Płyty cd w stereo

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Płyta jest rewelacyjnie nagrana i też jak porównywaliśmy tą samą w wydaniu K2HD, ti tutaj jest jeszcze deczko lepiej , dźwięk jest subtelniejszy przy zachowaniu szczegółów w górnych rejestrach, a basik dobrze odczuwalny tam, gdzie jest on potrzebny. Kilka utworów jest koncertowych, a jakby wycieli głosy ludzi, to nie wiem czy ktoś by zajrzał, że to utwór z koncertu. Rewelka..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
lolek ,normalnie łapiesz wszystko jak leci - wszystkie gatunki muzyki ,chyba masz tego nieprzebrane ilości

Wielu gatunków słucham... :) A płyt już się nazbierało, cieszy mnie muzyka .. :)
A jak już trafi się świetna płyta zarówno repertuarowo jak i pod względem jakości nagrania to radość podwójna. A przede wszystkim słuchasz płyt x razy w stosunku do filmów, które kupiłem też bardzo dużo, a do których w 90% pewnie nawet już nie wrócę.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Drugą płyta jest Eagles - hell freezes over w XRCD2 – tutaj jest zdecydowanie dużo drożej, ale dla tych co lubią tę kapelę, gorąco polecam płytkę zarówno pod względem repertuarowym jak i pod względem jakości nagrania płyty.

Jak zazwyczaj nie kupuje tak drogich płyt to się mocno zastanawiam nad tym wydaniem. Mam zwykłe i może zrobię sobie prezent pod choinkę . Przy okazji się porówna jak się to ma do marketowego wydania. Rozważam jeszcze (i nie mogę się zdecydować) w xrcd Live ad Alcatraz Fausto Mesolella lub DS Brother In Arms.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Z tego co pisałeś , kiedyś o ile mnie pamięć nie myli, to DS chyba bardziej lubisz to ja bym brał to co bardziej lubię.. :) DS - BIA mam w shm/sacd bardzo fajne wydanie, ale trzeba mieć koniecznie odtwarzacz sacd, bo na zwykłym nie odtworzy się tych płyt.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
U mnie dziś trochę w miarę świeżych płytek. Pojawiła się reedycja płyty Pearl Jam unplugged. Bardzo lubię ten koncert. Szkoda , że taka krótka.

voo-now.jpg


pj.jpg
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
To może ja coś od siebie .Do tej płyty mam słabość







Roxy Music - Avalon , Virgin Records 2012r . Album jest kolekcjonerską repliką oryginalnej płyty winylowej wydanej w 1982r . Rozkładana okładka ( gatefold sleeve) wykonana z dwustronnie lakierowanej tektury oraz sama płyta z odwzorowaną okładką (tzw picture disc) jest włożona do papierowej koperty z tekstami utworów .Płyta stanowi część boksu - The Complete Studio Recordings ,który zawiera wznowienia wszystkich płyt Roxy Music
Jeżeli chodzi o samą jakość - nie jest to wersja płyty powszechnie dostępnej zremasterowanej przez Boba Ludwiga ,potwierdził to Bryan Ferry .W 2012r dokonano nowego transferu z oryginalnych taśm - matek ( tzw płaski transfer) ,brzmienie jest nieporównywalnie lepsze praktycznie pod każdym względem
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Żonka jak chyba co roku pyta mnie czy może mi kupić przyzwoity zegarek. Ja na to Kochanie poproszę kilka płytek z mojej długiej listy :) na szczęście nie protestuje :) Przy okazji dla wszystkich melomanów i audiofili z naszego forum tradycyjnie Zdrowych i Spokojnych Świąt !!!

p-1.jpg


p-2.jpg
 
Do góry