Pliki aktualizacji

dziuubek

New member
Jutro wysyłamy pierwsze partie V 511.
Dobra wiadomość, bo na wersji 509 w przypadku gdy oglądając telewizję włącza się netfixa klawiszem na pilocie robi się czarny ekran, w tle słychać dźwięki z włączonego uprzednio kanału TV i albo bardzo długo czekamy lub trzema wyłączyć TV.

Rada Marka aby odinstalować ręcznie apk Netfixa nie pomaga gdyż można tylko odinstalować jego aktualizacje a sama apka ma znacznik aplikacji systemowe i bez roota jej się nie wytnie
 

firefl

Active member
Bez reklam
Dobra wiadomość, bo na wersji 509 w przypadku gdy oglądając telewizję włącza się netfixa klawiszem na pilocie robi się czarny ekran, w tle słychać dźwięki z włączonego uprzednio kanału TV i albo bardzo długo czekamy lub trzema wyłączyć TV.

Rada Marka aby odinstalować ręcznie apk Netfixa nie pomaga gdyż można tylko odinstalować jego aktualizacje a sama apka ma znacznik aplikacji systemowe i bez roota jej się nie wytnie

Chyba można jeszcze wyzerować dane aplikacji.
 

ligeza

Member
Dobra wiadomość, bo na wersji 509 w przypadku gdy oglądając telewizję włącza się netfixa klawiszem na pilocie robi się czarny ekran, w tle słychać dźwięki z włączonego uprzednio kanału TV i albo bardzo długo czekamy lub trzema wyłączyć TV.

Rada Marka aby odinstalować ręcznie apk Netfixa nie pomaga gdyż można tylko odinstalować jego aktualizacje a sama apka ma znacznik aplikacji systemowe i bez roota jej się nie wytnie


A po co wycinać. Jako że mam limitowany internet to zawsze pierwsze co robię po wgraniu nowego softu to wchodzę w ustawienia -> aplikacje i wyłączam netfliksa oraz inne niepotrzebne mi programy. Wtedy przycisk "NETFLIX" na pilocie jest nieaktywny.
 

dziuubek

New member
Chyba można jeszcze wyzerować dane aplikacji.

Robione, również po zainstalowaniu nowej wersji firmware jest przywracanie do ustawień fabrycznych dodatkowo zgodnie z zaleceniami resetowałem ustawienia z menu serwisowego.



Usunąć netfixa kompletnie celem zainstalowania innej wersji aby zwerfyikowąc czy problem jest po stronie firmware czy danej wersji apki. Zawsze można poprzez jedną aplikacje zmienić funkcjonalność przycisku na pilocie. U nas netfix katowany przez dzieciaki , a net z kablówki więc bez limitów.
 

iJohnny

New member
V519 has Netflix working great
HDR works without problems
Wall mount is back in settings
Changing channels is faster but not as 499


Poslano sa mog MI MAX 3 koristeći Tapatalk
 

syma753dfx

Member
V519 has Netflix working great
HDR works without problems
Wall mount is back in settings
Changing channels is faster but not as 499


Poslano sa mog MI MAX 3 koristeći Tapatalk
Netflix has the usual problem in HDR contents, black screen with voice .

Inviato dal mio EVA-L09 utilizzando Tapatalk
 

szejkus

New member
z tego co zauważyłem brak ustawienia montowanie na ścianie zostało tylko stolik reszta chyba ok w v519 będzie pewnie naprawione jak ktoś pisał wcześniej
 
Do góry