Problemy z forum?

bierhoff

New member
Witam serdecznie.

Wyszukiwanie frazy "kolejność wyświetlania" nie przyniosła efektów, dlatego też pozwolę sobie zapytać. W jaki sposób zmienić kolejność wyświetlania postów w wątku z tego który tu jest, na zwykły (starsze wcześniej, nowsze później)?

Pozdrawiam
Marek

EDIT:
Ustawienie wyglądu wątku na Hybrydowy trochę tę kwestię omija, ale może da się to gdzieś ustawić?
 
Ostatnia edycja:

klolik

New member
@bierhoff:
Panel użytkownika - Zaawansowane ustawienia - Opcje wyświetlania tematów (na dole strony) - Tryb wyświetlania tematów - i tu wybierasz Liniowy (starsze początek lub koniec), Wątkowo lub Mieszany
 

don111

Banned
zmieniłem sobie ostatnio styl forum na chyba "ciemną stronę forum" i mam problem po zalogowaniu - znikają mi wszystkie ramki i kolory forum, ekran jest cały biały... dodatkowo zniknęły mi chyba opcje do zmiany stylu forum tzn "zaawansowane opcje", "inne" - po wybraniu tego pusty ekran, to samo na Firefox i IE... możecie jakoś zresetować moje ustawienia użytkownika ?
dopiero po wylogowaniu forum wygląda normalnie
 

BD

Member
Bez reklam
na samym dole strony macie szybki wybor stylu, zmiencie na jasny bo po ostatnich zmianach na stronie ciemny jeszcze nie zostal zaktualizowany..
 

damian820927

New member
Bez reklam
Leyout

Witam,
Na głównym leyout strony jest szybki dostęp tzw. "Na szybko" niestety mi działa tylko Forum i User CP, reszta nie czy to normalne ?
 

don111

Banned
ktoś przywalił taką tapetę że się nie da normalnie przeglądać forum, tak obciąża przeglądarkę, nawet na na szybkim kompie

dopiero po zalogowaniu jest ok, przy swojej skórce
 

wiatrak

Active member
Bez reklam
Opcji zmiany skórki nie mam, ale za to w FF mogę zablokować obrazek. Po najechaniu kursorem na tapetę opcja jest dostępna pod prawym klawiszem myszy.
 

wiatrak

Active member
Bez reklam
Czy tylko ja mam taki problem? Właśnie wszedłem na forum, a tu nie ma odnośników do statniego postu w temacie i do ostatniego nieprzeczytanego posta w temacie. Perrr makabr... :roll:
 
Do góry