Philips seria PFL 8008 - nowości 2013

accu

New member
Bez reklam
Drodzy userzy modelu 8008

obecna cena za ten model 46" to 3990 ? warto brać ?

Witam uprzejmie,

Moim skromnym zdaniem w cenie którą podałeś , to telewizor Philips 46PFL8008S/12 jest tzw. ekspozycyjny .
Jeżeli masz możność w sklepie sprawdzić w menu serwisowym ilość przepracowanych godzin i po
stwierdzeniu naocznym , że przepracował np. od 500-700 godzin to warto . Tyle tylko ,że telewizor
pochodzący z ekspozycji na pewno przepracował o wiele więcej godzin . Matryca firmy Samsung
zamontowana w telewizorze Philips 46PFL8008S(dobrej jakości) średnio może przepracować od 25000 do 30000 godzin . Warto również sprawdzić równomierność podświetlenia matrycy .
Decyzja oczywiście należy do Ciebie i Ty musisz sobie sam wszystkie za i przeciw przekalkulować .
Życzę podjęcia trafnej decyzji:neutral: , bo "telewizorek" jest w tej cenie wart "grzechu" , aby go zakupić .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Felipe

New member
Masz rację. Obiekt cenowy po przebytej ciężkiej pracy na ekspozycji sklepowej. Pozostaje czekać dalej na zapowiadane nowości modelowe :) pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na razie na teście jest nic się nie zawiesza, menu błyskawiczne.

thumbs_P1670025.JPG







 
Ostatnia edycja:

incognitos

New member
O co chodzi z tymi modelami na 2014? Będą się czymś różnić, jeżeli chodzi o bebechy? Rozumiem, że to nie będą modele 8008S tylko np. 8108S...
PS: Kiedy mają się pojawić?
PS2: Co z 55PFL7108K? Też ich mało na rynku...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pojawić się mają w tym i w następnym miesiącu.
Dokładnie - mają różne "bebechy".
Inne matryce, inne procesory, inny soft.

Stare modele już prawie wszystkie wymiotło.
Następcą będzie seria z Androidem i poczwórnym ambilightem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mam już ceny oficjalne i jestem zdziwiony że naprawdę dobre.
Nie chcę mieszać publikując je ale warto zaczekać.
Muszę je potwierdzić.
 
Do góry