Płyty cd w stereo

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Potwierdzam. Mimo, ze na codzień słucham ostrzejszych klimatów, to DK mam całą dyskografię, nawet kilka winyli wpadło. Wszystkie jednak zwykłe wydania.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jutro fajne trzy płytki mam nadzieję, że dotrą do mnie :) aczkolwiek nie dla wszystkich, ale to i dobrze, bo dzięki temu mamy tak wielu wykonawców..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wczoraj odebrałem kolejną płytę, Susan Wong, tym razem w UHQ i już mam wszystko tej Pani co jest najlepsze i co chciałem mieć w swojej kolekcji. Wydanie warte zainteresowania jak ktoś lubi tę artystkę. I tak naprawdę ciężko stwierdzić czy ta płytka jakościowo jest lepsza od innej jej płyty I wish you love, która jest wydana w MQG CD, obie są rewelacyjnie nagrane i świetnie wydane. Co nie zmienia faktu, że w SACD jej płytki również sprawiają radość słuchającym.
Kolejne dwie to z wydawnictwa ABC Records w HD mastering cd pierwsza z nich to Kenny Rogers z kolejnymi coverami i to druga jego płytka u mnie zawitała i jak fajnie posłuchać piosenek śpiewanych przez różnych wykonawców, którzy na swój sposób interpretują dany utwór jak choćby takie utwory jak np.: When I Fall In Love, Desperado, Crazy, Unchained Melody. Kolejna płyta to dla tych osób co lubią słuchać, lub sami grają na gitarze, a wykonawcą jest wirtuoz japoński Y. Kimura, który w połączeniu troszkę z klimatami japońskimi jak i po trosze z francuskimi pokazuje kunszt grania na gitarze. Dla mnie świetna pozycja podobnie jak mam dwie płyty z ABC Records S. Taylor, tylko tam na saksofonie gość pogrywa z podobnymi klimatami w tle…




upload images and get url


 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolejna płytka G. Portera dotarła w fajnym wydaniu jak i pod względem dźwiękowym zrealizowana przez niezawodne Decca records.. coś dzisiaj zdjęć nie można wkleić..
 
Ostatnia edycja:

JanVid

New member
.... o to kolejna świeżyzna na rynku muzycznym CD, a w swej tematyce jak najbardziej aktualna :eek:k:
To najprawdopodobniej najkrótszy opis albumu w historii.
"Klauzula sumienia" nakazuje "milczeć"
a tracklista mówi sama za siebie:
Klauzula sumienia
Zdzira jak ty
Szabada
Policjant
Rycerz Maryi
Bajaga (jak to tak)
Bum szaka laka
Hamulcowy
Baby
Obrońca życia
Artysta – faszysta
Wojna
 

Attachments

  • pol_pl_Klauzula-sumienia-98892_1.jpg
    pol_pl_Klauzula-sumienia-98892_1.jpg
    390,9 KB · Wyś: 14
Ostatnia edycja:

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Wczoraj rzucili płyty do Biedronki z tego co zapamiętałem
Dire Straits - Brothers in Arms
Sting - My Songs (kartonik )
Metallica - Kill Em All ( kartonik )
Metallica - Reload
Abba - Live at Wembley
Amy Winehouse - Live in BBC
The Police - Best Of
Megadeth , The Rolling Stones .Nirvana ,Anika Dąbrowska ,Guns n Roses ,Leny Kravitz ,Frank Sintra ,Enio Morricone ,Areosmith ,The Cure
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzisiejsze moje zakupy****** w przypadku płyty jest set jazz trzeba uważać, bo występuje w trzech wydaniach.. ta z dodatkami właśnie jest w tej wersji.


​​​​​​​


 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Odebrałem kolejną płytę, Julienne Taylor& The Celtic Connection - live at the lyric w SACD i jak to zwykle przy SACD płyta godna polecenia zakupu, a tym bardziej, ze jeszcze w miarę rozsądne pieniądze trzeba zapłacić za to wydanie.
Drugą płyta jest Eagles - hell freezes over w XRCD2 – tutaj jest zdecydowanie dużo drożej, ale dla tych co lubią tę kapelę, gorąco polecam płytkę zarówno pod względem repertuarowym jak i pod względem jakości nagrania płyty.






 
Do góry