Philips seria 6500 z ambilightem i z Androidem- czyli nowe modele na rok 2015.

DrYry

New member
Siema a jak z tym modelem Philips 55PFT6550/12. BO już zamierzam kupić coś na dniach ale mam problem który wybrać tv. albo PFT6550 co kosztuje 4400 zł. bez soundbara albo samsung H6400 55 cali koszt 3500 + soundbar do 600 zł. Dzisiaj bawiłem się tym phillipsem filmy na yotubie fajnie wyglądają ale naziemna tv to tragedia, fakt były ustawienia jakieś sklepowe kolo co to przymnie ustawiał mówił ze tak w sklepie zawsze ustawiają, ambi nie mogłem zobaczyć bo był dzień i nic nie było widać, żadnego efektu. W Niedziele jadę to drugiego miasta i tam jest ten sansung to go jeszcze przetestuje.
 

SeVeN77

New member
Napisz jak działa zdalny pilot czy wygodnie się nim operuje po TV (ruchy wskaźnikiem)
a co do transferów, możliwe że adapter USB na RJ45 1000, będzie działał z tym tv i wtedy problem rozwiązany
nie wiem o jakim zdalnym pilocie mówisz bo w tegorocznej serii philipsa nie ma sterowania wskaźnikiem wyższe serie mają mieć touchpada .
 

micholus

New member
PFK - ma tuner satelitarny (DVB-T/C/S/S2)Szczegółowe dane techniczne o 50PFK6550/12
PFT - ma obsługę DVB-T/T2/C ( bez tunera satelitarnego) Szczegółowe dane techniczne o 50PFT6550/12
PFH - najuboższy: DVB-T/C Szczegółowe dane techniczne o 50PFH6550/88

Dzięki za wyjaśnienie :)

Czyli jak mam kablówkę z oddzielnym dekoderem PVR to wystarczy mi wersja PFH ?

Pozdrawiam
Michał
 

dann

New member
nie wiem o jakim zdalnym pilocie mówisz bo w tegorocznej serii philipsa nie ma sterowania wskaźnikiem wyższe serie mają mieć touchpada .

tak do końca może nie masz racji

np w RTV euro wyszukaj sobie model 50PFH6550

Jak widzisz jest pilot z klawiaturą po drugiej stronie, a miałem taki w rękach i gestem pilota mogłem przesuwać kursor, tylko że to słabo wychodziło (również w rękach obsługi) tylko nie pamiętam czy to był właśnie PFH czy też PUS :/ byłem przelotem

Wszystko się wyjaśni jak będą testy zrobione
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Bo trzeba umieć . Wywołuje się kursor i trzymając wciśnięte Ok przesuwamy go bardzo płynnie po ekranie.
 

SeVeN77

New member
tak do końca może nie masz racji

np w RTV euro wyszukaj sobie model 50PFH6550

Jak widzisz jest pilot z klawiaturą po drugiej stronie, a miałem taki w rękach i gestem pilota mogłem przesuwać kursor, tylko że to słabo wychodziło (również w rękach obsługi) tylko nie pamiętam czy to był właśnie PFH czy też PUS :/ byłem przelotem

Wszystko się wyjaśni jak będą testy zrobione

jeśli chodzi o model 50pfh6550 to raczej mam racje bo sam go posiadam , na niektórych portalach była relacja z prezentacji philipsa 2015 z barcelony i większość ubolewała nad tym że pilot stracił funkcję pointera więc pewnie chodzi ci o inny tv z ubiegłorocznej serii . bądź też 7600 który ma gładzik ale to nie pointer

Bo trzeba umieć . Wywołuje się kursor i trzymając wciśnięte Ok przesuwamy go bardzo płynnie po ekranie.
jaja sobie robicie? niby jak go wywołać i dlaczego nie ma o tym słowa w instrukcji ? temat jest o serii 6500 pilot nie ma żyroskopu więc nie wiem w jaki sposób chcecie nim sterować w 7600 jest gładzik a pointerów już nie ma w żadnym modelu tegorocznej serii
 
Ostatnia edycja:

runforestrun

New member
Potwierdzam SeVeN77. Też oglądałem w sklepie i pointera brak. Tak było w modelach 2014. Teraz jest powiedzmy touchpad w 7600. Taki ciekawy bajer - funkcjonalność taka sobie. Pewnie trzeba się przyzwyczaić.
 

DrYry

New member
mam pytanie w tym modelu 50PFH6550/88 jakie jest usb 2.0 czy 3.0. I czy jak mam dysk 3.0 a tv okaże się że ma 2.0, to będzie się łączyło normalnie ???
 

runforestrun

New member
mam pytanie w tym modelu 50PFH6550/88 jakie jest usb 2.0 czy 3.0. I czy jak mam dysk 3.0 a tv okaże się że ma 2.0, to będzie się łączyło normalnie ???
Nie ma to znaczenia. Standardy USB są ze sobą całkowicie kompatybilne wstecz. Prędkość uzyskasz taką jaką ma najniższy ze standardów z obu urządzeń. 2.0 jest całkowicie wystarczający dla Full HD, a 4K ten TV i tak nie jest. Dla 4K musi być 3.0.
 

windmill86

New member
A ja od wczoraj jestem posiadaczem Philips 50PFH6550/88 ogólnie wiadomo nowy tv cieszy ale jak się zaczyna coś dziać to człowieka philips może denerwować...diody fajne obraz z kodi całkiem. ..przy poranku gdy chciałem włączyć tv miałem problem bo poprostu nie chciał odpalić! Wymieniłem baterie na inne ale wiadomo wczoraj włożyłem nowe..:) nie poszlo..później reset..tez nie odpalenie z aplikacji na tel poszlo;) i za chwilkę pilot zaczął działać tez dziwna sprawa...nie dawno przyszedłem do domu chce włączyć coś na you tube i co? Kolejny problem teraz nie może połączyć się z siecią wifi...znajduje lecz nie łączy próbowałem z inną siecią i to samo...ehh jeszcze jedno to usb nie czyta...lub poprostu musze sformatować etc
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Gdy zobaczyłem, że niemal wszyscy w tym wątku to nowi użytkownicy to pomyślałem, że Philips robi akcję PR-ową. Jednak gdy doczytałem tradycyjne dla tych produktów hejty to jednak ucieszyłem się, że coś w temacie drgnęło. Niestety już od lat z telewizorami tej firmy jest jak z najpiękniejszymi kobietami. Gdy chcemy cieszyć się ich obecnością trzeba się pogodzić z ich fochami... Ja przyzwyczaiłem się i jak będę niebawem nabywał nowy model to wciąż pozostanę w tym kręgu urody. Na szczęście nie mam zbyt wielkich wymagań jeśli chodzi o funkcje smart.
 
Do góry