Ps4 czy warto

kwasior21

New member
No 10 godzin gry kampanii jest imponujace .... szkoda slow. Polecam metro ... klimat, trudnosc, mozna nad nia posiedziec .... tym bardziej ze dostajemy dwie gry w cenie jednej ;)
 

malin1976

Member
Warto kupić ale ... nie teraz !!! Koniec 2015 roku będę wymieniał PS3 na PS4 bo w tej chwili po prostu nie ma gier . Po drugie gry za 200 zł są dla tych którzy grają online lub mają parcie na nowości . Sam jestem z grami minimum rok w plecy ale ja kompletnie leję na online . Ostatnio skończyłem The Last of Us a przede mną dopiero GTA 5 , w domu od kilku tygodni leży Bioshock Infinite . I tak jest od początku przygody z PS1 . Gry kupuję po 30 -80 zł . Zagrałem we wszystko co było bardzo dobre i wybitne . Na gry dobre nie mam po prostu chęci i czasu . Konsole kocham !!! I nie ważne jakie bo miałem Gamecuba , Xbox360 i wszystkie konsole sony . Warto .
 

arti804

New member
warto tak za kilka miesięcy myślę teraz nie ma za dużo gier ale zmienia się to już ...a co destiny fajnie sie gra ale absolutnie brak fabuły=0
2015 myślę ze jest ok dopiero (wiedźmin 3 ) :D i wiele innych ciekawych tytułów
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Bo to w ogólnym rozrachunku nic nadzwyczajnego, zdecydowanie wole już takie gry jak poniżej.
Żałuje że nie ma na pc.

Twój ulubieniec ;)
[youtube]cpgnaftRu78[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

ADIOo

New member
"Napaliłeś się na Destiny ale po przeczytaniu recenzji straciłeś zainteresowanie i boisz się zakupu? Ogarnij się! Nasz zespół spędził już w grze ponad 60 godzin, a nadal bawimy się fenomenalnie i nie odkryliśmy naprawdę wielu rzeczy. Serwis gamesradar przygotował świetny tekst na temat tego dlaczego Destiny nie zostało zrozumiane, a wręcz skrzywdzone recenzjami. Naprawdę polecamy zapoznać się z ich materiałem. Dokładnie podeszli do tego tematu i idealnie wypunktowali o co tutaj chodzi. Polecamy!"
http://livespot.pl/destiny/ramka/dajcie-sobie-spokoj-z-recenzjami-destiny/
 

Pastusiak

New member
PS4 póki co w cenie obecnej to mało opłacalny zakup. Nie wnosi żadnej rewolucji. Większość gier to i tak multiplatformówki więc następuje jedynie korekcja tekstur. Przepaści w stosunku do ps3 nie dostrzegam. Miało być stałe 60fps, nie ma. Miało być "pełne" FullHD, nie ma. To jest odgrzewany kotlet w najlepszym wydaniu. Na tytuły exclusive trzeba będzie trochę poczekać jeszcze i wtedy może mieć to sens. Przy tej cenie zostaje z moim wysłużonym ps3. Gierki i tak wychodzą na bieżąco, internet jest, aplikacje śmigają, blu-ray czyta wszystko a super tytuły można nabyć już w naprawde śmiesznych cenach bezpośrednio z psn. Na święta ps4 zjedzie do 1199 a i tak uważam, że nie będzie warte swojej ceny. Może w przyszłym roku jak mi laser padnie ;)
 

ADIOo

New member
PS4 póki co w cenie obecnej to mało opłacalny zakup. Nie wnosi żadnej rewolucji. Większość gier to i tak multiplatformówki więc następuje jedynie korekcja tekstur. Przepaści w stosunku do ps3 nie dostrzegam. Miało być stałe 60fps, nie ma. Miało być "pełne" FullHD, nie ma. To jest odgrzewany kotlet w najlepszym wydaniu. Na tytuły exclusive trzeba będzie trochę poczekać jeszcze i wtedy może mieć to sens. Przy tej cenie zostaje z moim wysłużonym ps3. Gierki i tak wychodzą na bieżąco, internet jest, aplikacje śmigają, blu-ray czyta wszystko a super tytuły można nabyć już w naprawde śmiesznych cenach bezpośrednio z psn. Na święta ps4 zjedzie do 1199 a i tak uważam, że nie będzie warte swojej ceny. Może w przyszłym roku jak mi laser padnie ;)

PS4 pewnie dlatego tak wygląda jak wygląda bo nie chcieli by znów czekać 7 lat do wypuszczenie nextgena ;) moim zdaniem już opłaca się kupić konsolkę. najlepiej wersja biała z Destiny, którą ciężko znaleźć bo rozeszły się jak świeże bułeczki ;)
PlayStation 4 - jest już nowa, "lodowcowo biała" edycja konsoli - Gry
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
Panowie nie oszukujmy sie świat gier już nas niczym nie zaskoczy od Atari do Ps4 wszystko już bylo teraz tylko lepiej to wygląda czasem jakiś developer coś ciekawego stworzy i tyle. Młodzi programisci nie maja wyobrażni ludzi czytających kiedyś ksiązki i tylko powtarzają schematy kopiując i pakując w kolorowe opakowanie. A co do ps4 to też już kupiłem i na razie nie żałuje ale ja głównie po sieci w fpsy "grom". Jest dobrze i jestem zadowolony, bo nie oczekiwałem "bóg wie czego" ładna grafa dobre dzwięki kominów wybuchy i zabawa dla relaksu. A cena myślę nie spadnie za dużo bo 1500 za golasa to nie wygórowana cena za sprzęt na parę latek.:mrgreen:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Myślę że jednak jeszcze zaskoczy, brakuję do pełni szczęścia dopieszczonej fizyki, otwartych światów, a w przypadku konsol grafiki.
Strach pomyśleć jak będzie wyglądać GTA 7 czy 8. Już zapewne 6 pozamiata.
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
No technicznie to na pewno cały czas idą do przodu ale niestety chyba już tylko w tej kwestii mogą coś zrobić - też nie grasz od 2 lat Armanig więc wszystko juz widziałeś hyhyhy
 

kjarzyna

New member
Bez reklam
do Armanig

To się zgłoś do mnie, bo ja raczej się pozbędę.
Jeszcze tylko zobaczę jakie zmiany graficzne nastąpią przy GTA5.


Ot masz :))))
Pamiętam Armaing Twoją batalię o posiadanie PS4 a teraz idzie na sprzedaż? Mogę zapytać dlaczego ?
Sam bedę niedługo kupował next-gena i zastanawiam sie czy ps4 czy xbo. Na razie siedze z ps3
 
Do góry