Płyty cd w stereo

Henry

Active member
Bez reklam
Przemuś, w takim razie koniecznie uzupełnij kolekcję o album Neck and Neck.
To płyta nagrana z idolem Marka- Chetem Atkinsem.
Atkins wywarł ogromny wpływ na styl Knopflera, zresztą nie tylko jego ;)
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Fajna płyta. Trochę romantyczna :)

RC.jpg
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A ja dzisiaj kupiłem troszkę z innych klimatów tzn. Uniatowskiego w bardzo ładnie wydanej płycie, coś jak ala K2 czy płyty XRCD, jak się chce to można, tylko trzeba chcieć. Sama płyta też jest spoko...


 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mi też się podoba jego głos, jest dość charakterystyczny i co ciekawe jak śpiewa to nie ma problemu z wymową, a jak rozmawia to tak deczko jakby seplenił.. A sama płyta naprawdę dobra i świetnie wydana..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzisiaj odebrałem dwie płytki z wytwórni BMG - koncertowe, obydwie fajnie wydane (K. M. wydane ala książkowe z wieloma zdjęciami, szkoda, że nie pomyślano o rozsądnym miejscu na schowanie płyt, a za te pieniądze powinno to być z głową zrobione) i fajnie repertuarowo o ile ktoś lubi Katie Melua jak i Simply Red, który gra z orkiestrą symfoniczną i naprawdę płytka wymiata. Szkoda, że dokładają do tego wydania płytę dvd z koncertu, bo raz się ją obejrzy w tym wydaniu i na tym każdy poprzestanie ze względu na jakość obrazu, a przez to również płyta jest droższa.



fish bowl container
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jeśli chodzi o koncert SR na DVd to powiem, że miło mnie zaskoczył, bo całkiem przeciwnie to zostało nagrane, oczywiście na 80 czy 120 calach będzie gorzej, ale nie ma tragedii.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ostatnio ukazała się ciekawa "nowa" płyta Waglewskiego. Jest to reedycja płyty z 1990 z nowym masteringiem. Kiedyś na nią polowałem , ale pierwsze wydania jak zwykle były drogie. Jest jeszcze druga płyta , która zawiera nagrania live z Trójki z 2020r.

wag.jpg
 

Henry

Active member
Bez reklam
Ostatnio ukazała się ciekawa "nowa" płyta Waglewskiego. Jest to reedycja płyty z 1990 z nowym masteringiem. Kiedyś na nią polowałem , ale pierwsze wydania jak zwykle były drogie. Jest jeszcze druga płyta , która zawiera nagrania live z Trójki z 2020r.

wag.jpg

Dobry remaster, ostatnio porównywałem z 1szym wydaniem i brzmi naprawdę zacnie.

ps. Ostatnio miałem Ci pisać o tym wydaniu ;)
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dobry remaster, ostatnio porównywałem z 1szym wydaniem i brzmi naprawdę zacnie.

Na szczęście Waglewski jak "poprawia" płyty to zazwyczaj dużo nie psuje. Jego nowe płyty brzmią co najmniej dobrze. Korci mnie , żeby kupić pierwsze wydanie , ale nie lubię dublować płyt bo tyle jest do kupienia :)

ps. Ostatnio miałem Ci pisać o tym wydaniu ;)

Powiem Ci , że przez przypadek na tą płytę trafiłem i wczoraj na szybko z allegro zamawiałem. Jak coś ciekawego się pojawia to pisz :)

Płytek przybywa z dnia na dzień. Nie długo robię nowy regał bo miejsca zaczyna brakować.

p.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry