Ps4 czy warto

adikrk1987

New member
Ja zostałem przy trójeczce, chociaż driveclub korci. Na tą chwilę jednak jest dla mnie zbyt mało gier, a tyle pozycji z trójeczki jeszcze nie ogranych ...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To co, nowa PS3, czy idzie w zapomnienie?
Jakies fatum ostatnio padlo na PS3, to juz nie pierwsza awaria.
Mam nadzieje ze moj stary Fat posluzy jeszcze troche, przynajmniej do czasu jak sie ukaze odswiezona wersja GTA5 na PS4.
W zasadzie tylko na tym tytule mi zalezy.
 

Felipe

New member
To co, nowa PS3, czy idzie w zapomnienie?
Jakies fatum ostatnio padlo na PS3, to juz nie pierwsza awaria.
Mam nadzieje ze moj stary Fat posluzy jeszcze troche, przynajmniej do czasu jak sie ukaze odswiezona wersja GTA5 na PS4.
W zasadzie tylko na tym tytule mi zalezy.

Do tej pory nic jej nie było. Ba nawet zawczasu pastę termoprzewodzącą wymieniłem na procesorach i hulała aż miło. Poprostu przypadek ze akurat "zimne luty" pod BGA nadeszły w momencie kupna PS4 :) może trójka ma jednak duszę i się obraziła na właściciela że młodszą i "lepsiejszą" sobie sprawił ;) BTW. Co by to nie znaczyło tchnę jeszcze drugie życie w nią i zreanimuje na stole :)
 

Felipe

New member
Zobaczymy jak bedzie z awaryjnoscia PS4, mam nadzieje ze padnie przed gwarancja.

Pewien znany serwis juz oferuje usługę "reballing" dla PS4 bo fabryczne luty nadal są w technice bezołowiowej. Wymogi UE niestety powodują ten problem. Ale nie ma co panikować bo dopiero czas pokaże jak będzie z awaryjnością PS4
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
To co, nowa PS3, czy idzie w zapomnienie?
Jakies fatum ostatnio padlo na PS3, to juz nie pierwsza awaria.
Mam nadzieje ze moj stary Fat posluzy jeszcze troche, przynajmniej do czasu jak sie ukaze odswiezona wersja GTA5 na PS4.
W zasadzie tylko na tym tytule mi zalezy.

To pewnie zaplanowanie postarzanie produktu, które nadeszło wraz z aktualizacją 4.55 :D
Wymieniać, wymieniać na PS4!
 

Felipe

New member
Moja PS3 czeka już na "reballing" bo to najlepsza opcja naprawy. Po wstępnej diagnozie stwierdzono, że przyczyną wystąpienia YLOD jest uszkodzony czujnik obrotów wentylatora konsoli.
 

szybal

Banned
Witam czy ktoś ma informację co do zastosowania kamery w grach jak to było w Xbox czy to w ps4 będzie działać podobnie czy trzeba dokupić move?
 

jarek23

New member
Moim zdaniem warto, wiadomo, że teraz więcej gier jest na 3 ale to szybko się zmieni a 4 ma dobrą przyszłość.
Nie trzeba kupować wielu nowości są już komisy i można wymienić gry.
Co miesiąc są jakieś darmowe gry w shopie online.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Moim zdaniem nadal nie warto, nie ma w co grać.
Jedna dobra gra na pół roku konsoli nie czyni.

Pozdrawiam,
 

yasiekt

New member
Jako użytkownik od "day 1" powiem Wam że gdyby nie dołożony do konsoli Assassin, multiplayer KZ:Shadow Fall, BF3 a przede wszystkim GENIALNE NBA2K14 to w zasadzie przez prawie rok od premiery PS4 nie ma po co włączać - niby fajne te wszystkie darmowe pierdołki ale... część z gier to "odgrzewki" typu Tomb Raider, czy niedługo Last of Us czy Diablo 3. Dla mnie system sellera nadal nie ma (nie gram w sandboxy więc Watch Dogs czy infamous niespecjalnie mnie interesowały). Czekam na DESTINY i DRAGON AGE. Na razie wstyd się przeznać ale ogrywam cały czas PS3 i żona się ze mnie śmieje "że jakieś platyny" wbijam w starych grach :D Kto nie ma ciśnienia niech poczeka na I lub IIQ 2015 - sporo kapitalnych gier się szykuje z naszym Wiedźminem na czele,
pozdr.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Mi by wystarczył Battlefield w multi :) i pół roku wyjęte ;P ale, że brak czasu to konsolę odpuściłem ;P ps3 zresztą też ;P
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Też tak mówiłem Raccoon, ale jakoś szybko mi przeszedł entuzjazm.
Inna sprawa, że jak zobaczyłem BF na PC, a potem na PS4 to już nic nie było takie samo, na PC gra wygląda jak film, coś niesamowitego, na PS4 brakuje mimo wszystko poweru.

Edit. To prawda, Masta słusznie przewidział, przyznaje. Jako stary konsolarz jestem zniesmaczony "obfitością" gier.
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Golasa można już kupić za 1450 zł jak sobie dzisiaj sprawdziłem ceny więc niech się ukaże jeszcze kilka fajnych pozycji i powoli będzie można myśleć o zakupie :)

Pozdrawiam,
 
Do góry