Problemy z forum?

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Pytanie do Forumowiczów
Od kilku dni mam problem z otwieraniem stron na forum, wczytują się one bardzo długo...
Problem dotyczy tylko forum, inne strony działają normalnie poprawnie - wczytują się szybko tak jak powinny...(Internet 6Mb/s)
Czy ktoś ma podobny problem?
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
zamula strasznie ! przy odswiezaniu (nowe posty,panel uzytkownika) co drugi raz zrywa polaczenie, wysylanie posta trwa "wieki", edycja postow jest praktycznie niemozliwa.
 

Jok3r

New member
Bez reklam
No to widzę, że nie jestem sam z tym problemem. U mnie też strasznie wolno się wczytuje, poza tym jak kiedyś chciałem wysłać odp, to chyba za 6 razem dopiero mi się udało, bo wyskakiwał błąd.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Zgadza się Panowie, pracujemy nad tym. Powód: popularność forum ponad 900 osób w tej chwili.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
ar2
Bardzo fajnie, że Forum jest tak popularne, ale bardzo proszę (prosimy) zróbcie coś bo na prawdę nie idzie czytać forum. Otworzenie strony trwa bardzo.....długo!
Serdecznie pozdrawiam
 

BD

Member
Bez reklam
zmiana na stary skrypt, na pewno odciazy tymczasowo strone i przy okazji powroci wczesniejszy temat black ;p;], ale i tak jest nieunikniona inwestycja w mocniejszy serwer.........
pozdr
 

LUPO78

Banned
widzę że sobie poradzono z problemem,wyskakuje The server is too busy at the moment. Please try again later i po kłopocie,zostaje tylko czekać i prubować kiedy serwer się zwolni będzie można się wbić na forum
 

pmich

New member
Optymalizacja serwera

Trwa optymalizacja serwera - dostosowanie pod duże ilości użytkowników i obciążenia. Dziś chwilami może wystąpić niedostępność (too busy) wynikająca z obciążenia - to właśnie efekt testów. Przepraszamy za utrudnienia, po optymalizacji forum będzie chodziło znacznie szybciej.
 

LUPO78

Banned
dzisiaj to jest tragedia,tak muli

krótko mówiąc wal dramatem
w ciągu godziny udało mi się z trzy razy zalogować
 
Ostatnia edycja:

pmich

New member
Optymalizacja serwera - zakończona

Szanowni Użytkownicy
Jak widać po wczorajszej optymalizacji forum działa znacznie wydajniej :)
Aktualnie jest ponad 1050 aktywnych użytkowników on-line i nie ma opóźnień w działaniu. Serwer został poddany stress-testom pod dużymi obciążeniami, które pozwoliły na dobór optymalniejszych ustawień. Jeszcze raz przepraszamy za ostatnie utrudnienia.
 
Do góry