Pliki aktualizacji

MarioOl

New member
KIKI wywołuję Cię to tablicy, skoro sprzedajesz i reklamujesz te telewizory, jak piszesz masz kontakt z TCL Polska, wystąp z oficjalnym zapytaniem o wersję Androida 8, którą można umieścić na ich lub innej stronie, skąd każdy będzie mógł to pobrać i zainstaluje się na każdym z TV sprzedawanych w naszej dystrybucji. Póki co trzeba ściągać od rusków (co nie zawsze działa), nie na każdym TV taka aktualizacja się udaje. Chyba jesteś to winien swoim klientom, którzy zaufali Tobie?
 

d3m

New member
Na moim TCLu aktualizacja z 475 do 495 się nie udaje za każdym razem. Wyskakuje monit o aktualizacja trwa to około 5 min. ale zero efektu. W opcjach nadal widnieje v475.
 

RazielPL

New member
KIKI wywołuję Cię to tablicy, skoro sprzedajesz i reklamujesz te telewizory, jak piszesz masz kontakt z TCL Polska, wystąp z oficjalnym zapytaniem o wersję Androida 8, którą można umieścić na ich lub innej stronie, skąd każdy będzie mógł to pobrać i zainstaluje się na każdym z TV sprzedawanych w naszej dystrybucji. Póki co trzeba ściągać od rusków (co nie zawsze działa), nie na każdym TV taka aktualizacja się udaje. Chyba jesteś to winien swoim klientom, którzy zaufali Tobie?

Zgodzę się jedynie ze mógł by powiedzieć nie instalujcie bo mamy nowsza lub bo jest zła.

Pozatym to nie jest winien nic. To jest tylko jego wolna wola żeby powiedzieć coś na ten temat lub się spytać TCL o coś.

Nie raz pisał na forum i PW jeśli zadało mu się pytanie że da znać na forum jeśli będzie wersja ostateczna. Widocznie jeszcze takiej nie ma.
Albo do tej ruskiej ma tyle zastrzeżeń.

Wysłane z mojego ZTE A2017G przy użyciu Tapatalka
 

Axelll

New member
Zgodzę się jedynie ze mógł by powiedzieć nie instalujcie bo mamy nowsza lub bo jest zła.

Pozatym to nie jest winien nic. To jest tylko jego wolna wola żeby powiedzieć coś na ten temat lub się spytać TCL o coś.

Nie raz pisał na forum i PW jeśli zadało mu się pytanie że da znać na forum jeśli będzie wersja ostateczna. Widocznie jeszcze takiej nie ma.
Albo do tej ruskiej ma tyle zastrzeżeń.

Wysłane z mojego ZTE A2017G przy użyciu Tapatalka
Zastanówcie się nad czy w dyskutujecie. Oprogramowanie powinno być wysyłane na bieżąco a nie ściągane z jakiś dziwnych ruskich stron! Kiedyś mając LG potrafiłem w miesiącu dostać 2 aktualizacje a tu ciągle tylko słyszę "jest już nową wersją i działa super" po czym rozpoczyna się ostra krytyka że to nie dzieła, tamto też...
Prawda jest taka że soft w tych tv to dno.
Tak poza tym nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego instalacja niecertyfikowanego softu może oznaczać odrzucenie ewentualnej reklamacji!
 

DLUGI321

New member
Nie ma Kiki pisał że będzie w poniedziałek mamy wtorek a oprogramowania brak pewnie skończy się na obiecankach i tyle

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 
Do góry