Pliki aktualizacji

mattinh

New member
Witam,
Proszę o soft v.509 - 8matti@gmail.com

Ponadto mam pytanie czy ktoś z foumowiczów miał taki problem, że po aktualizacji do androida 8 v.500 telewizor TCL 49P6046 sam po 20-50 sekundach odłącza sygnał od hdmi. Mam w jedno gniazdo wpięty dekoder UPC a w drugie PS4. W obu działa tak samo, jakby zerwało połączenie. Wystarczy kliknąć na pilocie wybór źródła i potwierdzić "ok" aby obraz wrócił...
Mam nadzieję, że nowy soft to naprawi ;)
 

adambe

Member
Witam,
Proszę o soft v.509 - 8matti@gmail.com

Ponadto mam pytanie czy ktoś z foumowiczów miał taki problem, że po aktualizacji do androida 8 v.500 telewizor TCL 49P6046 sam po 20-50 sekundach odłącza sygnał od hdmi. Mam w jedno gniazdo wpięty dekoder UPC a w drugie PS4. W obu działa tak samo, jakby zerwało połączenie. Wystarczy kliknąć na pilocie wybór źródła i potwierdzić "ok" aby obraz wrócił...
Mam nadzieję, że nowy soft to naprawi ;)

Miałem to samo na swoim C70. Pomógł Reset Shop
 

malock

New member
Proszę o soft v.509 - puszczewicz@gmail.com

mam jeszcze taki problem, na wersji 500 nie instaluje się nic z google play, ani aplikacji ani aktualizacje, pobieranie nigdy się nie kończy, to co zainstalowane wcześniej działa ok. Pozostaje reset do ustawień fabrycznych?
 

malock

New member
już widać, ale jest tylko w formie update.pkg? wszystkie wersje przed 500 zawiesały mi się podczas update, chyba poczekam na wersje, którą można z poziomu menu wgrać
 

absolut1970

New member
Jakby mało było ,że nie można oglądać HBO Go to jeszcze TV zaczął się sam uruchamiać .Nic nie pomaga przywrócenie ustawień fabrycznych ani nowy soft. Załamka po prostu
 
Do góry