Ps4 czy warto

hopi

New member
Na xbox 360 multiplayer tez jest platny. Takie teraz czasy... Abonament za rok mozna znalezc juz za 170-180zl. To za rok, wiec bez przesady, nie tak duzo ;). Poza tym co miesiac otrzymujemy dwie gry za free na PS+.
Ja sprawilem sobie ps4 na gwiazdke 2014 i nie zaluje ;). Z gier szczegolnie polecam farcry4, gta5 i battlefield4 ;). A z kolega, do piwa fajnie gra sie tez w fife ;)
 

gutek78

New member
A warto zainwestować w Battlefielda 4 Premium na ps4? Gdzieś ostatnio czytałem, że teraz już mało ludzi w to gra ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć :)
 

jureczko

New member
Kolego gutek78, premium do Battlefielda to chyba najlepiej wydana kasa. Pamiętam, że gdy kupiłem ten sam pakiet do Battlefielda 3 to najwięcej grałem właśnie na mapkach z dodatków. Świetna rzecz i dużo przywilejów dla premiumowców, więc nie ma się co zastanawiać. W każdym DLC można znaleźć coś nowego.
 

gutek78

New member
No spoko ;) a jesli chodzi o ilosc graczy w bf4 to widac jakis drastyczny spadek? Cos mi sie obilo o uszy, ze ostatnio jakies pustki na serwerach i jakos nie chce mi sie w to uwierzyc. W sumie zastanawiam sie poki co nad bf4 a advanced warfare i nie wiem co wybrac a konsola stygnie ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Właściciele PS4 już za 2 tygodnie będą mogli pograć ;-)
Ciekawy jestem czy do dobra gra...

[youtube]HePQ-_aAtXM[/youtube]


Jak ktoś lubi edycje kolekcjonerskie,to najnowszego Mortal'a będzie można kupić w takiej postaci (za 2 miesiące) :

Mortal-Kombat-X_Kollectors-Edition.jpg


Figurka Scorpiona - 28 cm
Zestaw bagatela ~ 650 zł :wink:
 
P

PlayStation

Guest
Piramida...
Sądzę że klimat będzie podobny do Resident Evil 4... z Gacka.
Bardziej martwię się o obraz 21: 9 ( Plazma )
Czyli pozostaje mi projektor 103" : )
 

eedviking

Banned
Może być fajna gra, taka w klimacie The Last of Us. :D
Właśnie teraz z synem młócimy The Last of Us:Remastered. Jest fajna opcja fotograficzna, w każdym momencie można zatrzymać grę i zachować się jak fotograf. Można zmieniać ostrość, dodawać filtry, zmieniać kadr, po prostu bajka. :D;)
 
Ostatnia edycja:
P

PlayStation

Guest

fausto1

New member
Bez reklam
The last od us miażdży. Nie grałem w to na ps3 i dopiero kilka dni temu sobie sprawilem. Szkoda ze każda gra nie może mieć tych 60 klatek.. Pewnie wiąże się to z tym że nie ma tutaj aż tak dużo akcji jak np w diablo albo dying light gdzie ja jak zgarniemy cały ekran potworów to konsola nie daje rady

Wysyłane z mojego SM-N910F za pomocą Tapatalk 2
 
P

PlayStation

Guest
Fausto 1 : )

The Last of Us, to niesamowicie opowiedziana historia.
Numer jeden jest, i zawsze będzie... Halo Combat Evolved.
https://www.youtube.com/watch?v=rybv5l2esBg

Bungie Studios : )

Dla mnie Halo Combat Evolved jest w dalszym ciągu uważane,
za najlepszą grę, od czasu pojawienia się pierwszego Xboxa.
A za nim BioShock Xbox 360...
Polecam...Niesamowity klimat,do tego wspaniałe zagadki na czas.
Graficznie...Arcydzieło.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
@PlayStation,nie spieszy mi się,ponieważ nie mam konsoli,tylko PC.
Czasami po prostu coś tutaj wrzucę...
 

Carnifex

New member
Również jestem wielkim fanem serii o "kosmicznych krasnalach" jak ją nazywają niektórzy. Halo to świetna seria. Do tego jeden z najlepszych soundtracków w grach FPP. Niesamowicie buduje klimat.

Czekam z niecierpliwością na 5tkę. Oczywiście tylko single player, multi mnie nie interesuje. Gracz starej daty ze mnie.

[youtube]BomvkEm37EE[/youtube]

Ups, to temat o ps4 :)



A co do tematu arcydzieła jakim niewątpliwie jest The last of us - to wiecie, że wersja europejska jest ocenzurowana? :) Zataili to i dopiero po premierze zostało odkryte.

Na szczęście chodzi wyłącznie o tryb sieciowy, w singlu niczego nie wykastrowali. Mianowicie w naszej wersji nie ma możliwości rozczłonkowywania przeciwników i nie leje się krew w takich ilościach.

[youtube]RX8tyY66hJQ[/youtube]
 
Ostatnia edycja:
P

PlayStation

Guest
Carniflex :grin:

Stary gracz... TYLKO Singiel Player
Ja również wyłącznie jednoosobowa przygoda w grach.

Tak tak wiem że ocenzurowali The Last of Us, ale tylko tryb sieciowy tak jak piszesz.
Jak lubisz jatkę, i rzeźnie polecam grę... Manhunt

Ale tylko, i wyłącznie na konsoli Xbox
Trudniejsza, lepsza graficznie i większa...:hihi: rzeźnia.
Oraz... Gears of War
Najlepsza rzeźnia na konsolę Xbox 360
Piła jest :hihi: najlepsza.
Tylko uważaj na kozaków, a zwłaszcza na tego ślepego.
Potwór nie z tej ziemi, bardzo trudny przeciwnik do tego cholernie szybki.
 
Do góry