Pliki aktualizacji

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Poniedziałek - jak ktoś nie zauważył !!!
Było święto Państwowe nieoczekiwane, ale było.
Trochę szacunku dla samego siebie proszę.

Ostatni update z korektami nr 499 - wysyłamy od jutra.
Proszę o podawanie adresów mailowych na PW.
 

DLUGI321

New member
No właśnie Kiki jak ktoś nie zauważył to było wolne to po co podałeś sam ten termin. Teraz jak jedena z osób przypomniała ci o tym fakcie to zmieniasz zdanie czytaj swoje posty bo chyba się trochę gubisz w tym co napisałeś

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

basket4rap

Member
Bez reklam
Dostał i zainstalował ktoś już ten oficjalny soft v499 i może potwierdzić czy w filmach HDR (z pendrive'a/dysku) dalej wyświetlany jest nieustannie duży znaczek HDR10 w lewym górnym rogu czy już nie?
 

wojo2000

New member
Ja używam 495 i w sumie całkiem nieźle działa. Nie testowałem HDR, ale dziś coś ściągnę i dam Ci znać.

P.S. Wydaje mi się że po wgraniu 495 rozjechała się kalibracja...
 

basket4rap

Member
Bez reklam
Ja używam 495 i w sumie całkiem nieźle działa. Nie testowałem HDR, ale dziś coś ściągnę i dam Ci znać.

P.S. Wydaje mi się że po wgraniu 495 rozjechała się kalibracja...

No właśnie kiedyś mi ktoś odpisał, że u na v495 dalej jest ten problem ze znaczkiem HDR, dlatego też ciekawi mnie to czy w v499 też to występuje.
 

Spythere1st

New member
Wgrałem v499 pięć minut temu na 65P660. Jak na razie to widzę brak napisu Dolby Audio / HDR10. Chyba można śmiało wgrywać.

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

grzesiek616

New member
499 działa bardzo dobrze na moim TCL U55X9006. Przestrzegam przed 495 z ruskiej strony.Jak wiem oni dostali ten soft z tego forum,coś chyba w nim namieszali.Ja jak głupol wgrałem go i dopiero dostałem po łapkach:).Marek pomógł mi bardzo.Cierpliwość to wielka cnota..Teraz tylko tutaj będę wgrywał updaty...Kiki,urania-marek pozdrawiam!!
 
Do góry