Pliki aktualizacji

Fisher21

New member
jest jakiś changelog ?????

edit.

v500 to build z 31 października..
mamy 28 listopad czyli miesiąc później.

Czemu dostajemy wydania z przed miesiąca ??

edit2.

firmware v500 - przetestowane, działa

link od przyjaciół z Rosji:
v500

Należy wypakować, wejść w folder i skopiować pliki do głównego folderu na pendrive. wejsc na tv w ustawienia, kliknąć aktualizacja lokalna i podążać za wskazówkami
 
Ostatnia edycja:

firefl

Active member
Bez reklam
ten link to już nie jest update.pkg, w środku pliki systemu, czyżby już blisko finalnej wersji?

Hmm... A która wersja Androida jest finalną? W przypadku takiego softu czasem można użyć określenia stabilna w odróżnieniu od testowej, którą obecnie mamy. Finalna to chyba tylko jeśli producent nie planuje żadnej nowej wersji.

Format pliku aktualizacji nic nie sugeruje co do bliskości wersji stabilnej.
 

malock

New member
Po kilku nieudanych próbach aktualizacji poprzednimi wersjami (wiszące logo tcl przy starcie), udało mi się zaktualizować wersją 500 z linka powyżej. Trzeba wrzucić całego zupa na pendrive, aktualizacja poszła z menu aktualizacja lokalna.

Poza wieloma innymi zamianami, zauważyłem że z menu ustawień obrazu, wyrazistość ruchu zniknął suwak od 1 do 10, teraz mam tylko włącz / wyłącz. Ponad to, w trybie HDR (serial netflix), w ustawieniach obrazu, wogóle zniknęła opcja Wyrazistość ruchów, nie można nic zmienić.

Co myślicie o takich zmianach?
 

szejkus

New member
Pomogło wyczyszczenie NVM i reset całego sklepu ręcznie zmenu serwisowego przed instalacją.

Uprzedzając pytanie jak skasować.

"Wejść w menu->obraz->Ustawienia zaawansowane wideo -> kontrast (najechać na niego, tak żeby był podświetlony), wprowadzić płynnie na klawiaturze numerycznej pilota kombinację „6425”. Gdy pojawi się sekretne menu proszę wybrać „reset all” („zresetuj wszystko”). Natępnie powtórzyć instrukcję dostania się do sekretnego menu i wybrać opcję „reset shop” („zresetuj sklep”)."


lepszy ten reset czy samo w androidzie przywracanie ustawień fabrycznych wystarczy ? bo chciał bym od nowa wszystko poustawiać na czysto :0
 

Majkelone

New member
Mam pytanie czy na TCL 43DP640 też mogę zrobić aktualizację? Czy będę mógł wtedy zainstalować Kodi albo w inny sposób mieć Player tvnowski?
 

firefl

Active member
Bez reklam
Mam pytanie czy na TCL 43DP640 też mogę zrobić aktualizację? Czy będę mógł wtedy zainstalować Kodi albo w inny sposób mieć Player tvnowski?

to chyba nie jest tv z androidem?
Nie da sie go aktualizowac do androida.
Jesli nie to ma swoje wlasne zamkniete srodowisko i tylko to co udostepnia bezposrednio producent wraz z firmami wspólpracujacycymi
 

bomber2

Member
witam posiadam tcla dp660 czy ktoś ma taki sam problem ze przy ciemnych scenach i to w zasadzie jak tv jest czarny to wyłącza mu się podświetlenie i trzeba restart zrobić?

btw soft 500 to nie jest plik pkg
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jest już nowy soft 509 - zapraszamy chętnych

48428251_2101645406563906_202118382105919488_n.jpg


48378171_2101645473230566_4143270184976646144_n.jpg


48380292_2101645536563893_3869390767734652928_n.jpg
 
Do góry