Philips PUS8303 test . Pierwszy telewizor z Nano Cell producenta, 100Hz, z procesorem P5 zamiesza na rynku.

kruszonmk

New member
Rozumiem. Jeśli zatem technicy sobie z tym nie poradzą albo nie będą zbytnio chcieli sobie poradzić w najbliższym czasie, to pewnie trzeba zainstalować Androida 7.

Myślałem o tym ale odpuściłem sobie.
Kodi działa prawie dobrze lecz nie na wszystkich filmach avi, niektóre stwarzają problemy , mkv na Kodi działa za to bardzo dobrze.
 

snow.leopard

New member
Ja za to na androidzie 7 miałem więcej problemów z filmami mkv 4k na wbudowanym odtwarzaczu. Na 107.0.230.0 (android 8m) również zdarzają się problemy ale dużo żadziej - zależy od konkretnego filmu (zazwyczaj oglądam mini 4K i jest ok)
 

soviet100

New member
Kolejny problem , od wczoraj ciągle wyskakuje że mowa aktualizacja itp a ja w opcjach mam wyłączone automatyczne aktualizacje . Jak te komunikaty wyłączyć?
 

kruszonmk

New member
Ja za to na androidzie 7 miałem więcej problemów z filmami mkv 4k na wbudowanym odtwarzaczu. Na 107.0.230.0 (android 8m) również zdarzają się problemy ale dużo żadziej - zależy od konkretnego filmu (zazwyczaj oglądam mini 4K i jest ok)

Android 7 filmy avi , mkv chodziły u mnie bez zacięciana na wbudowanym playerze i Kodi: aktualizacja do 8 i problemy na wbudowanym playerze. Mkv są zacięcia a niektóre avi wogóle nie da sie włączyć, na Kodi mkv działąją bez zacięcia ale niektóre avi maja mikrozacięcia, szczególnie widać to jak kamera przechodzi płynnie po plenerze.

Wczorajsza aktualizacja nic nie dała z zacięciami.
 

NowyPUS8303

New member
Po aktualizacji mam problem z dźwiękiem. Po włączeniu dźwięk jest o połowę cichszy niż był przed aktualizacją. Po resecie androida dźwięk jest głośny ale wystraszy wyłączyć i włączyć tv i ponownie jest cichy i jakby przytłumiony. Oczywiście poziom na suwaku jest taki sam.
 
Do góry