Ps4 czy warto

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mam tą kamerkę do PS4, leży gdzieś w szufladzie i jakby ktoś chciał to mogę pogonić. W sumie nic specjalnego, te ludziki są dobre na chwile, ot komuś pokazać i tyle. Fajnie się za to sprawdzają w grach tanecznych, ale te miałem na PS3 i tutaj kamerka świetnie się sprawdzała. Jak ktoś testował podobne pozycje na PS4, to niech zda relacje.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Teraz z najbliższych exclusivów na PS4 (jeśli nie wyjdzie "Silent Hills" ) zostanie chyba tylko "Uncharted 4"...;-)
 
P

PlayStation

Guest
Teraz z najbliższych exclusivów na PS4 (jeśli nie wyjdzie "Silent Hills" ) zostanie chyba tylko "Uncharted 4"...;-)

Tragiczna jest ta obecna generacja.
Obawiam się że wyjdzie jeszcze ze cztery pozycje godne uwagi, a potem trzeba będzie zwijać interes.
Nie warto dokładać do tego interesu.
Dla wymagających graczy nie ma tutaj miejsca.

Ps...;)

Uncharted 4
The Last of Us 2 czekam na drugą część :D ;-)
 

Dudziek

New member
Zagrajcie sobie w Driveclub to się przekonacie do "czarnulki" :) Opad szczęki gwarantowany.
Na zachete wstawiam trzy zrobione przeze mnie screeny z gry:

AzBBUXm.jpg


Xy5G7yK.jpg


4N6UKY7.jpg
 

Dudziek

New member
Jest niewyraźne, bo:
a) to dynamiczna scena
b) PS4 robi screeny w nie najlepszej jakości

Porównywanie grafiki Driveclub do Project Cars (nawet na PC)... no można ale po co :D Wystarczy popatrzeć na roślinność.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jest niewyraźne, bo:
a) to dynamiczna scena
b) PS4 robi screeny w nie najlepszej jakości

Porównywanie grafiki Driveclub do Project Cars (nawet na PC)... no można ale po co :D Wystarczy popatrzeć na roślinność.

Taaa,u mnie screeny też są nie najlepszej jakości....
Normalnie jest przynajmniej 10 razy lepiej...:p:mrgreen::grin:;-)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wczoraj zakupiłem wczesny dostęp do DIRT Rally.
Tutaj podziękowania dla Piramidy za zwrócenie uwagi. Masz u mnie za to dobrą flachę :)

Powiem tak, to jest obecnie NAJLEPSZA gra w jaką grałem od lat (pomijając oczywiście GTA ;)
Pierwszy szuter od kilkunastu lat który ZRYWA beret. Jest jeszcze RBR, ale to inna bajka.
Moja ocena nie będzie obiektywna, kocham szuterek, ten w realu i na konsolach/PC.

W końcu dostaliśmy dojrzały tytuł, bez tych wszystkich Kenów Blocków w cukierkowej disco grafice.
Już dawno straciłem nadzieje na coś godnego, a tu proszę.


Najpierw odpaliłem na monitorze, wszystko na ultra, format 21:9, pad do łapy i jazda.
Przez godzinę byłem w innym świecie. Miazga.

Zaraz sobie przypomniałem, że przecież mogę to odpalić na projektorze.
Pad ponownie do łapy, sprzęt na full i.... mało nie spadłem z łóżka.
Tego się nie da opisać. To jest wymiar rozrywki którego nigdy jeszcze nie doświadczyłem. Czułem się jakbym siedział centralnie w aucie.

Gra jest szaro bura, bez orgii kolorów, jakiś pierdzielonych fajerwerków i innych wygibasów.
Jest tak jak ma być.

Trasy 5 minutowe, model jazdy rewelacyjny, trudny i wymagający.
Jak ktoś ma lewe rączki i myśli, że dojedzie na pełnym gazie, to niech sobie lepiej odpuści tą grę.
Nie ma żadnego obijania się o barierki, czy podziwiania widoczków. Wystarczy 2 sekundy nieuwagi i walimy w skały lub las.

Nie jest to symulacja pełną parą, ale nie ma też nic wspólnego z arcdadówkami.
Widok oczywiście tylko z środka, lub maski. Jak ktoś chce bawić się w 3 osobę, to niech lepiej odpali jakiegoś Grida.

Polecam każdemu miłośnikowi szutra. Codemaster odwalił kawał dobrej roboty, a te 30 juro to najlepiej wydane pieniądze na grę od lat ;)
 

eedviking

Banned
No i stało się...19-05-2015 przyleci Wiedźmin III, został zamówiony i konsola będzie znów w testowaniu gry. :mrgreen::D;)

thumb_21379_shop_product_product_gallery_big.jpeg
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Też będę sprawdzał...;-)
Jednak jak widziałem z gameplayów,to do "GTA 5" duuuuuużo brakuje....;-)
 

eedviking

Banned
Ale to inny rodzaj gry, mi bardziej zależy na grywalności i miodności samej gry niż grafice powalającej. Jeżeli jest i to i to , to też dobrze. Jako przykład Abe Odyssey..miód i ulęgałki. :D:D:D;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Abe'a w zasadzie mam skończonego, dobra pozycja.
Chętnie bym jeszcze zobaczył jakieś Lemmingi ;)
Wiedżmin i hasanie po lesie brodziatym typem, jakoś do mnie nie przemawia.

Przy okazji, przestrzegam tych co kupują na allegro gry na PS4 z przelogowaniem konta. Jest sporo taniej, ale gra działa do czasu.
Wczoraj mi padł DriveClub i 100zł poszło w piz...
 

eedviking

Banned
Słyszałem o tych wałkach...stara prawda, nie wszystko tanio, znaczy dobre. Gry wolę kupować w pudełku, a Wiedźmin mi się podoba. ;)
Niezbyt miła to wiadomość, przykro , chłopaku. ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przykro to jest patrzeć na S.J. ;) a te 100zł przeżyje, bardziej chodzi o zasady.
Chociaż teraz, przy nowym "Colinie" żadne jeżdżone pozycje nie mają startu.

PS. Szukam mojej starej, ulubionej gry: planeta + samolocik obracający się wokół, typowa zręcznościówka/strzelanka.
Mam to na PS3, ale nie bardzo chce mi się podłączać, a na PS4 ni widu, ni słychu. Ktoś przypomni?
 
Do góry