Ps4 czy warto

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ot masz :))))
Pamiętam Armaing Twoją batalię o posiadanie PS4 a teraz idzie na sprzedaż? Mogę zapytać dlaczego ?
Sam bedę niedługo kupował next-gena i zastanawiam sie czy ps4 czy xbo. Na razie siedze z ps3

Niestety, nie mam w co grać. Częściej odpalam PS3 jak PS4 (ta od wielu msc. się kurzy).
Nie tak sobie to wyobrażałem :) Na tyle poczułem sie zniesmaczony, że postanowiłem zainwestować w PC.
Myślę że poczekam jeszcze na wspomniane GTA5, jestem bardzo ciekawy na ile pchną do przodu ten tytuł.

Co do wyboru XOvsPS4, to dziś chyba brałbym X'a, ale bardziej z ciekawości. Zostane jednak przy "playstation", a to za sprawą tej garstki znajomych, każdy z nich ma, lub będzie miał właśnie tą platformę, a ja nie chcę być odosobniony w rozgrywkach online. Już kiedyś była taka sytuacja, ja samotny Samarytanin na x360, a cała reszta na PS3 ;)
 

Luvczenko

New member
cza było kupowac ps4 we wrzesniu wtedy ceny były najtansze w marketach ;) (przez premiere xboxa one) obecnie ceny bez rewelacji ;( polecam okres swiateczny na zakup ps4 .
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Też jestem ciekawy, ale co by nie było i tak będzie pięknie.
Jeżeli po tych wszystkich pięknych graficznie pecetowych tytułach siadam z wielką przyjemnością do PS3 i zachwycam się (dosłownie) tymi wszystkimi smaczkami jakie oferuje, to jestem więcej jak spokojny o to co będzie na PS4, a będzie na pewno lepiej.
To w zupełności wystarczy.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jest tak jak piszesz,nowe konsole zyskają baaaaaardzo dużo dzięki GTA 5.Niektórzy nawet kupią konsolę pod ten tytuł.
GTA 5 była gra roku 2013 i pewnie zostanie także grą roku 2014.Niektórzy nie zwracają takiej uwagi na FPS-y i rozdzielczości...Ważne żeby było sporo lepiej jak na starych konsolach...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Swoją drogą pięknie sobie to wymyślili. Geniusze marketingu, najpierw uderzyli w konsole, pomijając Peceta, odczekali rok i ponownie zrobią powtórkę z rozrywki, tyle że na nową generacje + wspomniany PC.
Mistrzowskie posunięcie.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Swoją drogą pięknie sobie to wymyślili. Geniusze marketingu, najpierw uderzyli w konsole, pomijając Peceta, odczekali rok i ponownie zrobią powtórkę z rozrywki, tyle że na nową generacje + wspomniany PC.
Mistrzowskie posunięcie.

Dokładnie,podobno wersja na PC i na nowe konsole była planowana już od dłuższego czasu,jednak nic o tym nie mówili,aby zarobić na sprzedaży gier na stare konsole jak i na samych konsolach pod tą grę.W sumie też do końca nie wiedziałem czy wyjdzie na PC...Weźmy np. jedną z najlepszych gier na konsole,która nie pojawiła się na PC - "Red Dead Redemption" - czemu to nie wyszło na kompy...?

Armaniś jakiś czas temu czytałem takiego newsa - wolałbyś grac w GTA 5 z pierwszej czy 3 osoby ?GTA V na PC, XOne oraz PS4 z widokiem pierwszoosobowym? | GRY-Online.pl
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie wiem czemu, ale mi ten RDR nie podszedł. Czekałem na nią bardzo długo, pierwszy poleciałem kupić (ponad 200zł), a po paru dniach sobie odpuściłem, chociaż teraz się zastanawiam czy słusznie, bo jednak to był bardzo mocny tytuł.
 

Tasix95

New member
Mi wlasnie RDR podszedl i czekam na 2 ktora podobno juz nie wyjdzie na ps3 tylko pc one i 4 wiec kupno 4 mnie czeka tylko zastanawiam sie czy kupowac w listopadzie na premiere gta v i far cry 4 albo wstrzymac sie do swiat i liczyc na promocje ;)
 
Do góry