Pierwsza recenzja nowej ST50

Komander

New member
przecież napisałem ze dopiero jadę obejrzeć telewizor i zanim to zrobię to chciałbym mieć 100% pewności ze to jest ta metoda. a jak ty masz ten model to sam możesz spróbować i potwierdzić zamiast odsyłać mnie do innego wpisu ;)

dzieki

Pisalem wczesniej ze wszystko masz opisane w temacie "ustawienia obrazu tx-p42st50e". Jakbys przeczytal caly temat ze zrozumieniem to bys wiedzial o tym tv bardzo duzo. Wszystko tam masz krok po kroku. Trzeba tylko poszukac i przeczytac. Jezeli Cie to uspokoi to w 100% metoda opisana w w/w temacie działa. Przeczytaj caly ten temat, na pewno bedziesz wiedzial wiecej niz teraz.


http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=87650


Wysłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
 
Ostatnia edycja:

spooky

New member
zx2

"przejściówki" które powinny być w komplecie np HDMI/Euro
(można to zwyczajnie zweryfikować wraz z instr.obsł)
papierki - paragon/fv, gwarancja, instrukcja obsługi...

Oh my gosh, teraz takie czasy że wszystko na "patelni" podac trza :)
 

zxc2

New member
zx2

"przejściówki" które powinny być w komplecie np HDMI/Euro
(można to zwyczajnie zweryfikować wraz z instr.obsł)
papierki - paragon/fv, gwarancja, instrukcja obsługi...

Oh my gosh, teraz takie czasy że wszystko na "patelni" podac trza :)

tak to napisałes ze nie byłem pewny - wolałem dopytać ;)
dzieki
 

maremag

New member
Egzemplarz z wystawy sklepowej

Dzień dobry
Mam możliwość kupić 50st50 w cenie 3999. Jest to egzemplarz z wystawy sklepowej. Jak poinformował mnie sprzedawca telewizor ten "chodził" u nich na sklepie od 3 miesięcy.
W związku z tym mam kilka pytań:
- czy ten egzemplarz jest wart tej ceny?
- czy taka plazma, która nie była "wypalana" przez pierwsze 300 godzin, tylko grała na nie obniżonych wartościach kontrastu, koloru, jasności... - będzie bardziej podatna na powidoki ewentualnie wypalenia?
- jeżeli ewentualnie zdecydowałbym się na jej zakup, to na co musiałbym zwrócić szczególną uwagę, żeby nie kupić wadliwego sprzętu?
Z góry dziękuję za jakiekolwiek sugestie.
 

woytaski

New member
Bez reklam
Dzień dobry
Mam możliwość kupić 50st50 w cenie 3999. Jest to egzemplarz z wystawy sklepowej. Jak poinformował mnie sprzedawca telewizor ten "chodził" u nich na sklepie od 3 miesięcy.
W związku z tym mam kilka pytań:
- czy ten egzemplarz jest wart tej ceny?
- czy taka plazma, która nie była "wypalana" przez pierwsze 300 godzin, tylko grała na nie obniżonych wartościach kontrastu, koloru, jasności... - będzie bardziej podatna na powidoki ewentualnie wypalenia?
- jeżeli ewentualnie zdecydowałbym się na jej zakup, to na co musiałbym zwrócić szczególną uwagę, żeby nie kupić wadliwego sprzętu?
Z góry dziękuję za jakiekolwiek sugestie.

Szczerze odradzam. W grudniu ub. r. kupiłem w sklepie nie dla ...idiotów 50ST50, w promocji jako wystawowy... po 10 dniach użytkowania sprawdziłem menu serwisowe i doznałem szoku... TV działał 1100 h mimo zapewnień sklepu, że pracował u nich nie dłużej niż 3 tygodnie(!) Na szczęście ze zwrotem nie było problemu - bo sklep był również zszokowany - będą reklamować u dostawcy (podobno) :wink:.
Proponowali mi od razu taki sam - nowy - za te same pieniądze (ale musiałbym czekać na nową dostawę). Nie zdecydowałem się - kupiłem u konkurencji 50GT50 (na liczniku 0h i 1 włączenie - moje) i jestem baaardzo zadowolony.

Jeśli masz możliwość kup 50GT50 za kilka stów więcej lub tak jak koledzy wyżej doradzają st60.
 

dymaas

New member
panowie co lepiej kupic panasonic 50gt50 za cene 4500 w tym mam 2 pary okularów gratis czy panasonic 50ST60 za 4300 w tym mam jedna pare okolarów który telewizor wybrac ktory jest lepszy nie potrzebuje w telewizorze tunera satelitarnego bo posiadam dreamboxa wiec czy nowszy model jest lepszy jak ten z 2012 GT
 

spooky

New member
panowie co lepiej kupic panasonic 50gt50 za cene 4500 w tym mam 2 pary okularów gratis czy panasonic 50ST60 za 4300 w tym mam jedna pare okolarów który telewizor wybrac ktory jest lepszy nie potrzebuje w telewizorze tunera satelitarnego bo posiadam dreamboxa wiec czy nowszy model jest lepszy jak ten z 2012 GT
Chłopie a kto ci może odpowiedzieć jednoznacznie na tak postawione pytanie? :niewiem:
Nie bądź dziecinny i sam zdecyduj.
(dla mnie to trochę jak wybór między np.Avensisem przed i po liftingu...generalnie to samo)
Ja np. "wziąłbym" tańszy, okulary kosztują +/- 200 więc .....
p.s.
jak okulary są gratis to ja jestem eskimos
 

Jacek144

New member
Uważam st50 za bardzo udany model i nie mam wobec niego żadnych uwag, po za tym że mój egzemplarz zrobił mi się trochę za mały, a max zmieści mi się 60" dlatego też moją uwagę przykuł 60ZT60.
Wszystkie się kurczą. Grzeje się i to przez to:lol:
ZT 60 pewnie fajny,ale jest za bardzo "ekonomiczny".
 

spooky

New member
:) pytałem przez ciekawośc :)
wszystkie się kurczą, to inna sprawa, mój też się skurczył, ostatnio się zastanawiałem dlaczego kupiłem taki mały.....
 

Komander

New member
:) pytałem przez ciekawośc :)
wszystkie się kurczą, to inna sprawa, mój też się skurczył, ostatnio się zastanawiałem dlaczego kupiłem taki mały.....

No właśnie mam ten sam problem... jak 42 wydawało mi się duże... tak teraz myślę że 50 była by jak znalazł ;) no ale...

Cieszę się z trafionego wyboru ;) ST50 to super seria !!!
 

adlud

New member
Witam i mam pytanie czy Viera Touch Pad Controller RC2991101 jest kompatybilny z serią st panasonica podobno obsługuje tylko wersję wt i vt czy ktoś spotkał się z tym urzadzeniem
 
Do góry