Pierwsza recenzja nowej ST50

facir

New member
Witam, koledzy takie pytanko jakie formaty dźwięku będę miał na wyjściu optycznym , bo wpadłem na pomysł aby sie w kino wpiąc po optyku z tv. Reasumują dźwięk z PS3 I PS4 wchodził by razem z obrazem po hdmi a wychodził na ampli po optyku, i tak samo z dreamboxa.
pozdroall
 

TReneR666

New member
Mam problem z wejsciami HDMI. Po podaniu sygnalu w rozdzielczosci 1080p 50, 60Hz obraz traci synchronizacje, zaczyna skakać. Przy 1080p 24Hz wszystko jest OK. Sprawdzałem na dwóch rożnych kablach HDMI (wątpię, żeby oba były marnej jakości). Źródło sygnału tez jest OK, bo projektor z 15m kablem działa bez zarzutu na 1080p.
Ktoś miał może podobne problemy?
 

kuras90

New member
ja mam telewizor podłączony optykiem pod amplituner i mam zarówno DD jak i DTS. Z tym, że muszę przyciskiem na amplitunerze lub pilocie przełączyć, żeby szło na wszystkie kanały, bo automatycznie mam na stereo ustawione.
 

badpixel

New member
a propos wypaleń... HBO GO !

1.JPG


TV 3D PLAZMA PANASONIC TX-P50ST60E (4179311324) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 

Attachments

  • 1.JPG
    1.JPG
    76,2 KB · Wyś: 237

badpixel

New member
U ilu osób z forum pojawiły się wypalenia? U mojej mamy w modelu 40ST50E pojawił się po paru miesiącach TVN24 i TVP info. Nie grane non stop i nie na dynamicznym.
 

digitalus

Banned
TVN24 to amatorska stacja telewizyjna i nie warto ogladac tego kanalu.Szkoda telewizora.Aby pozbyc sie sladow po paskach informacyjnych i logo nie ogladaj tego kanalu lub ogladaj tylko zoom 3 aby paski nie byly widoczne.
Podobny przyklad w linku nizej

http://www.hdtv.com.pl/forum/pioneer/58070-a-jednak-kazdego-moze-to-spotkac.html

tvn24 w wersji hd to klasyczna wypalarka i niszczyciel telewizorow.Pracuja w tej stacji ludzie ktorzy nie maja zielonego pojecia jak przygotowac grafike ekranowa.

http://forum.ncplus.pl/forum/showthread.php?t=63704&page=10


Witamy,

Dziękujemy za przesłaną korespondencję.
Uprzejmie informujemy, że Pana e-mail został skierowany bezpośrednio do kanału informacyjnego TVN24.
Stamtąd też należy oczekiwać odpowiedzi.

Pozdrawiamy,
Dział Współpracy z Widzami

http://www.hdtv.com.pl/forum/inne/9...stacji-tv-wysylamy-prosby-do-nadawcow-23.html


Nie ma poprawy do tej pory. Amatorzy pracuja w tej stacji

zamiast tvn 24 wlacz kanal stars.tv


Jak oglądać |



starstvjp_xxnrrsx.jpg
 
Ostatnia edycja:

Fankis

New member
Witam, wie ktoś coś o nowej aktualizacji do 50st50?przed chwilą aktualizowalem, ale nie mogę znaleść, żadnych informacji....
 

bartecki

New member
w moim P50ST50 ostatnio była wymieniona płyta główna i zasilacz i od tamtej pory nie mogę połączyć się z siecią wifi. jest problem zarówno na ustawieniach Auto jak i ręcznych - przy ręcznym wpisaniu IP i dane się nie zapisują.

wcześniej nie było problemu z połączenie z internetem.
macie może pomysły co może być problemem przy próbie połączania w trybie Auto i dlaczego nie można zapisać ręcznej konfiguracji?
 

Edwin80

New member
Witam, dzisiaj podczas oglądania TV (P42ST50E) obraz raptem zrobił się ciemniejszy, wciśnięcie dowolnego przycisku w pilocie sprawia, że obraz wraca do "normy". O co chodzi? Co mogę zrobić, bym nie usiał co kilka minut interweniować pilotem? Oglądam w "prawdziwe kino", żywe kolory ON, tryb eco OFF.
 

Komander

New member
Witam, dzisiaj podczas oglądania TV (P42ST50E) obraz raptem zrobił się ciemniejszy, wciśnięcie dowolnego przycisku w pilocie sprawia, że obraz wraca do "normy". O co chodzi? Co mogę zrobić, bym nie usiał co kilka minut interweniować pilotem? Oglądam w "prawdziwe kino", żywe kolory ON, tryb eco OFF.
W moim również się podobne rzeczy działy, na szczęście było to krótkotrwałe i prawdę powiem nie mam pojęcia do dziś od czego to zależało...
 

leszel

New member
Czy też macie w tym tv tak, że po włączeniu, telewizor najpierw szuka przez moment kanałów ze zwykłej anteny, potem z jakiegoś innego źródła, a dopiero po 2-3 sek. pojawia się obraz z HDMI? Jest to trochę denerwujące, czy można to jakoś obejść?
 

filcek

Member
Oczywiście można ustawić wybrane wejście HDMI w hotel mode .
NA włączonym telewizorze wciskamy na jego obudowie jednoczesnie "F" i "-/V" a następnie trzymając te dwa przyciski czekamy aż wskaźnik siły głosu zejdzie do zera po czym cały czas trzymając "F" i "-/V" wciskamy trzy razy na pilocie przycisk AV.
Spowoduje to wyświetlenie się menu trybu "Hotel Mode", w którym ustawiamy:

Hotel mode - On
Initial INPUT - wybrane wejście ( HDMI1,2,3)
 
Do góry