Philips seria 6500 z ambilightem i z Androidem- czyli nowe modele na rok 2015.

magg

New member
Wygrales internety! Ja tez kupie dla ambi choc androida nie nawidze jak psa mam z nim kontakt codziennie przez prace ale funkcje smart nie bede potrzebowal sygnal z kompa wiec mam nadzieje ze bedzie happy ;) noi piekna zona nie bedzie foszyla


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Marek3999

New member
Panowie to co polecacie 50pfh6550/88 czy sony 50w809c nie wiem kyory wybrac w phillipsie korci mnie ten ambi a sony to solidna firma chyba ze cos sie zmienilo
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Jeśli nie zależy ci na 4k to kup zeszłoroczny model Fila z wyższej serii. Zapłacisz tyle samo a jakość będzie lepsza.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
No właśnie trochę się pozmieniało.
Philips 50PFH 6550 ma niski Input Lag, Androida z Kodi i MxPlayerem.
A ambilight i w grach i w filmach robi swoje.
Cena jest dużo niższa. A jak będziesz niebieski masz specjalna ofertę z kalibracją.
 

prezmer

New member
A ja od wczoraj jestem posiadaczem Philips 50PFH6550/88 ogólnie wiadomo nowy tv cieszy ale jak się zaczyna coś dziać to człowieka philips może denerwować...diody fajne obraz z kodi całkiem. ..przy poranku gdy chciałem włączyć tv miałem problem bo poprostu nie chciał odpalić!

Cześć,

Czy sprawdzałeś czy masz najnowsze oprogramowanie? Na stronie Philipsa Odwiedź stronę pomocy technicznej dla Philips Smukły telewizor LED Full HD z systemem Android

jest wersja :3.222.79 sprzed miesiąca.

Daj znać czy pomogło, bo też chciałem kupić ten telewizor.

pozdrawiam
Piotr
 

esbes

New member
Co sądzicie o tej antenie do Philips 55PFT6550/12 ?
 

Attachments

  • 5202652094.jpg
    5202652094.jpg
    76,7 KB · Wyś: 93

DrYry

New member
siema mam już model 50pfh6550/88 wszystko pięknie ładnie tylko gdzie w nim instrukcja, macie może namiary na jakiś plik pdf
 
Do góry