PS3 - sprowadzanie gier z HK

Masa

New member
kber81, podawaliśmy email i miałeś przesłać dokumenty z Urzędu Celnego, a jakoś ich do tej pory nie ma. Wiadomo coś nowego?
 

Marcin2826

New member
no i nadal nic :> ten czas ktory straciliscie na wydanie taniej na gre to ja juz to walibym czekac 3 tygodnie zamiast tego kupic z allegro uzywke w idealnym stanie na to samo wyjdzie:> jak narazie nic tez nie dostaliscie;> zadnych papierkow:/ ja bym sie bal wplacic kase osobie ktora jest nowa albo nie zrobilbym z nia jakiegos deala przez allegro
 

kber81

New member
Masa napisał:
kber81, podawaliśmy email i miałeś przesłać dokumenty z Urzędu Celnego, a jakoś ich do tej pory nie ma. Wiadomo coś nowego?

Z UC narazie mam tylko wezwanie do podania wartości. Miałem na myśli papier, na którym będą wyszczególnione wszystkie opłaty tj. vat oraz cło a on przyjdzie razem z przesyłką. Dziś nic nie przyszło.



@ Marcin2826

ADMIN EDIT : REGULAMIN SIĘ KŁANIA


bxd napisał:
kber81 - dzięki za info nt. tego sklepu. :)
... szkoda, że jak narazie ludzie z mojej listy nie podzielają Twojego entuzjazmu... rzuć punktem reputacji na poprawę humoru ;)
 
Ostatnia edycja:

Rainder

New member
Doszła już może pierwsza paka?

kber81 robisz kawał dobrej roboty, wszystkim się zajmujesz, musisz poświęcać swój czas aby wszystkim gry doszły. Myślę że gdy każdemu gry dojdą to każdy powienien postawić Ci duże piwo! :grin:
 

kber81

New member
Rainder napisał:
Doszła już może pierwsza paka?

kber81 robisz kawał dobrej roboty, wszystkim się zajmujesz, musisz poświęcać swój czas aby wszystkim gry doszły. Myślę że gdy każdemu gry dojdą to każdy powienien postawić Ci duże piwo! :grin:

Niestety nie. Próbowałem dzwonić dziś do UC niestety nikt nie odbierał (dzwoniłem trochę późno)... spróbuje jutro rano. Tej mojej roboty to nie ma za wiele bo sam nie mam zupełnie wpływu na to ile UC będzie paczki trzymać i czekam tak jak wy. Ze swojej strony mogę powiedzięć tylko tyle, że by przyspieszyć wysyłkę gier nie będę czekał aż wyrównanie (cło, vat) wpłacone przez Was wejdzie mi na konto tylko od razu wysyłam dalej...
 

kber81

New member
Jest pierwsza paczka. Postaram się jeszcze dziś wysłać. Przyszło kilka gier mniej. Poźniej zamieszcze szczegóły.

Edit:

tr.ba - NGS
hubertc - H3, PGR4
rainder - Dirt
masa - skate, sonic, VF5, FF (brak BA, Warhawk, UL) :confused:
sokisoki - F1CE, HS

Skontaktowałem się z offerhousem i braki powinny być w drugiej paczce. Nie czekam by skompletować całość tylko wysyłam to co jest reszta dojdzie później. Pzdr.
 
Ostatnia edycja:

kber81

New member
Argh... na tym forum skrzynka jest mała i musiałem wykasować część wiadomości... Teraz widzę, że brakuje mi danych do wysyłki. Proszę osoby, które wyszczególniłem powyżej o adresy do wysyłki lub info by wysłać na adres taki jak w przelewie.

Edit:

Hmm, w sumie wszyscy macie dane zbliżone do nick'ów więc wysyłam wszystko tak jak na przelewie.
 
Ostatnia edycja:

kber81

New member
Jest druga przesyłka. Jeszcze jej nie odebrałem bo jestem poza domem. Jak tyko będę miał ją u siebie zamieszczę szczegóły. Niestety gry mogę rozesłać dopiero jutro. Jak ktoś chcę na inny adres niż na przelewie to proszę o cynk. Pzdr, kber81
 

Rainder

New member
Moja gierka też doszła wszystko w porządku, dzięki wielkie. :eek: Wpłaciłem pieniądze za cło więc powinny być już jutro.

PS: Kiedy zamawiamy nowe gierki? :p


Pozdro
 
Ostatnia edycja:

osa

New member
Ja spróbowałem i zamówiłem samemu i powiem Wam, że jestem BARDZO zadowolony. Grę otrzymałem po 10dniach!!! Tylko żeby jeszcze nowości były szybciej do kupienia to bym był mega zadowolony
 

kber81

New member
Druga przesyłka niestety jest niekompletna. Gry, które przyszły wysyłam dzisiaj. Proszę sprawdzić skrzynki i dać mi cynk co z tym dalej robimy - tzn. czy chcecię kasę za braki czy czekacie na kolejny transport. Pzdr, kber81
 

kber81

New member
Udało się dobrnąć do końca. Ostatnia paczka jest już u mnie. Została nadana 15 czyli szła 8 dni. Zawierała 5 gier i bez problemów omineła cło dzięki czemu dopłaty nie będą konieczne ;) Jutro nadam paczki. Pozdrawiam, kber81

 
Do góry