Plazma PS50C7000 3D

Bronsky

New member
Witam, zostałem posiadaczem tej plazmy niestety oprogramowanie pozostawia wiele do życzenia.
Obecnie korzystam z wersji oprogramowania T-VALDEUC-1011.1

a o to problemy :
brak odtwarzania napisów do plików przez dlna z dysku sieciowego,
przestawianie się z trybu domowego na sklepowy bez przyczyny
częste przeskoki menu miedzy połączeniami np z hdmi do programu z tunera,
nagrywanie działa tylko z dvbt

moje pytania:
czy można wgrać nowsze oprogramowanie i gdzie je znaleźć ?
jak wejść w menu serwisowe?


z góry dziękuje z pomoc

Pozdrawiam,

Bronsky
 

kaukaz

New member
Bez reklam
Witam, zostałem posiadaczem tej plazmy niestety oprogramowanie pozostawia wiele do życzenia.
Obecnie korzystam z wersji oprogramowania T-VALDEUC-1011.1

a o to problemy :
brak odtwarzania napisów do plików przez dlna z dysku sieciowego,
przestawianie się z trybu domowego na sklepowy bez przyczyny
częste przeskoki menu miedzy połączeniami np z hdmi do programu z tunera,
nagrywanie działa tylko z dvbt

moje pytania:
czy można wgrać nowsze oprogramowanie i gdzie je znaleźć ?
jak wejść w menu serwisowe?

z góry dziękuje z pomoc

Pozdrawiam,

Bronsky

Brono a jakieś plusy tej plazmy jakosc obrazu czy słyszalne jest słynne Bzzzz:p no i jak działa funkcja Judder Motion Canceller:shock:
 
witam a mógłbyś cos wiecej o swoim tv opowiedziec jakie są Twoje wrażenia no i wiesz czy wogole nie ma tego bzzzz? a jak z 3D? itp będę wdzieczny
 

krawiec51

New member
Witam, zostałem posiadaczem tej plazmy niestety oprogramowanie pozostawia wiele do życzenia.
Obecnie korzystam z wersji oprogramowania T-VALDEUC-1011.1

a o to problemy :
brak odtwarzania napisów do plików przez dlna z dysku sieciowego,
przestawianie się z trybu domowego na sklepowy bez przyczyny
częste przeskoki menu miedzy połączeniami np z hdmi do programu z tunera,
nagrywanie działa tylko z dvbt

moje pytania:
czy można wgrać nowsze oprogramowanie i gdzie je znaleźć ?
jak wejść w menu serwisowe?


z góry dziękuje z pomoc

Pozdrawiam,

Bronsky

Nową wersję oprogramowania znajdziesz na oficjalnej stronie Samsunga (ver.T-VALDEUC-1013.2).
Przyłączam się do prośby pawel_bthd, jestem zainteresowany tym tv i przydałoby się przeczytać o nim więcej szczegółów
 

Bronsky

New member
Nową wersję oprogramowania znajdziesz na oficjalnej stronie Samsunga (ver.T-VALDEUC-1013.2).
Przyłączam się do prośby pawel_bthd, jestem zainteresowany tym tv i przydałoby się przeczytać o nim więcej szczegółów

Jeżeli chodzi o oprogramowanie to rozumiem że PS63C7700YS Upgrade File (ver.T-VALDEUC-1013.2) wersja na rynek europejski będzie też zgodna z modelem ps50c7000YW.?

recenzję przygotuje 3 d działa bajecznie np. oglądałem przekazy 3d z Roland Grosa i piłka leciała w moją stronę !
Obraz z plazmy bajeczny wcześniej korzystałem z loewe lcd, szczególnie polecam obraz HD, choć sd przy dobrym sygnale bardzo dobry to samo z telewizji naziemnej.
wkrótce cała recenzja kupiłem za 6399 zł.
 

mareksobie

New member
co dalej?

No i co kolego Bronsky z tą recenzją. Jestem bardzo zainteresowany kupnem tej plazmy i każda uwaga od Ciebie odnośnie jej jest dla mnie bardzo cenna.
 

Krzysiek1800

New member
Jeżeli chodzi o bzyczenie to jest minimalnie słyszalne po przyłożeniu ucha do tylnej górnej części obudowy.Ekran bardzo odbija światło,wyłączony jest szarawy dzięki dużo bardziej szarej ramce wygląda w miarę.vt20 też nie jest czarny ale obraz chyba ma ciut lepszy ale niema konwersji 2D/3D i to zadecydowało o zakupie.Lepszy obraz moim zdaniem LED c8000 ale tu zadecydowała cena.
 
ta karta wifi samsunga raczej nie jest w zestawie z TV? podobnie jak okulary? opisz troche jakosc obrazu.... moze fotki......
 
Ostatnia edycja:

Krzysiek1800

New member
Kombinowałem na różne sposoby z wyjątkiem trybu serwisowego.Zjechałem z podświetleniem i jasnością na 0 i świeci z niewielką różnicą.Ten typ panelu chyba tak ma.Ja oglądam przy całkowicie zgaszonym świetle przeważnie filmy SF i wygląda to kiepsko przy ciemnych scenach.Szarość bije po oczach.
 

Krzysiek1800

New member
Też tak myślałem.Na oko to i tak ta czerń jest lepsza niż wLG pk950.Lepiej jest w VT20 ale też świeci w ciemnościach.Kuro w całkowitym zaciemnieniu nie widziałem..
 
Do góry