Pliki aktualizacji

Deggial

New member
Dodałem do dysku v519 jak by ktoś szukał. Nie testowałem tej wersji i nie wiem jak się zachowuje TV po instalacji.

https://drive.google.com/drive/folders/1vXfF1A3WtxTTU3CDRWraWyA7xd_dTGgr?usp=sharing

Szczerze mówiąc to nie widzę różnicy pomiędzy 519 a innymi 5xx, czasami coś przyfiksuje, ale ogólnie działa.


Błąd, jest jeden zonk, ma problem z klawiaturą zewnętrzną Logitech'a. Po nieużywaniu jakiś czas przy łączeniu wywala się na czarny ekran lub przestaje reagować i tylko wtyczka pozostaje do wyciągnięcia.
 
Ostatnia edycja:

Cuchunlain

New member
A dla mojego Thomson 43UD6406?, Która wersja byłaby najbardziej stabilna? Nie mogę zainstalować wersji poniżej 475, jeśli odbiornik TV przejdzie do bootloopa. Mogę instalować tylko wersje z Androidem 8.

dzięki, pozdrawiam
 

firefl

Active member
Bez reklam
A dla mojego Thomson 43UD6406?, Która wersja byłaby najbardziej stabilna? Nie mogę zainstalować wersji poniżej 475, jeśli odbiornik TV przejdzie do bootloopa. Mogę instalować tylko wersje z Androidem 8.



dzięki, pozdrawiam
Według mojej oceny najstabilniejszy v373. Downgrade podobno możliwe jeśli użyć v369 jako pierwszy krok a potem można dowolny.

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

firefl

Active member
Bez reklam
Nie działa mi chromecast. Próbuję dodać TV przez Google Home, ale go nie widzi (ani na telefonie z androidem ani na ios)
Nie bardzo rozumiem co chcesz i po co dodać. Tv i urządzenie powinny być w tej samej sieci i wtedy każda apka powinna moc wysyłać. Np jak uruchomisz YouTube powinna być ikonka do uruchomienia przesyłania. Nie jestem pewien czy google home na telefonie jest niezbędna bo ja mam zainstalowane i nie sprawdzałem czy działa bez tego.

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

lwisnick

New member
Nie bardzo rozumiem co chcesz i po co dodać. Tv i urządzenie powinny być w tej samej sieci i wtedy każda apka powinna moc wysyłać. Np jak uruchomisz YouTube powinna być ikonka do uruchomienia przesyłania. Nie jestem pewien czy google home na telefonie jest niezbędna bo ja mam zainstalowane i nie sprawdzałem czy działa bez tego.

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Sprawdzę, ale póki co za każdym razem gdy chcę odpalić cast np. ze zdjęć, albo youtube, to automatycznie przerzuca mnie do apki google home w celu dodania urządzenia na które ma wysłać obraz, a urządzenia nie znajduje (jest w tej samej sieci wifi, próbowałem już również restartowac router, bez rezultatu)
 
Do góry