Pierwsza recenzja nowej ST50

Robert73

Member
Panowie od paru dni u siebie zauważyłem coś takiego , widoczne to jest cały czas najbardziej na szarym , zielonym, , kremowym tle, nie wygląda to na powidok bo próby usunięcia nic nie dały , nie gram na konsoli i nie miałem stałych elementów obrazu w tym miejscu , te dwa pasy pojawiły się i zostały, St50 służy mi do oglądania filmów w 80 % reszta to kablówka , poza tym są dni ze sprzęt wcale nie gra oglądam w trybie prawdziwe kino żadnych max kontrastów ( kontrast na 42-45) , co to może być ? Ta fotka zrobiona jest na stronie startowej ipla z ST50 .
 

Attachments

  • P1010050p.jpg
    P1010050p.jpg
    47,9 KB · Wyś: 107
Ostatnia edycja:

Komander

New member
wyszukuje Wam ten nowy soft przez internet? bo mi pokazuje, że wersja 1.261 jest aktualna :/

Kuraz przeciez wyraznie kolega wyzej podal link do najnowszego softu, ktory trzeba sciagnac na pendrive i instalowac z pendrive ;-) TV moze go jeszcze nie znalezc samodzielnie. Pozdro

Wysłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
 

kuras90

New member
wiem, już to zrobiłem ;) po prostu chciałem wiedzieć czy tylko u mnie występował problem z wykryciem nowej wersji czy tylko za pomocą USB można ją wgrać na chwilę obecną :)
 

kuras90

New member
szczerze...nic ;D
nie zauważyłem żadnej różnicy w działaniu. Z tego co widać w opisie to poprawili coś w informatorze programowym, ale przyglądam się i różnicy nie widzę, może dlatego że rzadko z tego korzystam. Więc może żeby zauważyć różnicę chociaż z wyglądu to trzeba by zrobić zdjęcie przed i po aktualizacji :)
 

Robert73

Member
Pojawiły się nagle po prostu oglądałem sobie i nagle coś mi nie pasuje i ... są te pasy , nie robią się większe czy jaśniejsze, tkwią w tym samym miejscu na każdym wejściu tv je widać , strasznie mnie to denerwuję bo nowy tv a tutaj taki psikus :(
 

Robert73

Member
Witam , serwis był i zabrał tv do siebie , co ciekawe serwisant twierdził że w tym modelu widzi takie cos po raz pierwszy i sugerował mi że to ja mogłem wypalić matryce, no bez jaj ile godzin musiałbym oglądać statyczny obraz aby takie mocne pasy wypalić, ale w końcu przyznał racje że jak się kupuje plazme to świadomie i wie się o powidokach i wypaleniach i jak tego unikać , w piątek mam dzwonić do nich po info o TV .
 

Komander

New member
Witam , serwis był i zabrał tv do siebie , co ciekawe serwisant twierdził że w tym modelu widzi takie cos po raz pierwszy i sugerował mi że to ja mogłem wypalić matryce, no bez jaj ile godzin musiałbym oglądać statyczny obraz aby takie mocne pasy wypalić, ale w końcu przyznał racje że jak się kupuje plazme to świadomie i wie się o powidokach i wypaleniach i jak tego unikać , w piątek mam dzwonić do nich po info o TV .

Witam, ciekawe tlumaczenie serwisanta... Oni zawsze wiedza jak wybrnac z sytuacji... ;-) czekamy na info odn tv!

Wysłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
 

Robert73

Member
Serwis dzwonił , usterka: wypalone podświetlenia tła od napisów w filmach z czarnymi pasami , ja to zrobiłem i mi nie naprawia , najwyżej dzwonic od Panasonic Polska , ja pier.... ręce mi opadły gość mi wmawiał że mogę już po 15 minutach wypalić matryce jesli film ma pasy, czyli co zbyli mnie a tv do badziew i nie nadaje się do filmów, zaraz mnie coś trafi ! Panowie przecież to jakieś jaja , napisy są ruchome mają różną wysokość , znikaja co chwilę jak to do cholery można wypalić czyli ustawiłem sobie pod nimi szare tło czy jak !
 
Ostatnia edycja:

Komander

New member
Serwis dzwonił , usterka: wypalone podświetlenia tła od napisów w filmach z czarnymi pasami , ja to zrobiłem i mi nie naprawia , najwyżej dzwonic od Panasonic Polska , ja pier.... ręce mi opadły gość mi wmawiał że mogę już po 15 minutach wypalić matryce jesli film ma pasy, czyli co zbyli mnie a tv do badziew i nie nadaje się do filmów, zaraz mnie coś trafi ! Panowie przecież to jakieś jaja , napisy są ruchome mają różną wysokość , znikaja co chwilę jak to do cholery można wypalić czyli ustawiłem sobie pod nimi szare tło czy jak !

Czyli faktycznie wiedza jak wybrnac z sytuacji... Patologia. Musisz z nimi powalczyc i tego tak nie zostawic, zaloz temat na forum, niech sie ludzie wypowiedza na ten temat, przeciez to jakas masakra jest. Zbyli temat totalnie.

Wysłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
 

lajkonik122

Klub HDTV.com.pl
vip
serwis z jakiej sieci cie tak splawil? mozesz faktycznie skontaktowac sie z Panasonica Polska i z nimi pogadac. Mozesz tez postraszyc rzecznikiem praw konsumenta takowy serwis bo jeszcze nei spotkalem sie z wypaleniem matrycy od napisow...
 

Robert73

Member
Lajkonik ten serwis to, Atmax ACS Białystok ul. Kręta 6, jutro mam mieć ST50 w domu z ekspertyzą techniczną jak to wypaliłem dwa 30 cm długości pasy na dole matrycy, sugerowany powód wypalenia oglądanie filmów z napisami na filmach z pasami , czyli za białe napisy na czarnym tle , cud na Wisłą sorki nad Białką bo taka rzeka u mnie płynie . Jutro postaram sie na cały dzień włączyć przesuwający się biały pas , ale na cud nie liczę .
 

Attachments

  • P1010050p.jpg
    P1010050p.jpg
    47,9 KB · Wyś: 118
Ostatnia edycja:

Robert73

Member
Panowie tak na chłopski rozum ile musiałbym oglądać statyczny element aby wypalić tak mocno takie pasy, i jaka to musiała byc intensywność w nasyceniu takiego elementu bo dalej zachodze w głowę od czego mogłoby to powstać , człowiek skacze nad tym tv bo na kasie nie śpię i był to dla mnie wydatek , chucha ,dba, nie używa konsoli do gier i innych niebezpiecznych statycznych obrazów a tutaj mi serwis wciska ciemnotę jak dla 5 latka .
 
Ostatnia edycja:
Do góry