Pliki aktualizacji

DLUGI321

New member
Fakt naprawili gniazdo słuchawkowe ale przypomnij sobie kiedy był zgłaszany ten problem i ile im zajęło naprawienie tej usterki. Problem był znany i zgłaszany od momentu androida 6 czyli dobry rok temu w takim tempie to się nigdy nie doczekamy dobrego oprogramowania.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

pawel2020

New member
Luz ja tylko chciałem powiedzieć że już w ostatniej wersji A7 działa, sam się z tym borykałem. Nie wykluczone iż nigdy nie będzie dobrego oprogramowania a czy w Philips albo Sony jest lepiej, obawiam się że nie.
 

klossowski

New member
Luz ja tylko chciałem powiedzieć że już w ostatniej wersji A7 działa, sam się z tym borykałem. Nie wykluczone iż nigdy nie będzie dobrego oprogramowania a czy w Philips albo Sony jest lepiej, obawiam się że nie.

Ja mam Samsunga, nawet bez Androida, zwykły smart i masa rzeczy też nie działa. Jest tylko taka różnica, że w Samsungu nie ma żadnych aktualizacji:) Jak czasami nie mogę odpalić Youtuba, to mogę sobie 20 razy zrestartować tv i mieć nadzieję, że za 21 razem się włączy :bober:

Telewizor z Android to tylko od Google :) każde inne rozwiązanie to prowizorka i zgoda na kompromisy.
A mógłbyś podać jakiś przykładowy model?
 
Ostatnia edycja:

wojo2000

New member
@klossowski - jak by taki telewizor istniał to bym go kupił :) Prawda jest taka że większość urządzeń z Android to badziewie, chyba że są już na rynku od kilku lat i są "wygrzane".

P.S. Wczoraj była prezentacja MADE BY GOOGLE ale telewizora nie zaprezentowali :) ale zaprezentowali fajne urządzenie Google Hub.
 

tom500

Member
Gdzie ten soft? Jeszcze 2 miesiące i na dniach będzie :D




Android 8.0 Oreo jeszcze nie tak prędko. TCL informuje: "Prace nad wdrożeniem systemu Oreo nadal trwają. Dostosowanie telewizorów do tego oprogramowania wymaga większego nakładu pracy, niż początkowo przypuszczano. Możemy zapewnić, że dochowamy wszelkich starań, aby użytkownicy telewizorów TCL byli usatysfakcjonowani działaniem nowego systemu".
 

klossowski

New member
...Prawda jest taka że większość urządzeń z Android to badziewie, chyba że są już na rynku od kilku lat i są "wygrzane".
Trochę ciężko być na rynku kilka lat, jak pierwszy system Adroid tv pojawił się 4 lata temu, a pierwszy tv z androidem 3 lata temu. Rozumiem, że sam używasz urządzeń z AIXem albo Solarisem, bo to są najlepiej "wygrzane" :bober:
 

damianosr3

New member
Klossowski należą się brawa za ripostę :) kiki, oni pracują nad oreo a pie już jest na rynku. Każdy producent ma z tym problem, ale tu chodzi o czysty android tv. Tak być nie powinno. Powinien być on w systemie Android one, w tedy wiadomo... aktualizacje na dniach były by od dawna. Pozdrawiam.
 

wojo2000

New member
Trochę ciężko być na rynku kilka lat, jak pierwszy system Adroid tv pojawił się 4 lata temu, a pierwszy tv z androidem 3 lata temu. Rozumiem, że sam używasz urządzeń z AIXem albo Solarisem, bo to są najlepiej "wygrzane" :bober:

Ciekawe skąd się domyśliłeś :). Ale faktycznie na codzień używałem AIX i Solaris, z tym że te systemy odchodzą do lamusa. Solarisa jest wygaszany przez Oracle, a IBM przestaje robić HW więc AIX też przestanie istnieć :( Poza tym używam MacOSX i iOS.

Używałem Androida w telefonie i jak dla mnie to tylko dobrze działało z telefonem Google. Wszystko śmigało rewelacyjnie.

P.S. Nawet Bill Gates zgodził się ze Steve Jobs, że jak chcesz robić dobry software to musisz robić hardware.

P.S. Po ostatniej konferencji Google można wywnioskować że Android może zostać porzucony przez Google. Zaprezentowali oni np. kopie iPad Pro nie na Android tylko na ChromOS.
 

Fisher21

New member
Czy ktoś już naprawił czytanie dysków zewnetrznych w NTFS przez inne aplikacje w telewizorze? teraz telewizor działa na pół gwizdka netflix i showamax a co z filmami z dysku ?
 

olgierdw

New member
Jak sprawdzić w menu jaką wersję Android mamy na TCL? Chcę dopasować czy v475, v379, v373 itp. Bo nie mam opcji upłynnienia obrazu i mi szarpie przy kontencie innym niż p30/p60.
 

olgierdw

New member
Czy ktoś wie jak wrócić z wersji Android8 (np v475) do Android6 (np v173)? Mi jak aktualizuję (wracam) do Android6 po restarcie wisi na tych 4 kulkach androidowych.
 

Stevicek

New member
Hello,
you can download oreo V495 from russian TCl support. Archive is damaged but if you open the file in winrar and convert the .rar to auto unpack file, it works. I can also upload that, if you give me permission to upload to your google drive folder.

http://static.tcl.com***/data/download/v8-t658t01-lf1v495.rar

this version is as fast as android 6, but unfortunately there is the same issue with stucked judder and blur reduction, so it is useless for TCL X1.
 

djmarco83

Member
Sprawdzał ktoś to?
Hello,
you can download oreo V495 from russian TCl support. Archive is damaged but if you open the file in winrar and convert the .rar to auto unpack file, it works. I can also upload that, if you give me permission to upload to your google drive folder.

http://static.tcl.com***/data/download/v8-t658t01-lf1v495.rar

this version is as fast as android 6, but unfortunately there is the same issue with stucked judder and blur reduction, so it is useless for TCL X1.
can you ask for the source of this firmware?

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry