Płyty cd w stereo

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pierwsze płytki w tym roku, rozpoczynamy sezon na polowanie płyty cd 21 roku..:) Podwójny album koncertowy Budki Suflera.




Kupiłem też składankę Śp. Wodeckiego Zbyszka w wydaniu takim ze złota płytą , spodobała mi się :) , mam też inną składankę "człowieka orkiestry" - zobaczymy jaka jest różnica, niektóre utwory są te same..
free image upload
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie szkoda na to pieniędzy ?

Rozumiem, że masz na myśli Śp. Wodeckiego, tak jak napisałem mam inną składankę Jego i tam utwory są lepiej nagrane, aczkolwiek tutaj nie ma masakry. Nie licząc, że to moje pieniądze, więc wydaje na to co chcę i jestem przekonany, że dalej będę, miał co jeść.. :) A jak coś to Piramida mi pożyczy ...:) Bo jeśli chodzi o BS to obie te płyty są fajne pod względem repertuaru i jak najbardziej nie żałuję pieniędzy, a pod wglądem technicznym tak są nagrane jak wiele innych z naszego podwórka kapel, zresztą nigdy nie żałuję na płyty, nawet jak raz na jakiś czas trafi się słaba...takie hobby..:)
A propo Wodeckiego, byłem kiedyś u kogoś i włączył jakąś studyjną Jego płytę sprzed x lat, nie pamiętam tytułu, ale bardzo stara i można by było się zastanawiać, gdzie lepiej są nagrane utwory.
Kilka płyt mam np Dżemu, Lady Pank, Maanamu itp kapel i również różnie z tą jakością jest, ale czasem kupuje się, żeby najzwyczajniej posłuchać utworów, które się lubi. Na tych zespołach się wychowałem..
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie bardzo wiem co masz na myśli, ale ja rzadko biorę z kogoś przykład.. uczę się na swoich błędach i staram się ich nie powtarzać. W 99% się to udaje :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A tego słuchałeś , fajne przeróbki, tylko lepiej słuchać przez daca, wtedy większa radość z tego co się słyszy, ale jest tego "kupa" w necie.
[youtube]bGJY9LMqXTQ[/youtube]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nocy by nam nie starczyło😃 jest troszkę tego i niektóre covery zrobione na jazz naprawdę fajne, choć oczywiście nie dla wszystkich.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dobre :p, raczej pozozostawie to pytanie bez odpowiedzi...:) Do posłuchania samemu w 100 % jeszcze trochę Wisły upłynie, ale już bliżej jak dalej...:) I pamiętaj to muzyki się słucha, a nie kolumn. :).
Spokojnej nocy życzę.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Weekend czas zacząć pani której wpadła mi kolejna płyta:

Następnie album w wersji deluxe....CD +blu Ray itd..
 
Ostatnia edycja:

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
p.jpg


p.jpg
 
Do góry