Ps4 czy warto

debeef

New member
Bez reklam
W prawie każdej galerii można znaleźć stoisko z grami, gdzie można się wymieniać. Najbardziej różnicę pokazało mi przy przesiadce z ps3 na ps4 wejście do psstore...to jest niebo a ziemia...choć wiem też czym to jest spowodowane... Graficznie nie zaliczyłem opadu szczeny, ale Order robi wrażenie.

Zależy też czy jest się osobą która zwraca przede wszystkim uwagę na premiery (na poprzedniej generacji już się nie ukazują nowości) czy na ceny, bo jeśli nie ograło się hitów z ps3 i teraz można to zrobić za grosze, styczniowa promocja na ps3 jest fantastyczna pod względem cen.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dziś na PS plus pojawiła się pełna wersja Hardware Rivals (online).
Coś pokroju Twisted Metal (jak ktoś pamięta?)
Graficznie leży, ale przednia zabawa.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Metal Slug to klasyka gatunku ;)
Chowałem się w tych budach z automatami.
Co do GTA6, to strach się bać, zobaczymy co wymyślą, mam nadzieje, że nie będzie udziwnionych akcji w kosmosie.
 

brystol

New member
Ja mam już jakiś czas i uważam, że WARTO. Wcześniej miałem x-boxa 360 i bardzo poważnie zastanawiałem się nad ONE. Teraz uważam, że dokonałem rewelacyjnego wyboru. Uncharted wersja Remastered - coś pięknego na długie zimowe wieczory. Trochę jestem rozczarowany Drive Clubem ale w sumie kupowałem z myślą o zupełnie innych grach.
 

debeef

New member
Bez reklam
To dla mnie Driveclub był bardzo pozytywną niespodzianką...co prawda grałem już w pełną wersję i nie widziałem biedy z premiery, ale w chwili obecnej jest to bardzo dobra pozycja
 

Seizo

Active member
Bez reklam
To dla mnie Driveclub był bardzo pozytywną niespodzianką...co prawda grałem już w pełną wersję i nie widziałem biedy z premiery, ale w chwili obecnej jest to bardzo dobra pozycja
A w Project Cars grałeś? Przy tej produkcji, Driveclub to zwyczajna popierdółka.
 

debeef

New member
Bez reklam
Nie grałem, bo dużo średnich opinii słyszałem, ale pewnie prędzej czy później dam jej szansę. Drivclub za to kupił mnie pobijaniem rekordów znajomych, różnego rodzaju zawodami i tym, że ciągle coś się dzieje na torze. Jest dużo bardziej dynamiczny niż GT6 które też zresztą uwielbiam. Oczywiście to inny rodzaj wyścigów, ale kiedy patrzyłem za wyścigami na czwórkę żadnego Gt nie znalazłem ;)
Do tego dodatek z motorami całkiem zmienia rozgrywkę, te same trasy zupełnie inaczej jeździ się na motorze. Do tego fajny system wyzwań, które nie raz powodowały u mnie masterowanie trasy do późna...może dajcie jeszcze jej szanse, jakby nie było jest to duchowy spadkobierca PGR
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Te średnie opinie to chyba tylko od takich krótkowzrocznych maniaków typowych arcade'ówek, fanów NFSa i tuningu, dla których realizm rozgrywki w przypadku gier wyścigowych spychany jest na boczny tor. W Project Cars liczy się tylko i wyłącznie ściganie, tuning to tylko dodatek. Owszem, Project Cars nie jest grą idealną i nie jest to 100% symulator. Jest trudna i wymagająca ale zarazem potrafi sowicie wynagrodzić i dać graczowi naprawdę dużo satysfakcji. Jednym słowem polecam i moim zdaniem jest to obecnie najlepsza gra wyścigowa wydana do tej pory na PS4. W oczekiwaniu na Gran Turismo - pozycja obowiązkowa, chociaż uważam że
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Te średnie opinie to chyba tylko od takich krótkowzrocznych maniaków typowych arcade'ówek, fanów NFSa i tuningu, dla których realizm rozgrywki w przypadku gier wyścigowych spychany jest na boczny tor. W Project Cars liczy się tylko i wyłącznie ściganie, tuning to tylko dodatek. Owszem, Project Cars nie jest grą idealną i nie jest to 100% symulator. Jest trudna i wymagająca ale zarazem potrafi sowicie wynagrodzić i dać graczowi naprawdę dużo satysfakcji. Jednym słowem polecam i moim zdaniem jest to obecnie najlepsza gra wyścigowa wydana do tej pory na PS4. W oczekiwaniu na Gran Turismo - pozycja obowiązkowa, chociaż uważam że
Za szybko dodałem odpowiedź :) Uważam że Project Cars wysoko zawiesiło poprzeczkę i producenci Gran Turismo na prawdę będą musieli się napocić aby przebić ten tytuł.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Kupuj i graj. To jest obowiązkowa pozycja. Shitu na pewno bym Ci nie polecał Jedna rzecz jaka bardziej podobała mi się w DriveClub to grafika, no ale to jest Ex dla PS4, więc wiadomo że tytuł jest lepiej dopieszczony wizualnie. Wszystko inne na plus dla Project Cars.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
U4, H:ZD LG, SFV i Nier to pewniaki. GT to okrojona wersja, tak jak w przypadku Prologu na PS3 więc tutaj szału nie będzie i trzeba czekać na GT7. What Remains of Edit Finch przypomina mi trochę Everybody's gone to the rapture więc pokładam w tym tytule spore nadzieje (pewnie tylko wersja cyfrowa). Co z resztą, czas pokaże.
What Remains of Edith Finch
Źródło: Lista ekskluzywnych gier na PlayStation 4 na 2016 rok | GRY-Online.pl
What Remains of Edith Finch
Źródło: Lista ekskluzywnych gier na PlayStation 4 na 2016 rok | GRY-Online.pl
 

Kolos28

New member
Teraz same perełki wychodzą. Street Fighter V, Far Cry Primal, The Division, Uncharted 4, Dark Souls 3... Ja kupię Far Cry Primal, The Di5vision oraz Uncharted 4.
Chciałbym wszystkie ale skąd kaskę brać ☺

Tapatalk - S5
 
Do góry