Pliki aktualizacji

ligeza

Member
I do not see the firmware there

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka


Wybierz telewizor L65X2US. Soft w wersji v495. Tylko czy będzie pasował do naszych TCL? Data modyfikacji 17.10 więc dwa tygodnie temu. U mnie jDownloader pobrał i wypakował poprawnie. Jako że z oficjalnej strony to pewnie rano go wgram i przetestuje bo tu nie wiadomo kiedy się pojawi.
 
Ostatnia edycja:

tom500

Member
Sure, official Rusisian tcl website, just chose some android tv.

Техническая поддержка - официальный сайт TCL в России




U65X9006 Xess X2 - wgrałem. Działa bardzo dobrze i znacznie szybciej niż 7.0. Czas wgrywania ok 5 minut. Dużo dłużej zajmuje ponowna konfiguracja wszystkiego.
 

damianosr3

New member
Testowaliście pod U49C7026? Chyba poczekam do OTA, szkoda, że producent nie wprowadza tego globalnie dla automatycznych aktualizacji...
 

DLUGI321

New member
Jest już finalna wersja Antka 8 - 495 na ruskiej stronie.
Polacy to gęsi? Na naszej stronie nie umieścili?
Bo TCL ma jakiś poroniony sposób dystrybucji aktualizacji do swoich badziewnych TV zamiast dać OTA dla wszystkich to oni sobie jakimiś partiami dają a Polaczek dostanie na samym końcu jak wyjdą jeszcze ze dwie aktualizacje i to jeszcze trzeba bedzie brać aktualizacje od innego modelu od ruskich brawo TCL. Ale co tam i tak już słychać że nic ze zgłaszanych błędów w nowym oprogramowaniu nie naprawili więc nic straconego.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

damianosr3

New member
Jest już finalna wersja Antka 8 - 495 na ruskiej stronie.
Polacy to gęsi? Na naszej stronie nie umieścili?

Zauważyłem, że masz C7026. Masz do niego najnowszą aktualizacje, albo wiesz gdzie się zapytać o nią? Podasz linka do ruskiej aktualizacji bo nie wiem, gdzie klikać dla tego modelu.

Potrzebuje do mojego 49"

Aha naprawia ona suwak głośności? (Zdażało się, że nie znikał). Mam podpięte zewnętrzne głośniki aktywne pod mini Jack, za każdym razem po wyłączeniu TV "zapomina", że są podpięte, to wtedy muszę TV wybudzać poprzez całkowite uruchomienie od nowa.

Asystent głosowy pewnie jeszcze po angielsku.

:eek:k:
 

janusz

New member
Bez reklam
Ja wgrałem na P60 tą podaną w temacie o nim (softy były zawsze wspólne do modeli P60, C70):

static.tcl.com***/data/download/v8-t658t01-lf1v495.rar

wgranie około 30 minut (włożyć wtyczkę do gniazdka, cały czas trzymając przycisk włączenia TV, aż pojawi się info u updejcie).
 
Ostatnia edycja:

DLUGI321

New member
To se poczekasz na oficjalne OTA które teoretycznie jest a praktycznie go nie ma. Szybciej właśnie znajdziesz na forum niż przez OTA acz kolwiek też bym miał obawy instalując coś z nie sprawdzonego źródła a po drugie zdążyłem się przyzwyczaić że TCL w swoich aktualizacjach nic nie poprawia tylko zmienia numerek i dodaje kolejne błędy których też nie poprawia i tak w kółko Macieju

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

MagicaBoy

New member
495 instaluje się bez problemów na wszystkich urządzeniach Tcl i Thomson, więc nie zwlekaj.
Zainstalowałem go bez problemu, dziękuję za link i życzę powodzenia.
 

damianosr3

New member
A czy jest jakaś szansa do powrotu, do innej wersji systemu.

Pytam tutaj bo nie chcę w tej "błachej" sprawie zakładać wątku, a w necie raczej nie ma na to odpowiedzi.

:eek:k:
 

firefl

Active member
Bez reklam
A czy jest jakaś szansa do powrotu, do innej wersji systemu.

Pytam tutaj bo nie chcę w tej "błachej" sprawie zakładać wątku, a w necie raczej nie ma na to odpowiedzi.

:eek:k:

Nie potrafię zrozumieć dlaczego lepiej dać OT w wątku na inny temat niż założyć nowy temat i trzymać się jego tytułu - co w tym jest lepszego?

odpowiadając na pytanie - jest szansa.
 

o22ie

New member
@MagicaBoy. No to gratulacje. Albo błąd albo nie widzi pena. Pena ii tak nie widzi i filmy z Mavica PRO muszę oglądać sporo kombinując... ehhhh. Ogólnie spoko z Youtube i netflix, ale żeby nie dało się filmu z pena obejrzeć to jakaś żenada.
 
Ostatnia edycja:
Do góry