PS3 - sprowadzanie gier z HK

macek

New member
Bez reklam
witam ja na pewno bede po cos wysylal tylko morze skorzystam z innych stronek w HK zobacze jest pare innych sklepów takze wybór jest.
 

dipi10

New member
Kod:
witam ja na pewno bede po cos wysylal tylko morze skorzystam z innych stronek w HK zobacze jest pare innych sklepów takze wybór jest.

Możesz wrzucić linki do tych stronek ??
 

Gorky

New member
Macek to sie dowiedz jak tam na stronkach jakis sie zamawia gry zawsze chodzi o cene :D i daj znac ja bym zamowil jakies gierki
 

osa

New member
Jeśli ktokolwiek zamawiał gry ze strony games-asia.com? Proszę o odpowiedź czy sprowadzając ją do Polski miał doliczone jeszcze cło? Czy tylko jego kosztem był zakup gry?
 

macek

New member
Bez reklam
w sumie mam zamiar cos z tamtad zamówic ale jesli bedzie sie doliczac clo do tej ceny to niebardzo sie oplaci taniej mozna wyrwac z ebay oczywiscie bez cla cena spoko
 

nexiia

New member
Gry

Cześć nie dawno kupiłem sobie ps3 i nic o nie wiem nie moge net podłączy i oczywiście nie mam gier jak moge sie z Tobą skontaktować odnośnie gier
 

Domann

New member
Jest Mozliwosc Sprowadzenia Ps3 Z Hk Prosze O Odpowiedz

Dzieki Za Info A Juz Myslalem

a jest moyliwosc sciagnecia ps3 taniej y jakiegos kraju yagranicznego
jak tak to prosye o odpowiedy moglbzm wtedz koryzstac y gwarancji odp

nie musi bzc koniecynie playasia uzytkownik nasyego forum o naywie kber81 oferuje moyliwosc sprowadyania gier y honk kongu wiec pomzslalem o sprowadyeniu ps3

a da rade sprowadzic konsole ps3 w razie czego http://www.ukofferhouse.com/items/ps3/console/ps3067-detail.htm
odp jest tania funtow na zlote to 1600 zl a ma dysk 80gb i 2 gry


Mod edit: Proszę o większą schludność wypowiedzi na przyszłość i nie pisanie postów pod postami.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Booze

New member
Jeśli dobrze przeczytałem to też z HongKongu http://www.ukofferhouse.com/items/ps...067-detail.htm ?Chociaż cenę podają w funtach to pisze, że wysyłają przez pocztę w HongKongu- i tak Cię cło zagryzie, bo powyżej (chyba 200pln,ów, lub już nawet mniej) w Polsce naliczają cło. No i opłata za dostawę to 50 funtów.

W Polsce jest za 1555 lub 1560 to po co kombinować-że większy dysk? Można dokupić laptop'owski i nawet to taniej wyjdzie.A jeśli forumowicz ściąga wersje 80GB to pytać się jego o cenę, ale jak wcześniej pisałem będą problemy z napięciem dla kosoli, gdyz w HongKongu jest niższe.
 
Ostatnia edycja:

Domann

New member
a tak poza tym to wersja za 1600 nie jest wstecznie kompatybilna chodz mysle ze juz pewnie nie skusze sie na gry z ps2 przy takim sprzecie ale i tak lepiaj miec ta za 1999
 
Do góry