Plazma PS50C7000 3D

todei

New member
Może takie pytanie, bo już jestem skołowany co wybrać. Przynajmniej zostały mi do wyboru Samsung PS50C7000 czy PS51D6900. Jakby ktoś mógł mnie natchnąć to byłbym niezmiernie wdzięczny.

No ja Ci powiem,że nie orientuję się co ten nowy potrafi ale jestem pod wielkim wrażeniem obrazu C7000. Mimo problemów z crosstalkiem,które-mam nadzieję -są tylko przejściowe...
Nie wiem z jakimi TV miałeś/masz styczność na codzień ale ja po zakupie tej plazmy doszedłem do wniosku,że mój "stary"5letni LCD wygląda w porównaniu jakby był wyjęty z murzyńskiej chaty:p
Chciałem wcześniej VT20 ale przeważyła konwersja 2d do 3d w samsungu i trochę też cena.Kupiłem za 4.500 zł z jedną parą okularów. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Rayearth

New member
Czy spotkał się ktoś w tym modelu z sytuacją, w której TV w trybie czuwania podświetla co jakiś czas na 2-3 sekundy matrycę po czym gaśnie? Wszystko to się dzieje bez żadnego działania użytkownika. W sumie nie jest to przeszkadzające, zastanawia mnie tylko czy jest to normalne. Miałem dwa egzemplarze tego TV i działo się tak na każdym z nich.
 

Kwachu

New member
Juz dosc dawno zauwazylem pewien mankament w moim C7000 mianowicie przy ogladaniu filmow mkv (1080p) z zew. dysku twardego czasem podczas trwania filmu zaczyna haczyc obraz wystepuje to bardzo nieregularnie i pomaga tylko wylaczenie i wlaczenie TV. Wydaje mi sie ze to haczenie obrazu powstaje wtedy gdy przy ogladaniu filmu zmieniem cos w opcjach obrazu. Soft mam wgrany najnowszy.
Czy ktos z uzytkownikow tego TV spotkal sie z tym problemem?

Ciekawi mnie jeszcze kwestia matryc w tym TV mianowicie w part list'ach serwisowych sa podane 2 rodzaje martycy:
W pierwszym jest ona oznaczona BN96-13445A ASSY PDP MODULE P;S50FH-YB07,PL50FF016B
W drugim part list'e ktory jest podpisany jako ver2.0 ma oznaczenie BN96-14140A ASSY PDP MODULE P;S50FH-YD06(M3),PP50FF0

Ma ktos informacje czym roznia sie owe matryce?
 
Ostatnia edycja:

todei

New member
Nie orientuje się ktoś na jakiej zasadzie działa opcja"fast start"? Dokładniej chodzi mi o to,czy jej włączenie nie wpływa negatwnie na jakieś inne aspekty tv(poza brakiem melodyjki startowej:p)tzn.pobór prądu, jakość obrazu czy szybsze zużycie...?
 

damian820927

New member
Bez reklam
Pytanie do użytkowników C7000 korzystających z dysków podpiętych do usb, czy pociągnie dysk z usb 3.0 chodzi mi tylko o to czy nie będzie problemów z zasilaniem ?
Konkretnie ten model Transcend StoreJet 25M3 750GB USB 3.0 nie chce kolejnego kabla tam prowadzić.
Wspomnę tylko że dyski tej firmy mam z usb 2.0 750GB i bez problemu śmigają, proszę o info czy ktoś podpinał dyski z usb 3.0 może konkretnie z tej firmy ?
 

violinman

New member
Witam.Mam pytanie.Czy chodzi wam aplikacja Samsung Explore 3D w internecie? Ściągnąłem ją i zainstalowałem ale po odpaleniu jej wyświetla się komunikat żebym upddtował TV software.Mam soft z 12.07.2010r. 001016 ale kolega ma soft identyczny i program mu chodzi w 3D.Czy trzeba koniecznie uaktualnić soft aby oglądać te filmy w 3D?
 

violinman

New member
Witam.Czy ktoś z użytkowników tej plazmy spotkał się z następującym problemem.Telewizor co jakiś czas ( mniej więcej co godzinę lub dwie ) gaśnie na 1-2 sekundy (ciemny obraz) natomiast dźwięk słychać cały czas.Wgrałem nowy soft dostępny na stronie Samsunga.Czy przypadkiem nie dzieje się tak po wgraniu tego softu gdyż wcześniej takie znikanie obrazu nie miało miejsca.
 

Guard

New member
Mam zamiar kupić Tv w listopadzie i zastanawiam się nad LED-em Samsung UE46d6500 lub nad plazmą PS50C7000.

Odległość od kanapy to 4m.
Głównie oglądam tv cyfrową w UPC dekoder HD( canal+sportHD, HBO HD ) i gram na konsoli.
Na początku byłem nastawiony na LED-a ale teraz zaczynam zastanawiać się nad plazmą.

Do użytkowników PS50C7000 - czy żałujecie swojego zakupu czy jeśli teraz wydając na tv do 4500zł. Wybór znów padł by na PS50c7000?
Dzięki
 

todei

New member
Ja nie żałuję mimo iż trochę narzekałem na jakość 3D w tym tv(po update'ach),to jestem z niego w pełni zadowolony-szczególnie z jakości obrazu. Za tą cenę to nic lepszego nie znajdziesz a już na pewno nie leda...jedyną alternatywą dla mnie osobiście jest panas vt 30 albo vt 20, tylko to już inne koszta.
Też gram na konsoli i jestem pod ogromnym wrażeniem jakości obrazu i na nowo doceniam grafikę w grach(GT5 w full hd!)
Tak wogóle, jest nowy soft! Jeśli jest ktoś odważny, kto go sprawdzi(głównie pod kątem3D), to proszę o opinie bo ja mam 1016 i niechciałbym zepsuć znowu obrazu
 

GUMOLIN

New member
Witam !! Zainstalowałem najnowszy SOFT 3011.0działa wszystko ok . Słuchajcie czy ktoś ma wiedzę na temat czy w PS50C7000 dostanie soft SMART HUB w którym jest dostęp do WEB BROWWSERA .???
 

marek_sk

New member
Witam,

Jestem kompletnym laikiem w temacie tego telewizora, ale i również zadowolonym jego użytkownikiem :).

Mam pytanie: na stronie Samsunga jest podany język angielski tego oprogramowania - czy po wgraniu nowego softu będą mógł w menu telewizora ustawić język polski ?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam !! Zainstalowałem najnowszy SOFT 3011.0działa wszystko ok . Słuchajcie czy ktoś ma wiedzę na temat czy w PS50C7000 dostanie soft SMART HUB w którym jest dostęp do WEB BROWWSERA .???
 

Czapa

New member
Witajcie, mam jedno pytanie odnośnie właśnie 3d - po co są do wyboru jakieś 3 opcje przy 3d? Znaczy się - obraz podzielony pionowo/poziomo i coś tam jeszcze.... po co to jest? jaka opcja co daje?

Z góry dzięki za odp:)
 

rb123

New member
ps50c7000 3d

witam moze mi ktos z kolegow powiedzic jak mozna zmienic poziom czerni w zakladce opcja obrazu-pisze normalny ale jest na siwo zakladka i nie aktywna -kiedy mozna zmienic -czy to samo sie reguluje w zaleznosci co wlaczymy ?
 
Do góry