Ps4 czy warto

xgutti

New member
Bez reklam
Max swoich możliwości PS3 pokazało dopiero w The Last of Us tak więc max swoich umiejętności PS4 pokarze też dopiero za kilka lat.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
ja jestem zdania że lepiej poczekać na 2 wersje, tak jak było w przypadku ps3 ;)
największy minus to opłata online :/ fakt w zamian darmowe gry, ale nie każdy gra w każdą gra jaka wyjdzie za darmo.

Jestem również zdania, że grafika to nie wszystko, liczy się grywalność i frajda z grania. NIE musze oglądać pryszczy na twarzach wypicowanych gier ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czyli możliwości, a mówiąc wprost, programiści za kilka lat okiełznają potęgę drzemiąca w konsoli ;)
Tak właśnie było z PS3, konsole spisałem na straty długo przed premierą PS4, ale to co wycisneli pod koniec żywota na przykładzie GTA5, do dziś jest dla mnie zagadką.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Czyli możliwości, a mówiąc wprost, programiści za kilka lat okiełznają potęgę drzemiąca w konsoli ;)

Optymalizacja optymalizacją ale konsola to tak na prawdę komputer z danymi parametrami.Karta grafiki w PS4 jest porównywalna do grafiki za 400-500 zł.Programiści będą po prostu tak pisali grę na PS4,aby po odjęciu detali/ klatek/s i rozdzielczości wyszła Ci w miarę płynna rozgrywka...To tak jakbyś na PC zmniejszył te wartości...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja to rozumiem, ale zmiana na korzyść w przyszłości (na plus) będzie.
Platforma zostaje ta sama, optymalizacja natomiast będzie o wiele lepsza.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Optymalizacja zawsze idzie na plus ale w większości nowych produkcji mogą to być pozycje w 30 kl/s ze słabą ilości detali,w porównaniu do PC...
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
O czym Ty Piramida do nas rozmawiasz?
Przecież ewidentnie to o czym piszemy widać na przykładzie PS3, po co więc dyskusje na temat PS4? Będzie dokładnie tak samo.

Pozdrawiam,
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
No niestety nie jest to takie proste, w przypadku PS3 bardzo dużo zależało choćby od opanowania środowiska programistycznego a na tym etapie nie ma mowy jeszcze o żadnej optymalizacji.

Pozdrawiam,
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
O czym Ty Piramida do nas rozmawiasz?
Przecież ewidentnie to o czym piszemy widać na przykładzie PS3, po co więc dyskusje na temat PS4? Będzie dokładnie tak samo.

Pozdrawiam,

Tylko że wiesz,przykładowo jak ktoś kupił 4-5 lat temu w miarę dobrego PC,grał wtedy na wysokich detalach,teraz zagra w nowe gry na niskich,a gra i tak będzie lepiej wyglądać...
 
Do góry