Problemy z forum?

Sansei6

Member
Bez reklam
Przecież jest, jak wejdziesz do danego działu na górze po lewej stronie, jeszcze "przed" tematami (które są poniżej)
 

skabanos

New member
Dlaczego gdy staram się założyć nowy temat otrzymuję informację

The following errors occurred with your submission: 1. UWAGA! Z powodu częstego spamu linki do postów można dodawać dopiero po napisaniu 5 wypowiedzi.

mimo że w dodawanym przeze mnie temacie nie ma ani jednego linka? Mówiąc krótko - nie mogę dodać żadnego tematu.
 

B@nita

New member
Dlaczego nie mogę wejść na ostatnią stronę tematu w dziale LCD Samsung,o serii c650?
Dlaczego wywalono moje posty z pytaniem o IPLA w tych telewizorach?Czy tak ciężko napisać że IPLA w samsungach to ledwo częśc oryginalnej IPLI?
Czy to forum służy pomocą i wymianą doświadczeń czy reklamowaniu danych marek,gdzie niewygodne pytania są usuwane???
 

shyha

New member
Czemu nie wczytują mi się wszystkie posty i co chwilę zawiesza się wczytywanie na plusone.google.com?
Nie da się korzystać po ludzku z forum! Próbowałem na różnych przeglądarkach i komputerach...wszędzie to samo :(
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
proszę skasować ciasteczka google plus one zostało na razie usunięte, powinno się ładować normalnie.

Pozdrawiam,
ar2
 

lennox24

New member
Jak widać obok mam 14 wypowiedzi na forum, mimo to, podczas pisania posta otrzymuje komunikat:

"UWAGA! Z powodu częstego spamu linki do postów można dodawać dopiero po napisaniu 5 wypowiedzi."

Proszę o informację.
 
Do góry