PS3 - sprowadzanie gier z HK

koven

New member
kurcze a myslalem ze juz w przyszlym tyg sobie pogram, a tu wyjdzie ze jak dobrze pojdzie to za 2-3tyg. :( Niestety poczekam, bo na kupienie gry w Pl mnie nie stac
 

kber81

New member
koven napisał:
kurcze a myslalem ze juz w przyszlym tyg sobie pogram, a tu wyjdzie ze jak dobrze pojdzie to za 2-3tyg. :( Niestety poczekam, bo na kupienie gry w Pl mnie nie stac

No cóż. Jak najbardziej rozumiem Twoje rozczarowanie. Drugą przesyłkę będę mógł zamówić najpewniej jutro bądź pojutrze (jak tylko paypal obciąży moją kartę kredytową - tam będzie hasło do aktywacji). Mam nadzieje, że dojdzie szybko. Hmm, zdecydowałem się na tego typu działanie ponieważ myślałem, że sprawa potoczy się tak jak dotychczas bezproblemowo - wierz mi, że nie mam z tego żadnego zysku i chciałbym by wszystko poszło jak najlepiej. Jeszcze raz powtarzam, że jeśli ktoś czuje się oszukany niech się odezwie a ja zwraca kasę bez gadania i pytania. Pozdrawiam, kber81
 

Buziek

New member
Dajcie znac czy nie bylo zadnych problemow z wysylka i cłem, to nastepnym razem pewnie tez bym cos zamowil :). Ciekawi mnie tylko jak to jest, ze nie ma blokady regionalenej na gry (np. PS3), to na pewno sa oryginaly? :)
 

maciejka2

New member
witam
nie lubię czekać, ale w końcu to nie twoja wina
może jest już dostępny armored core 4 i sega rally, jeśli tak to proszę dorzucić do mojego zamówienia
uzbrajam się w cierpliwość
pozdrawiam
 

kber81

New member
Witam, kasa jest już na koncie offerhouse'a. Paczka wyjdzie jutro (a może nawet dziś biorąc pod uwagę różnice czasu), jak tylko złoże drugie zamówienie dam cynk. Na weekend wyjeżdżam do Szklarskiej, (zagłosować oczywiście zdąże i wszystkich namawiam do tego samego ;)) nie wim czy będę online do tego czasu. Gdyby ktoś chciał o coś zapytać to może się zdażyć, że odpowiem dopiero w poniedziałek. Oto odpowiedź jaką uzyskałem z offerhouse oraz zrzut ekranu transakcji. Przyjęty przeze mnie przelicznik funta okazał się trochę niższy niż faktyczny, ale różnica jest na tyle mała, że oczywiście nikt nie musi nic dopłacać bo więcej by poszło na opłaty za przelewy. Mam nadzieje, że nie będzie żadnych dodatkowych komplikacji i niespodzianek w Urzędzie Celnym, dla pewności drugą paczkę wysyłam na inny adres. Proszę zatem o uzbrojenie się w cierpliwość i mam nadzieje, że na koniec wszyscy będą jednak zadowolenii.

Hi,
We got your payment £263.69 .
The order is 11 item ,
we will send out your item tomorrow .

If any problem , please don't hesitate to contact us .

Have a nice day ,
Fred


 
Ostatnia edycja:

krecha2

New member
Witaj ciekawy jestem czy dasz rade sprowadzic z tej stronki Ps3 wersje z 80 giga 2 gry 2 pady i Kabel Hdmi , jest na tej stronce co podales na 1 stronie, .. ciekawe jak z gwarancja ,czy w polsce by obowiazywala ? Pozdrawiam,...
 

kber81

New member
Druga przesyłka została zamówiona w niedziele. Nie otrzymałem jeszcze numerów przesyłek jak tylko dostanę to przekaże je kupującym. Pozdrawiam, kber81
 

kber81

New member
Masa napisał:
Co z tą paczką? Bo to już trochę trwa :hmm: :)

Witam, paczka jest nadana niestety Chińczyk nie wysłał mi jeszcze numerów bo mają podobno spory młyn - dwa sklepy + ebay (dużo zamówień). Jak tylko będę coś wiedział to dam cynk. Jak narazie mineło tylko kilka dni (zamówienie poszło w czwartek a paczka w czwartek lub piątek). Trzeba uzbroić się w cierpliwość. Rozumiem, że każdy chciałby już mieć stuff u siebie i jest lekko zdenerwowany ale pomyślcie o mnie :| Wziąłem od Was ponad 3 tyś. i to ja przed wami za nie odpowiadam. Jeśli ktoś jest pod ciśnieniem i chce by sprawa się sfinalizowała bez problemów i poślizgów to jestem to właśnie ja.:sad: Pozdrawiam, kber81
 

kber81

New member
osa napisał:
Czy ktoś z Was kupował jakąś grę z tej strony http://www.ukofferhouse.com/ "na własną rękę"?
Z tego forum gry zamawiał również macek i ja. Ja byłem bardzo zadowolony - wszystko sfinalizowało się w 7 dni dlatego zdecydowałem się na podpięcie innych. Macek z tego co napisał kilka dni temu nie otrzymał jeszcze przesyłki. Sprzedawcę możesz sprawdzić na ebay'u:
http://feedback.ebay.pl/ws/eBayISAP...d=true&seeallfeedback=Zobacz wszystkie opinie
 
Do góry