Plazma PS50C7000 3D

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W lipcu to już będą nowe modele. Przypomnij się kilka dni przed zobaczy co wówczas będzie na "tapecie".
 

tomekb19

Member
Mam trochę nietypowe pytanie do właścicieli tego telewizora ... czy mógłby mi ktoś powiedzieć jaką długość ma kabel zasilający? :)
 

raven18

New member
Witam...

Mam małe pytanko...
Wczoraj zakupiłem tego Samsunga, i mam jedno małe pytanko...
Posiada on oprogramowanie w wersji 3005 czy jest sen aktualizacji do wersji 3007??
Czy lepiej może zostać przy tym co jest??

Pozdr.
 

Rayearth

New member
Mam trochę nietypowe pytanie do właścicieli tego telewizora ... czy mógłby mi ktoś powiedzieć jaką długość ma kabel zasilający? :)

Około metr długości jeżeli dobrze pamiętam.

Witam...

Mam małe pytanko...
Wczoraj zakupiłem tego Samsunga, i mam jedno małe pytanko...
Posiada on oprogramowanie w wersji 3005 czy jest sen aktualizacji do wersji 3007??
Czy lepiej może zostać przy tym co jest??

Pozdr.

Wg mnie nie warto. Generalnie nic nowego.
 

maciekmm

Member
Prosze Was o porade. Przymierzam sie do wymiany mojego Panasonica 42PZ85 na plazme 50'. Poczatkowo moj wybor padl na Panasonica 50VT20 ale po przeczytaniu kilkuset postow o problemach z sygnalem 50Hz zaczynam zmieniac troche zdanie. Teraz skierowalem swoj umysl na Samsunga 50C7000. Czy mozecie mi doradzic tak szczerze ktory zakup bylby lepszy? 50VT20 czy Samsung 50C7000. W chwili obecnej telewizory sa w podobnej cenie... Z gory dziekuje za pomoc
 

peterka1000

Member
Bez reklam
Prosze Was o porade. Przymierzam sie do wymiany mojego Panasonica 42PZ85 na plazme 50'. Poczatkowo moj wybor padl na Panasonica 50VT20 ale po przeczytaniu kilkuset postow o problemach z sygnalem 50Hz zaczynam zmieniac troche zdanie. Teraz skierowalem swoj umysl na Samsunga 50C7000. Czy mozecie mi doradzic tak szczerze ktory zakup bylby lepszy? 50VT20 czy Samsung 50C7000. W chwili obecnej telewizory sa w podobnej cenie... Z gory dziekuje za pomoc

Kolego w tym porównamiu daj sobie wogóle spokój z Samsungiem , to całkiem inna liga , w porównaniu z VT20 to poza wyglądem złom . Miałem kiedyś ten sam dylemat co TY , testowałem SAMSUNGA c7000 i po pierwse powidoki , które się utrwalają 10 razy szybciej na Samsungu aniżeli na Panasonicu i czerń nie do porównania na korzyść Panasonica . Teraz też czeam z ciekawością bo chce wymienić mojego 50VT20EA na coś nowszego i celuje w 50VT30E lub włsanie w SAMSUNGA tego nowego PS51D8000 , bo nie ukrywam że wygląd oraz menu i pilot lata świetlne przed Panasonikiem ale się obawiam że w przypadku porównania obrazu jak SAMSUNG nic nie wprowadzi przełomowego w tych nowych niby 51 calach ( czytaj nowa całkiem matryca ) to znowu Panas zmiażdży Samsunga w kwestii obrazu , a przecież to to włąśnie jest najważniejsze ,a nie wygląd menu , pilota czy wreszcie samego telewizora . Pozdrawiam
 

peterka1000

Member
Bez reklam
Kolego w tym porównamiu daj sobie wogóle spokój z Samsungiem , to całkiem inna liga , w porównaniu z VT20 to poza wyglądem złom . Miałem kiedyś ten sam dylemat co TY , testowałem SAMSUNGA c7000 i po pierwse powidoki , które się utrwalają 10 razy szybciej na Samsungu aniżeli na Panasonicu i czerń nie do porównania na korzyść Panasonica . Teraz też czeam z ciekawością bo chce wymienić mojego 50VT20EA na coś nowszego i celuje w 50VT30E lub włsanie w SAMSUNGA tego nowego PS51D8000 , bo nie ukrywam że wygląd oraz menu i pilot lata świetlne przed Panasonikiem ale się obawiam że w przypadku porównania obrazu jak SAMSUNG nic nie wprowadzi przełomowego w tych nowych niby 51 calach ( czytaj nowa całkiem matryca ) to znowu Panas zmiażdży Samsunga w kwestii obrazu , a przecież to to włąśnie jest najważniejsze ,a nie wygląd menu , pilota czy wreszcie samego telewizora .Do tego śmiej się z tych problemów w 50HZ bo to marginalne zjawisko które tylko czasami wyłazi i widzą je nieliczni , a na SAMIE ostrość obrazu samego gorsza i paleta barw widoczna odrazu . Pozdrawiam
 

peterka1000

Member
Bez reklam
Kolego w tym porównamiu daj sobie wogóle spokój z Samsungiem , to całkiem inna liga , w porównaniu z VT20 to poza wyglądem złom . Miałem kiedyś ten sam dylemat co TY , testowałem SAMSUNGA c7000 i po pierwse powidoki , które się utrwalają 10 razy szybciej na Samsungu aniżeli na Panasonicu i czerń nie do porównania na korzyść Panasonica . Teraz też czeam z ciekawością bo chce wymienić mojego 50VT20EA na coś nowszego i celuje w 50VT30E lub włsanie w SAMSUNGA tego nowego PS51D8000 , bo nie ukrywam że wygląd oraz menu i pilot lata świetlne przed Panasonikiem ale się obawiam że w przypadku porównania obrazu jak SAMSUNG nic nie wprowadzi przełomowego w tych nowych niby 51 calach ( czytaj nowa całkiem matryca ) to znowu Panas zmiażdży Samsunga w kwestii obrazu , a przecież to to włąśnie jest najważniejsze ,a nie wygląd menu , pilota czy wreszcie samego telewizora .Do tego śmiej się z tych problemów w 50HZ bo to marginalne zjawisko które tylko czasami wyłazi i widzą je nieliczni , a na SAMIE ostrość obrazu samego gorsza i paleta barw widoczna odrazu . Pozdrawiam[/QUOTE]
 

todei

New member
Jak wgrać update ???

Witam . Jestem od wczoraj posiadaczem tego TV i mam kilka pytań:Jak zauktualizować system tego TV ? W opcjach znajduje info że obecna wersja to:2010.09.09 _002002. Próbowałem online bezpośrednio z TV i pisało,że nie ma nowej wersji oprogramowania,a z tego co tu na forum i na stronie samsunga czytam,to jest już jakieś 30xx.x...
Jeśli pobiorę na pendrive,to TV to wykryje,czy muszę jakieś specjalne foldery tworzyć?
Zauważyłem że TV ma drobne problemy z 3D.Podczas grania w Killzone 3 i GT5,gdy jest ciemne tło,to widać podwójne obiekty,czy można to jakoś zminimalizować w ust.TV czy może jakiś update to poprawia?
Ale żeby nie było, to po zamianie 5cio letniego LCD HD ready na tą właśnie plazmę,omal nie popłakałem się ze szczęścia,gdy zobaczyłem co,to cudo potrafi...:)
 

-DaReK-

New member
Witam . Jestem od wczoraj posiadaczem tego TV i mam kilka pytań:Jak zauktualizować system tego TV ? W opcjach znajduje info że obecna wersja to:2010.09.09 _002002. Próbowałem online bezpośrednio z TV i pisało,że nie ma nowej wersji oprogramowania,a z tego co tu na forum i na stronie samsunga czytam,to jest już jakieś 30xx.x...
Jeśli pobiorę na pendrive,to TV to wykryje,czy muszę jakieś specjalne foldery tworzyć?
Zauważyłem że TV ma drobne problemy z 3D.Podczas grania w Killzone 3 i GT5,gdy jest ciemne tło,to widać podwójne obiekty,czy można to jakoś zminimalizować w ust.TV czy może jakiś update to poprawia?
Ale żeby nie było, to po zamianie 5cio letniego LCD HD ready na tą właśnie plazmę,omal nie popłakałem się ze szczęścia,gdy zobaczyłem co,to cudo potrafi...:)

Co do aktualizacji oprogramowania, wchodzisz na stronę:
Przełącz się na 3D. Przeżyj więcej. - PS50C7000 - Plasma - Telewizory | SAMSUNG

zakładka wsparcie, oprogramowanie. Ściągasz na PC, po ściągnięciu klikasz ściągnięty plik, wkładasz pena, podajesz ścieżkę na pendriva. Po zakończeniu wkładasz pena do telewizora, po chwili wyskakuje menu z którego wybierasz aktualizacja oprogramowania.
 

todei

New member
Dzięki. Zrobiłem to i nic to nie pomogło na crosstalk:( W dodatku dowiedziałem się że z tym nowym softem już nie mogę wgrać starego softa-1016.0-na którym "crosstalk"nie był tak dokuczliwy...no zajebiście poprostu:/ Czy naprawdę nie można już nic zrobić żeby przywrócić starego softa ??? Jestem teraz zdany na łaskę samsunga-wrzucą nowego softa czy nie? Napisałem do nich maila w tej sprawie,jestem ciekaw czy wogóle odpiszą cokolwiek.
 

todei

New member
Odpisali.W skrócie : Decyzję o update'ach podejmuje dział techniczny i póki co nie jest znana data wydania następnego update'u.Polecili mi wysłanie pisemnej reklamacji do działu reklamacji samsunga w Warszawie.Chyba przeleje swoje żale na papier i zobaczę co to da...Najlepiej,jakby poprostu przysłali kogoś,kto by mi całkowicie zresetował TV-to by załatwiło sprawę bo wgrałbym wtedy starego softa -1016.0
 

Kwachu

New member
Tak dla informacji to dzis pokazal sie na stronce samsunga nowy soft oznaczony T-VALDEUC-3009.2 a zmiany to:
- Optimization to find the Service Channel for SkyD (Germany, Austria , Swiss Region)
- Improve ''11 Skype(MoIP) Camera screen is not showed
- When turning off and on after recording Guide plus (Only Italy)
- Improve Samsung Digital Camera''s specific MJPEG movie clip is not playbacked

ciekawe jak z 3d??
 

Remo70

New member
Może takie pytanie, bo już jestem skołowany co wybrać. Przynajmniej zostały mi do wyboru Samsung PS50C7000 czy PS51D6900. Jakby ktoś mógł mnie natchnąć to byłbym niezmiernie wdzięczny.
 
nie wiem jak to Ci pomoże kolego ale ja tez stoje przed wyborem tego typu ale już z seria C dałem sobie spokój nowa seria D jest prawie wtej samej cenie a hałasowanie raczej wyeliminowano co do obrazu ta zapewne nie gorszy jest od serii C
powodzenia
 
Do góry