Philips seria PFL 8008 - nowości 2013

szybal

Banned
Z tą klawiaturą to porażka,ale już się przyzwyczaiłem i raczej się nic nie zmieni co do obrazu to się nie zgadzam ale każdy ma swoje zdanie.
 

MacUr

New member
Obraz to oczywiście indywidualne odczucia, więc tu nie ma co się spierać. Ale że tak powspominam - w 7007 samodzielnie jakoś dostosowałem widok do swoich amatorskich wymagań. W 8008 poddałem się, stąd pomysł na kalibrację.
 

Tubass2

New member
U mnie do kalibracji skorzystałem z podpowiedzi innych użytkowników,smart powolny ale jak do tej pory ani razu nie miałem problemu ze zwiechą,klawiatura działa poprawnie,fakt powinna mieć możliwość podświetlenia.
 

szybal

Banned
U mnie do kalibracji skorzystałem z podpowiedzi innych użytkowników,smart powolny ale jak do tej pory ani razu nie miałem problemu ze zwiechą,klawiatura działa poprawnie,fakt powinna mieć możliwość podświetlenia.
Jak klawiatura działa poprawnie jak na youtobe nie działa nikomu??
 

MacUr

New member
Czyli do oglądania sportu lepiej wybrać inny telewizor?

Chyba tak. Ja jestem zwolennikiem F1 z włączonym "perfectem" najlepiej wygląda okrążenie rozgrzewkowe :) . W piłce nożnej najlepiej wypada prezentacja zespołów i hymny narodowe.

Funkcję można wyłączyć i jest nieźle. Czasem tylko mam wrażenie, że "giną" klatki obrazu w bardzo szybkich scenach. Takie mam wrażenia, ale laikiem jestem...
 

Tubass2

New member
Szybal , przecież wiesz że,brak obsługi YT jest związany nie z wadą pilota-klawiatury więc uważam ją za sprawną.Smart i jego ,,bogactwo''w philu to co innego,szkoda....może.....kiedyś.....
 

szybal

Banned
Szybal , przecież wiesz że,brak obsługi YT jest związany nie z wadą pilota-klawiatury więc uważam ją za sprawną.Smart i jego ,,bogactwo''w philu to co innego,szkoda....może.....kiedyś.....
No właśnie nie wiem dlaczego w 8007 klawiatura YT działała a w 8008 nie coś przeoczyłem,może byś naświetlił problem byłem pewny ze któraś z kolei aktualizacja naprawi problem ale nic się nie zmienia.
 

Tubass2

New member
Jest na razie tak jak napisałeś ,,kiedyś,jakiś soft,wy się nie martwcie(klienci)
a my wam tego noooo ... kiedyś ''.Nie pamiętam na który wątku koledzy temat przerabiali (500...600....700...8000 ) przeczytałem wszystko więc trudno mi znaleźć odnośnik,generalnie chodziło o wsparcie dla smart w philu.
 

accu

New member
Bez reklam
Jest na razie tak jak napisałeś ,,kiedyś,jakiś soft,wy się nie martwcie(klienci)
a my wam tego noooo ... kiedyś ''.Nie pamiętam na który wątku koledzy temat przerabiali (500...600....700...8000 ) przeczytałem wszystko więc trudno mi znaleźć odnośnik,generalnie chodziło o wsparcie dla smart w philu.

Witam uprzejmie,
Mówi się już od jesieni 2013 r . na niemieckim blogu , że ma być wsparcie dla Smart TV dla serii 9705 z 2010 r. którego użytkuję . Tęsknie;) oczekuję , może na wiosnę będzie coś z tego .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

SDman

Banned
Witam uprzejmie,
Mówi się już od jesieni 2013 r . na niemieckim blogu , że ma być wsparcie dla Smart TV dla serii 9705 z 2010 r. którego użytkuję . Tęsknie;) oczekuję , może na wiosnę będzie coś z tego .

Witam,
zapomnij, sprzedaż przede wszystkim.

pozdr.
 

SDman

Banned
Witam uprzejmie,
Jestem pogodnego usposobienia , więc myślę , że może firma TP Vision w końcu zadba o swoją reputację u klientów .
Mnie skutecznie wyleczył model PFL9664 mogli sporo w nim usprawnić (chociażby wyłączanie ekranu- pierwsze prośby w 2009 roku im zapodałem w ankiecie) przez nowy soft,
ale po co - co z tego by mieli, moje brawa - to za mało.

Pozdr.
 

Tubass2

New member
Witam uprzejmie,

Jestem pogodnego usposobienia , więc myślę , że może firma TP Vision w końcu zadba o swoją reputację u klientów .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:



Raczej o kasę od klientów,reputację ,,kupili z philem'' i pierwsze co zrobią to cięcia na zwrot kosztów z fuzji i licencji za logo,toć nie po to włożyli ażeby dokładać,czas pobierać.
Coś tam w trawie piszczy LG+SAM+PHIL+może ktoś pomniejszy= wspólne wsparcie,ale puki co to my klienci mamy parcie na smarcie :lol:
 
Do góry