Ps4 czy warto

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Nigdy takich gier nie lubiłem ale pamiętam, że miały duże grono fanów. Można wręcz mówić o kultowosci :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja jak siądę, to godzina pęka.
Odpaliłem też ostatnio bilarda w 3d i powiem Ci, że to chyba najlepsze 3d jakie widziałem w domu, a jak wiesz, nie jestem miłośnikiem tej technologi ;)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja w 3d chyba tylko 2 gry zaliczylem. Killzone 3 i God of War Collection. Ogólnie bez szału. Co innego filmy :)
 

Rudeford

New member
W temacie Wiedźmina. Ja tam lubię jak dobra fabuła idzie w parze z pięknymi widokami i zróżnicowanym wizualnie światem(Gothic 2 w swoim czasie robił wrażenie). Obecnie ogrywam Demon's Souls i jeśli ta gra wydaje mi się ładna, to Wieśmin na PS4 jest piękny. Jedyne co mi nie pasuje, to trochę jakby zbyt kolorowe(pastelowe?) barwy i te pojebane drzewa.
 

eedviking

Banned
Stardust? Super Stardust? :)

Też nie trawię tego typu gier. :roll::mrgreen::wink:

W temacie Wiedźmina. Ja tam lubię jak dobra fabuła idzie w parze z pięknymi widokami i zróżnicowanym wizualnie światem(Gothic 2 w swoim czasie robił wrażenie). Obecnie ogrywam Demon's Souls i jeśli ta gra wydaje mi się ładna, to Wieśmin na PS4 jest piękny. Jedyne co mi nie pasuje, to trochę jakby zbyt kolorowe(pastelowe?) barwy i te pojebane drzewa.

Jak dotrze, pogram/y trochę, to napiszę jakieś zdanie, teraz się nie wypowiem. ;)
 

eedviking

Banned
No i Wiedźmin III przybył. :D W komplecie naklejki, płyta CD ze ścieżką dźwiękową, mapa, książeczki. Całość pudełka zawinięta w papierowy kondom. :D;)
Idziemy testować. :D;)
 

eedviking

Banned
Króciutko o Wiedźminie...ochujenna gra i grafika, jest krwawo i brutalnie!!!
punk.gif
love.gif
;)
 

lobos

New member
Bez reklam
Koledzy miał ktoś z Was styczność z tańszą opcją kierownicy na PS4? Chodzi mi konkretnie o model: Thrustmaster T100.
Śmigamy z Młodym w DriveClub i przymierzam się do kupna kierownicy. Warto ten model za 350zł?
Czy jest może coś lepszego tylko nie koniecznie za 1500zł ;-)
 

lobos

New member
Bez reklam
T300 kosztuje 1400zł! Nie dam tyle za kółko.
Chodzi mi o to czy taka T100 to nie będą pieniądze wyrzucone w błoto?
Najbardziej obawiam się tych plastików... pedały, manetki...
Ma ktoś to kółko i może potwierdź lub rozwiać moje obawy?
 
Ostatnia edycja:

lobos

New member
Bez reklam
Kurcze a propos tej kierownicy to chciałem zobaczyć tą T100 na żywo i mają na stanie na stronie Saturna a w sklepie oczywiście NIE! :-(
Kumpel w pracy stanowczo odradza plastikową. Mówi, że sam był świadkiem jak dwie takie poszły się j.... jak mocniej się skręciło.
One mają tylko 270 stopni obrotu i pod wpływem emocji :-D tylko coś chrupnęło i po kółku.
Radzi, żeby się wstrzymać, bo powinno wyjść więcej tego na PS4 a tym samym ceny pójdą w dół.
Szkoda, że nikt się nie wypowiedział co do tego modelu T100 jak to jest w praktyce?
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ze cenę tej droższej kupisz sobie takich T100 ze 4 sztuki, więc nawet w emocjach możesz jeździć.

Pozdrawiam,
 
Do góry