Pliki aktualizacji

pioterek9

New member
Instalacje robilem kilka razy za każdym razem mam v495. Od czego to zależy?

Hmm. No to naprawdę dziwna sytuacja oczywiście jeśli nie wierzycie mogę wrzucić screen'a ale nie widzę najmniejszego powodu dla którego miałbym ściemniać :) przeskakiwałem z softu v475 na TV 49C7026 po instalacji pliku który udostępniłeś zmianą było to że zaraz po instalacji z automatu musiałem przeprowadzić całkowitą konfiguracje od początku (konto google, wyszukiwanie programów, środowisko pracy itp.) tv zapamiętał mi natomiast ustawienia ekranu dla poszczególnych aplikacji i konsoli, z tego co pamiętam przy wcześniejszych aktualizacjach od razu uruchamiał się kanał TV i sam przeprowadzałem wymazywanie danych ikonfiguracje początkową.

Dla pewności sprawdziłem raz jeszcze V8-T658T01-LF1V499
Project Name: U49C70*6
 

d3m

New member
Pomogło wyczyszczenie NVM i reset całego sklepu ręcznie zmenu serwisowego przed instalacją.

Uprzedzając pytanie jak skasować.

"Wejść w menu->obraz->Ustawienia zaawansowane wideo -> kontrast (najechać na niego, tak żeby był podświetlony), wprowadzić płynnie na klawiaturze numerycznej pilota kombinację „6425”. Gdy pojawi się sekretne menu proszę wybrać „reset all” („zresetuj wszystko”). Natępnie powtórzyć instrukcję dostania się do sekretnego menu i wybrać opcję „reset shop” („zresetuj sklep”)."
 

damianosr3

New member
Dzięki kiki, uspokoiłeś mnie. Piszę z każdą pierdołą. Dla mnie to ważne bo nie chciałbym rezygnować ze swojej gwarancji (a mam jeszcze blisko 18mcy). Myślę, że przyda się ta wiedzą też innym użytkownikom. A szukałem odpowiedzi tu na forum i w internecie, a o odpowiedź bardzo trudno. Także dzięki ponownie. Pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Od jutra wchodzi kolejny up date Androida 8,0 - po numerem 500.
Kto chętny może podać maila, będziemy wysyłać partiami.
 
Do góry