[Nasze Zestawy AV] Projekt Kino 2016

RAF1977

Banned
Gratuluję Drunk.
Pieknie sie to prezentuje i gra zapewne też.
Moje mają po 50kg a te po 60kg, o cholerka ☺
Ps.
2m od 120" jest w sam raz.
Ja 125" z 2.8m oglądam.
 
Ostatnia edycja:

Drunk

New member
Bez reklam
Dzięki Panowie ;), z tym hobby to już niestety tak jest, że albo logitech albo taczka kasy, a jak zakładałem ten wątek to planowałem sam amplituner...

Mocy razem to one trochę mają więc każdy ma własne gniazdko w ścianie

Jak to gra, to zobaczymy wieczorem, może sufit nie spadnie mi na głowę :D
 

rabit

Active member
Bez reklam
A ja się zastanawiam czy Rel T5 mi nie starczy? :)
Piękne kolosy. Szyby już masz zbrojone, czy będą z OSB? :hihi: :razz:
 

Drunk

New member
Bez reklam
Tak się składa, że tego REL'a jak i Velo chętnie oddam do adopcji ;)

Co do okien, to w razie czego raczej folią ogrodniczą załatam żeby widno było.
 

rabit

Active member
Bez reklam
Bipo, na pierwszym zdjęciu jest porównanie Rela i Velo vs SVS.

Każdy z nas chciałby takie maleństwa przygarnąć, ale niestety warunki lokalowe większości nie powalają, nie mówiąc już o aspekcie cenowym. :(
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Drunk to masz co chciałeś :) gratulację za upór w dążeniu do celu.
Rabit w tym wypadku to cena jest najmniej istotna, bo cenowo te suby wychodzą najlepiej jak jest to możliwe, weź kup Velodyna, albo Rela w tej klasie :) bardziej chodzi o warunki lokalowe jak i to co kto lubi mieć w kinie domowym. Jak masz w miarę normalny salon to Rel T5 da radę,oczywiście zawsze może być lepiej :)
 

rabit

Active member
Bez reklam
Z tym REL-em to taki żart miał być... Nie wyszło. :) Myślę że T9, a jeszcze bardziej EQ12, ze względu na pomiar dsp. Tylko ten kolor i ogólnie wygląd mnie dobija. Jest jeszcze jedna opcja, nad którą się mocno zastanawiam, którą podpowiedział lolo2 a mianowicie Platinum P12300-SB-FF Może nie jest to Monolith+, ale i tak jest mocny jak dla mnie i wzorniczo pasuje. :)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Z tym REL-em to taki żart miał być... Nie wyszło. :) Myślę że T9, a jeszcze bardziej EQ12, ze względu na pomiar dsp. Tylko ten kolor i ogólnie wygląd mnie dobija. Jest jeszcze jedna opcja, nad którą się mocno zastanawiam, którą podpowiedział lolo2 a mianowicie Platinum P12300-SB-FF Może nie jest to Monolith+, ale i tak jest mocny jak dla mnie i wzorniczo pasuje. :)

To Panie z subami nie ma żartów :)
 

rabit

Active member
Bez reklam
Lolo, czytałem po Twojej sugestii, w jakimś wątku o subach BK i nie widziałem nigdzie złych opinii. Wiem że Ty masz Monolitha plus, lecz dla mnie nawet Platinum będzie sporo za mocny. A miałem takie super relacje z sąsiadami. haha... :) A może jednak T9? Ach to moje niezdecydowanie... :)
 

werf

Active member
Bez reklam
BK był a być może ciągle jest dostawcą Rela .Różnice w jakości basu serii T raczej marginalne ,rel subtelniejszy ale i lekko droższy.
 

RAF1977

Banned
Chyba już nie jest.
Rela robią w Chinach a BK w UK.
Wg ich strony siedziba rela jest kilometr, dosłownie, od mojego domu. Kilka razy tam zajeżdżałem i ani tabliczki nie znalazłem. Jest to taka strefa industrialna z mnóstwem firm ale po relu ani śladu.
 

RAF1977

Banned
Tam właśnie mieszkam [emoji3]
I po Relu ani śladu.
bafd41b5ac15d392f6f4e8a2ace362fa.jpg
 
Ostatnia edycja:

werf

Active member
Bez reklam
Ok : ) właśnie kliknąłem sobie NEW P12-300SB-DF zobaczymy czy jest konkurencyjny do S3
 

rabit

Active member
Bez reklam
Werf... Ty mnie kolego nie dołuj. :)
Wiesz, że ja tylko budżetowymi Focalami sobie gram. I nie chcę wydać za dużo, na coś, czego pewnie nawet w połowie nie wykorzystam, bo mam bardzo fajnych sąsiadów. :)
Pozdrowienia
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Rabit w większości przypadków co mieszkają ewentualnie co mieszkali w blokach temat sąsiadów przerabiali :)
 
Do góry