Pliki aktualizacji

Fisher21

New member
Dokładnie u mnie dzieję się to samo. Nigdy w życiu żadne urządzenie mnie tak nie wyprowadzało z równowagi jak ten rzyg od TCL'a


instaluje 373. walić jakieś cyferki i oreo. 7-mka przynajmniej działała tak jak miała i NTFS obsługiwało. Tfu na TCL i całą jego optymalizacje.
 
Ostatnia edycja:

Fisher21

New member
Dokładnie u mnie dzieję się to samo. Nigdy w życiu żadne urządzenie mnie tak nie wyprowadzało z równowagi jak ten rzyg od TCL'a


instaluje 373. walić jakieś cyferki i oreo. 7-mka przynajmniej działała tak jak miała i NTFS obsługiwało. Tfu na TCL i całą jego optymalizacje.


No i w końcu ani 373, ani 391 nie wstał. Zamrożony na ekranie ładowania. Wgrałem w końcu znowu po resetowaniu tv 10 razy kablem z gniazdka wersje 509 i wydaje się, że wszystko działa tak jak trzeba :D w końcu i stream i brak jakichkolwiek wad. Weźcie wgrajcie tak samo i na koniec 509, ale potem od razu po uruchomieniu odpalić TV Guard, przeskanować i wyczyścić.

Działa jak ta lala :eek:k::eek:k:
 

dziuubek

New member
Z moich subiektywnych obserwacji jakość obrazu z TV z kablówki jest lepsza, w menu przy wyłączeniu doszła opcja "uruchom ponownie" i wreszcie okno info o włożonej karcie CI po kilku sekundach od uruchomienia się samo wyłącza :)

Szkoda, że gdy aktualizowałem z wersji 5oo do 509 wyczyściło mi cały poprzedni konfig i teraz mam ustawianie kanałów ponownie.

P.S Ktoś wcześniej pytał czy można aktualizować an TV THOMPSON, można u mnie na C64 series 43UC6406 poszło



CZy istnieje sposób na eksport listy programów i jej konfiguracja łatwiejsza na komputerze jak to jest możliwe na TV SONY na Androidzie w oparciu o program Sony Channel Editor lub inny ?
Więcej info:https://www.sony.pl/electronics/sup...D9WyuCniOYfqy4D-peKICOd2AMsBJcRkLMySLnl57hqP4
 
Ostatnia edycja:

firefl

Active member
Bez reklam
Szkoda, że gdy aktualizowałem z wersji 5oo do 509 wyczyściło mi cały poprzedni konfig i teraz mam ustawianie kanałów ponownie.


CZy istnieje sposób na eksport listy programów i jej konfiguracja łatwiejsza na komputerze jak to jest możliwe na TV SONY na Androidzie w oparciu o program Sony Channel Editor lub inny ?
Więcej info:https://www.sony.pl/electronics/sup...D9WyuCniOYfqy4D-peKICOd2AMsBJcRkLMySLnl57hqP4

Nie wiem jak z zewnętrznym edytorem, ale z tego co widziałem w jednym z menu serwisowych był export i import listy kanałów na usb.
Nie korzystałem i nie biorę odpowiedzialności za skutki
 

dziuubek

New member
zabawne to ciągłe pytanie nowych użytkowników...
jawna jest zmiana numerka jak niemal zawsze
Tu jeszcze teoretycznie powinna działać Alexa

Na forum 4PDA wyczytałem, że:


  • Wiązana obsługa poleceń głosowych Amazon Echo i Alexa.
  • Skorygowany balans bieli - poleciał po ponownym uruchomieniu.
  • Nie ma obsługi NTFS,

Ps. System NTFS na systemie Android 8 nie jest i nie będzie. Microsoft prosi o pieniądze na licencję, a Google jest im przykro, są biedni. W wersjach 6 i 7 działało tylko dlatego, że użyto darmowych metod open source do pracy z NTFS.


  • uruchomionych aplikacji nie można wyświetlać / zamykać, tak jak w systemie Android 7.
Wcześniej przez długie naciśnięcie przycisku "dom" otworzył listę uruchomionych aplikacji i można je było wybrać lub zamknąć. (jak na zwykłym smartfonie), ale teraz nie mogę znaleźć miejsca, w którym można się znaleźć, aby uzyskać tę listę. -
nie można zamknąć aplikacji na liście uruchomionych lub całkowicie wyczyścić całą listę, tylko ty możesz wybrać, którą aplikację chcesz uruchomić.


  • Ustawienia "Obraz" są poprawnie wyświetlane, a nie jak przed "Zdjęciami".


  • Pojawiły się aplikacje reklamowe widżetów z Google Play.


  1. wygląda na to, że główne etykiety ekranowe stały się większe
 

dziuubek

New member
Nie wiem jak z zewnętrznym edytorem, ale z tego co widziałem w jednym z menu serwisowych był export i import listy kanałów na usb.
Nie korzystałem i nie biorę odpowiedzialności za skutki
Czy jest kilka menu serwisowych? W menu w wersji 509 nie widziałem takiej opcji, czy ona się uaktywnia dopiero jak jest pendrive w porcie?
 

firefl

Active member
Bez reklam
2. Czy jest jakaś apka za pomocą której mogę wyeksportować swoje ustawienia Android TV?

to nie działa tak łatwo.
Chyba żaden system nie zapewnia eksportu wszystkich danych aplikacji.
Każda apka/program ma trochę własnych metod zapisu...

Są aplikacje próbujące tak zrobić.
Ale potem będzie "Mam problem bo .... nie działa, co zrobić? Odp. zacznij od reset i ostrożnie z nietypowym odtwarzaniem danych.
 

Fisher21

New member
Powiem Wam, że wróciłem na v359 i znowu jestem szczęśliwym człowiekiem. Wszystko działa płynnie. NTFS czyta i znowu można oglądać filmy 4K HDR z torrentów XD chromecast bez żadnych przycięć 4k tak samo leci :D nawet jest tryb, sam dźwięk (leci muzyka, a ekran przygaszony, bo mam kino podpięte pod TV) no miód malina. Przeglądarka internetowa też jest... nie to co to gunwo android 8 XDDDD beka niby co to daje haha
 

dziuubek

New member
na 509 żona też narzeka że Netfix tną się filmy i się zawiesza, to samo łącze i urzadzenia sieciowe i nei było wcześniej problemów...
 
Do góry