Ps4 czy warto

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To się zgłoś do mnie, bo ja raczej się pozbędę.
Jeszcze tylko zobaczę jakie zmiany graficzne nastąpią przy GTA5.
 

malin1976

Member
PS4 ??? Naprawdę warto !!! Ale jeszcze nie teraz . Swoją kupię dopiero w 2015 bo na razie nie ma w co grać . No chyba że w wersje remastered The Last of Us czy Tomb Raidera hehe

Każdą konsolę począwszy od jedynki kupowałem po ponad roku od premiery . Uważam że to najlepszy moment i zadania nie zmienię .
 

fausto1

New member
Bez reklam
PS4 ??? Naprawdę warto !!! Ale jeszcze nie teraz . Swoją kupię dopiero w 2015 bo na razie nie ma w co grać . No chyba że w wersje remastered The Last of Us czy Tomb Raidera hehe

Każdą konsolę począwszy od jedynki kupowałem po ponad roku od premiery . Uważam że to najlepszy moment i zadania nie zmienię .

Diablo, fifa infamous

Wysyłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2
 

marekjw2523

New member
"fausto1" chyba masz małą wiedzę jakie gry wychodzą w tym roku ;) Jedziemy

- Diablo (gram i jest rewelacyjny)
- Fifa 15 (może w tym roku będzie jeszcze lepsza)
- DriveClub (genialnie wyglądające wyścigi)
- C.A.R.S (genialnie wyglądający symulator ?)
- Shadow of Mordor (wariacja Władcy Pierścieni)
- Kolejny Assasin :)
- FarCry 4 !!!
- GTA V ? chyba że potwierdzi się plotka o przełożeniu premiery
I jeszcze parę tytułów
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Kurczę strasznie mało tego, przecież z tego jeszcze trzeba wybrać coś dla siebie, nikt nie ogrywa przecież wszystkich wychodzących tytułów.

Pozdrawiam,
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja by nie kupił dla Destiny PS4, za to bardzo mnie interesuje The Division, jeżeli będzie wyglądać tak jak na gameplayach, a w takie bajki już dawno nie wierzę, to będzie hicior. Pomijam GTA5, która będzie niekwestionowanym liderem i wabikiem dla większośći niezdecydowanych. Jeszcze trochę i zacznie się coś w końcu dziać, tylko te ceny gier...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ostatnio czytałem, że na XOne ceny tych samych gier są sporo niższe niż na PS4.

Być może, co nie zmienia faktu że zabawa staje się kosztowna.
Każdy tytuł trzeba wybierać z rozwagą, a dla gracza który mimo wszystko lubi pomacać każdą pozycje (lub większość przyzwoitych), będzie to poważne nadwyrężenie budżetu.
Owszem, nie ma przymusu kupowania gier zaraz po premierze, można też polować na używki, wymieniać się itp. ale wiem po sobie, że dla niecierpliwego gracza to nie takie hop-siup.

Sam nakupiłem tych gier zaraz po premierze sporo, nie chce się nawet stresować i tego podliczać. Uważam że były to wyrzucone pieniądze w błoto. Dziś uważam, że żadna z pozycji nie sprawiła mi przyjemności wartej 200zł.

Nie chcę tu faworyzować PC, ale tutaj kupuje gry po 30-80zł, nawet jak pogram 20-30min. to nie ma płaczu. Inwestycja w blaszaka szybko się zwróci, a te oszczędności na konsoli są pozorne, wiem to po sobie. Podobnie jest z drukarkami, stosunkowo tania w zakupie, ale eksploatacja dobija.

Najgorsze jest to, że nie ma co liczyć na zmiane polityki cenowej i te 200-250zł trzeba mieć na hity zawsze odłożone.
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Chyba już niedługo szykują się giery po 300 zł i dobrze to nie prognozuje na przyszłość i nie mówię tu o kolekcjonerkach.

Pozdrawiam,
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie chcę tu faworyzować PC, ale tutaj kupuje gry po 30-80zł, nawet jak pogram 20-30min. to nie ma płaczu. Inwestycja w blaszaka szybko się zwróci, a te oszczędności na konsoli są pozorne, wiem to po sobie. Podobnie jest z drukarkami, stosunkowo tania w zakupie, ale eksploatacja dobija.

Najgorsze jest to, że nie ma co liczyć na zmiane polityki cenowej i te 200-250zł trzeba mieć na hity zawsze odłożone.

Jestem tego samego zdania.Na PC trzeba wydać ponad 2 razy więcej ale szybko się zwróci, ponieważ gry są 2 razy tańsze.Po za tym PS4 już w dniu premiery brakowało mocy obliczeniowej (X One jeszcze gorzej). Okrajana jest rozdzielczość,kl/s,antyaliasing.Można mówić o optymalizacji konsoli w przyszłości ale nie wydaje mi się aby było tak pięknie...
Co do gier,to jest tego więcej,tutaj o tym piałem http://www.hdtv.com.pl/forum/1054294-post1945.html
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Tytul tematu brzmi "PS4 - Czy warto ? "
Wedlug mnie nie warto...
Mozna jeszcze porownywac ze slabszym X One lub ze stara generacja konsol...
 
Do góry