PS3 - sprowadzanie gier z HK

maciejka2

New member
witam
chętnie wezmę hallo3, hevenly sword, ninja gaiden sigma, armored core 4
jak jest sega rally to też poproszę
poproszę szczegóły rozliczenia na priv
pozdrawiam
 

kber81

New member
Wieczorem podam wszystkim dane do przelewu. Zamówienie jest większe niż 10 sztuk - obowiązujący jest cennik hurtowy. Pieniądze powinny znaleźć się na koncie do środy dlatego sugeruje by przelewy robić w bankach a nie na poczcie. W niedziele lista zostanie zamknięta. Pozdrawiam, kber81
 

kber81

New member
Rainder napisał:
Czyli ile to będzie w złotych? :roll:

Nie ma co przewracać oczami - wystarczy przemnożyć przez aktualny kurs NBP... tak jak już kilkakrotnie wspomniałem płacisz tylko za gry i transport. Ja nie wymyślam cen. Prawdopodobnie lekko zaokrągle kurs by uniknąć ewentualnego spadku. Dziś funt stoi 5.33 więc na dziś przyjąłbym 5.35. Wszelkie dane do przelewu podam w najbliższym czasie.
 

kber81

New member
Lista jest zamknięta. Oto podsumowanie. Jeśli ktoś z jakiegoś powodu rezygnuje lub chce dokonać zmian to teraz jest ku temu możliwość :
  1. tr.ba - NGS (pal)
  2. hubertc - Halo 3 (asian, english) + PGR4 (asian, english)
  3. koven - Halo 3 (asian, english)
  4. drosophilia - HS (pal)
  5. rainder - Dirt (?)
  6. masa - Skate, UL, Sonic, VF5, Dirt, FF, BA
  7. sokisoki - F1CE, HS (pal)
  8. zidanek - Bioshock (US) (?)
  9. przemek_wu - NBA SH, GRAW2, R6Vegas, CoD3, (?)
  10. maciejka2 - Halo 3, HS, NGS, (brak AC4)
Razem 23 z forum + moje. Dane do przelwu wyślę dziś wieczorem lub w nocy tak by można było wpłacić jutro.
Osoby z (?) proszę o potwierdzenie
 
Ostatnia edycja:

Masa

New member
EEEeejjjj jeszcze ja, niedziela chyba trwa do 24 ;)

Untold Legends : Dark Kingdom
Sonic the Hedgehog
Virtua Fighter 5
DiRT
Fantastic 4: Rise of the Silver Surfer
Blazing Angels
Skate

PS. Jak wygląda sprawa z cłem, nie będzie żadnych problemów?
 

lbk

New member
Co do cła to się upewnij (upewnijcie), bo podałeś link do rozważań. W tym roku kupowałem gry na PC w USA. Cło plus pierdoły dodatkowe wyniosły 140 zł za 2 sztuki.
 

kber81

New member
Zamówienie zostało złożone częściowo dzisiaj w związku z faktem, że czekałem na osoby, które, się zdeklarowały a z jakiś powodów nie wpłaciły. Nie zwróciłem na to uwagi wcześniej i w związku z faktem, że sumaryczna kwota była spora przekroczyła ona dopuszczalny bez weryfikacji limit dla kart kredytowych w paypal. Aktywowałem oczywiście pakiet rozszerzony, i zamówię pozostałe gry jak tylko uzyskam niezbędny do tego numer. Pierwsza paczka wyjdzie najpewniej dzisiaj i obejmuje ona stuff dla:

tr.ba
hubertc
Rainder
Masa
sokisoki

Pozostaje mi tylko przeprosić pozostałe osoby za wynikłą komplikację - wynika ona z faktu, że wcześniej nie przeprowadzałem transakcji na tak wysoką kwotę i nie miałem pojęcia o limicie. Jeśli ktoś w związku z powstałym opoźnieniem chciałby zrezygnować z zamówienia proszę o kontakt na pm.
 

macek

New member
Bez reklam
kber81 napisał:
Zamówienie zostało złożone częściowo dzisiaj w związku z faktem, że czekałem na osoby, które, się zdeklarowały a z jakiś powodów nie wpłaciły. Nie zwróciłem na to uwagi wcześniej i w związku z faktem, że sumaryczna kwota była spora przekroczyła ona dopuszczalny bez weryfikacji limit dla kart kredytowych w paypal. Aktywowałem oczywiście pakiet rozszerzony, i zamówię pozostałe gry jak tylko uzyskam niezbędny do tego numer. Pierwsza paczka wyjdzie najpewniej dzisiaj i obejmuje ona stuff dla:

tr.ba
hubertc
Rainder
Masa
sokisoki




Witam mam do ciebie pytanie ile czekales na przesylke bo ja czekam 10 dni i narazie nic
 

kber81

New member
macek napisał:
Witam mam do ciebie pytanie ile czekales na przesylke bo ja czekam 10 dni i narazie nic

Za każdym razem czekałem 7 dni. Chiny opuszcza po 2-3. W Polsce jest wkrótce potem. Ze dwa dni w Urzędzie Celnym. Masz potwierdzenie, że Chińczyk wysłał? Jeśli tak to sprawdź kiedy opuściła Chiny. Formalnie przesyłka powinna iść 14 dni więc możliwe, że ja poprostu miałem fart.
 
Do góry