Płyty cd w stereo

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Myślałem, że zioło ; ) Bardzo ładna kolekcja, a na górze co jest, kasety?
U mnie niestety nie ma miejsca, mam w kartonach i nie ma co z tym zrobić...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Na szczęście Waglewski jak "poprawia" płyty to zazwyczaj dużo nie psuje. Jego nowe płyty brzmią co najmniej dobrze. Korci mnie , żeby kupić pierwsze wydanie , ale nie lubię dublować płyt bo tyle jest do kupienia :)



Powiem Ci , że przez przypadek na tą płytę trafiłem i wczoraj na szybko z allegro zamawiałem. Jak coś ciekawego się pojawia to pisz :)

Płytek przybywa z dnia na dzień. Nie długo robię nowy regał bo miejsca zaczyna brakować.

p.jpg

Jak byłem u kumpla zobaczyłem, że on ma kufry na płyty, powiedzmy mieści mu się tam 30 płyt, układa to gatunkami i ja już jeden taki sobie kupiłem i mam zagospodarowany, kolejny też już nabyłem, a reszta po stojakach, ale może faktyczne , kiedyś warto by było coś takiego zrobić jak u Ciebie, tym bardziej, że płyt już coraz więcej. Natomiast filmy to już w albumach, bez opakowań wkładam, bo trzeba by było mieć takich regałów pół sypialni. A to szkoda miejsca,a tym bardziej, że do większości to pewnie już nawet nie wrócę, aby obejrzeć.
Fajnie, że kilka jest osób co płyty cd lubi .. :) :bober::bober:
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zacna kolekcja.

A lista do kupienia jeszcze większa :)

Ładna kolekcja i nawet sianko dla zwierza na regale:)

To dla królika.

Myślałem, że zioło ; ) Bardzo ładna kolekcja, a na górze co jest, kasety?
U mnie niestety nie ma miejsca, mam w kartonach i nie ma co z tym zrobić...

Niestety to tylko siano :) Na górze też płyty. Tak dziwnie na zdjęciu wyszło. U mnie też licho z miejsce i musiałem właśnie płyty i książki w sypialni upchnąć na regale.

Jak byłem u kumpla zobaczyłem, że on ma kufry na płyty, powiedzmy mieści mu się tam 30 płyt, układa to gatunkami i ja już jeden taki sobie kupiłem i mam zagospodarowany, kolejny też już nabyłem, a reszta po stojakach, ale może faktyczne , kiedyś warto by było coś takiego zrobić jak u Ciebie, tym bardziej, że płyt już coraz więcej. Natomiast filmy to już w albumach, bez opakowań wkładam, bo trzeba by było mieć takich regałów pół sypialni. A to szkoda miejsca,a tym bardziej, że do większości to pewnie już nawet nie wrócę, aby obejrzeć.
Fajnie, że kilka jest osób co płyty cd lubi .. :) :bober::bober:

Regał dla mnie jest najwygodniejszy na płyty cd. Wszystko w jednym miejscu. Łatwy dostęp.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
"Lajonela" mam płytkę w K2HD dla mnie świetna, ale ja go lubię :), a J. W. widzę, że się podoba...:)

U mnie natomiast Czas troszkę na klasykę , dzisiaj odebrałem te dwie płyty nagrane w decca records....***fajnie nagrane, miałem okazję posłuchać tego w jednym z salonów, kiedyś na odsłuchu..

picture hosting sites



Dzisiaj posłuchamy u mnie, a "łykend " na żaglach nad jeziorem w Zegrzu, więc życzę wszystkim dużo słońca i wypoczywajcie.. szkoda w domu siedzieć.. :)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A kto pamięta tego Pana ? :) dzisiaj odebrałem podwójną płytkę z coverami z różnymi wykonawcami w roli głównej, plus kilka jest instrumentach utworów w fajnych aranżacjach.. Za te pieniądze naprawdę warto..
upload pictures url

 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzisiaj kolejne dwie fajne płytki kupiłem Ryśka :) jedna jest podwójna i są to covery w różnych aranżach z chórem, natomiast ta druga jest z jego utworami, tyle , ze nagrana z orkiestrą symfoniczną, nie dużą, bo coś około 20 kilku osób, ale kto lubi tego wykonawcę płyta jest obowiązkowa, ta druga również, Dary losu to taki klasyk tego artysty..

photo url


 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolejna płyta tym razem G. Porter w wykonaniu utworów NKC, czekałem 2 miechy na inne wydanie tej płyty, coś ala jak płyty np K2HD, ale cierpliwość do gościa mi się już skończyła i zakupiłem tę wersję i powiem, że całościowo nie żałuję, bo fajnie płytka nagrana, tylko o 3 utwory mniej niż na tamtej i wydanie inne, ale generalnie jestem zadowolony. A jutro jak się uda coś znacznie mocniejszego odbieram :)


image post
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzisiaj odebrałem coś odmiennego w stosunku do zakupionego wczoraj G. Portera, mianowicie jak widać najnowszą płytę Nightwish w wydaniu ala de lux :) i jak zwykle w przypadku tej grupy, nie można żałować wydanych więcej złotówek w stosunku do normalnego wydania, jakość odpowiednia zarówno okładki jak i zdjęć, a o nadruku na płycie nawet nie wspominam.. Wydawca Nightwish robi to świetnie.. Pierwsza płyta, że tak powiem normalna, natomiast ta druga jest instrumentalna, ale nie tej pierwszej, tylko nagrali kilka utworów instrumentalnych i naprawdę wyszło im to świetnie.. podoba mi się bardzo.. Co do pierwszej pod względem repertuarowym to sa lepsze płyty tej kapeli i widać też , że perkusista niestety jest słabszy niż poprzedni mój ulubieniec. Może wróci jeszcze jak się wyleczy...


online gif hosting
 
Ostatnia edycja:

JanVid

New member
Gratuluję :grin: .... widać, że rozpiętość repertuarową masz szeroką począwszy od muzyki poważnej poprzez disco polo aż do symphonic metal :eek:k:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jeszcze z tym disco polo nie za bardzo u mnie, choć za młodego TOP One miałem ze dwie kasety magnetofonowe ;-) Co nie zmienia faktu, że nie neguje tej muzyki jak ktoś jej słucha.. jak sprawia takiej osobie przyjemność.
 
Ostatnia edycja:

JanVid

New member
.... masz zdrowie :) ..... idąc tą ścieżką (jak sądzę) to jeszcze duuuuuuuuużo zostało ci aby skompletować pełną płytotekę.
Sorry, ale jakoś nie zauważyłem w twoich zasobach Diany Krall .... a warto :) np. CD:This Dream Of You (2020)
PS.
osobiście Julia I. .... NIE CIERPIĘ ! ! !
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wiesz co z D.K. mam ją w kilku utworach n apłytach Stockfisha, natomiast jako studyjnych płyt , faktycznie nie mam, mam kumpla co , chyba ma wszystko od niej i czasem coś tam sobie biorę. Miałem kiedyś chrapkę w fajnej cenie kupić 2 albo 3 w SACD za fajne pieniądze, zamówiłem , niestety już nie mieli i oddali mi kasę. Ale jeszcze wszystko przede mną. :) Krzysiekradio też bardzo lubi tą Panią . :) muzycznie oczywiście,....
Pds. ja wręcz przeciwnie , dla mnie brzmi świetnie.. bez względu w jakim języku śpiewa. :)
 
Do góry