA LINI NIE CHCIAŁ ZE MNĄ ROZMAWIAĆ, mówiono że włączyłem tv i moja strata, moja wina. TO jak do cholery miałem sprawdzić czy działa ? Zdenerwowałem się i zadzwoniłem do samego kierownika tego pionu sprzedaży i go zakrzyczałem, on to już bez problemu ze mną załatwił ale jak mowie, musiałem i tak czekać miesiąc na zwrot pieniędzy. Możliwe że miałem pecha, sam sklep ceny ma raczej dobre ale to już raczej ostatnia rzecz powyżej 500 zł którą kupiłem przez net. Łasy na oszczędności zawsze później traci, nie raz się już o tym przekonałem, przy kupnie tv ważne jest gdzie się go kupuje :) Wole pójść już do sprawdzonego sklepu, co z tego że trochę drożej, wolę na miejscu sprawdzić tv i tak kupić aniżeli takie miesięczne ceregiele.

Nigdy w życiu nieczego nie kupowałem na raty, czy na kredyt, bo nie lubię dawać zarabiać darmozjadom z banków...czy innym lichwiarzom!
AMEN ! :)
 
Ostatnia edycja:

dzejoo

New member
Jeszcze nie słyszałem o banku który pożycza 6 tys na 40 rat i odbiera ... te same 6000 zł.To na czym zarabia?

Weź ten towar sprawdź ile kosztuje na electro megamedii neo24 morele etc etc a prawdopodbnie zobaczysz cenę niższą (słąbo to widać przy 10ratach ale przy 40rat już tak)

Czyli w cenie towaru masz % to raz,
a dwa : banki zarabiają na tym też, że budują sobie bazę klientów, potem przychodzą koperty z super ofertami na karty, kredyty, dzwonią miłe infolinie z ofertą ;-), czasmi ktoś założy konto i biznes się kręci.

Sieci też płacą bankom ryczałt za obsługę kredytową :)
 

plejak

Banned
Weź ten towar sprawdź ile kosztuje na electro megamedii neo24 morele etc etc a prawdopodbnie zobaczysz cenę niższą (słąbo to widać przy 10ratach ale przy 40rat już tak)

Czyli w cenie towaru masz % to raz,
a dwa : banki zarabiają na tym też, że budują sobie bazę klientów, potem przychodzą koperty z super ofertami na karty, kredyty, dzwonią miłe infolinie z ofertą ;-), czasmi ktoś założy konto i biznes się kręci.

Sieci też płacą bankom ryczałt za obsługę kredytową :)
Bardzo słabe argumenty.
SHARP LC-60LE635E TEN TV KOSZTUJE W TEJ SIECI 5999 ZL.NIKT W POLSCE NIE SPRZEDAJE GO TANIEJ.Okazuje się że w ich idiotycznych gazetkach reklamowych oferują go w 40 ratach po 150zł czyli bezkosztowo. A tak naprawdę tylko 6 rat po 1000 zł jest jedynym wyjątkiem prawdziwych rat 0%,Już przy 10 ratach klient traci ponad 600 zł samych odsetek , przy 40 ratach pewno suma urosłaby do kilku tysięcy.Za takie reklamy sieci powinny być piętnowane .RTV EURO AGD TO oszuści, gdyż ich reklama wprowadza w błąd a winą obarczają banki z którymi współpracują.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Nie bardzo rozumie o jakich gazetkach reklamowych piszesz, ale etyka i biznes to dzis dwa wzajemnie wykluczające się słowa. Takie czasy - tak odpowiedzial sprzedawca tej sieci pewnej starszej parze, ktora przyszła do sklepu czując się oszukana. Stalem 2 metry obok i słyszałem. Chamskie, smutne, ale prawdziwe. Dzis my, klienci jestesmy tylko maszynką do nabijania obrotów firmom, korporacjom. Gdzie tu etyka ma miejsce?
 

plejak

Banned
Nie bardzo rozumie o jakich gazetkach reklamowych piszesz, ale etyka i biznes to dzis dwa wzajemnie wykluczające się słowa. Takie czasy - tak odpowiedzial sprzedawca tej sieci pewnej starszej parze, ktora przyszła do sklepu czując się oszukana. Stalem 2 metry obok i słyszałem. Chamskie, smutne, ale prawdziwe. Dzis my, klienci jestesmy tylko maszynką do nabijania obrotów firmom, korporacjom. Gdzie tu etyka ma miejsce?
Te gazetki roznoszone są i wrzucane pod drzwi wejściowe naszych mieszkań oraz dostępne są w prasie lokalnej.

Gazetka
Raty 0% - cena podzielona przez 40 bez kosztów.
Na szczęście my klienci czytajmy spokojnie umowy i brońmy się przed sztuczkami korporacji.Pozdrawiam
 
Do góry