Philips PUS8303 test . Pierwszy telewizor z Nano Cell producenta, 100Hz, z procesorem P5 zamiesza na rynku.

kozer1976

New member
Ja mam tak samo, aktualizacja wyłączona a co jakiś czas wyskakuje powiadomienie o aktualizacji i to tak od tygodnia mnie męczy.[emoji51]

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 

Hanek

New member
Mi niestety też się sam zaktualizował tv i nie mogę sparować pilota z TV. Zapomniałem wyłączyć automatycznej aktualziacji. Da się jakoś to ogarnąć , pisanie teraz na yt to tragedia bez klawiatury.

A i kolejny problem widzę, wcześniej wyłączyłem tv wszystko ładnie się wyłaczało , jbl 3.1 teraz po wyłączeniu przechodzi na "mute" nie na stby

Chcę zrobić aktualizację pilota , to nie mogę nic wybrać , brak możliwości wejścia na "aktualizuj pilota" na szaro tak że nie mogę wcisnąć
 
Ostatnia edycja:

bielikk

New member
Bez reklam
Mi niestety też się sam zaktualizował tv i nie mogę sparować pilota z TV. Zapomniałem wyłączyć automatycznej aktualziacji. Da się jakoś to ogarnąć , pisanie teraz na yt to tragedia bez klawiatury.

A i kolejny problem widzę, wcześniej wyłączyłem tv wszystko ładnie się wyłaczało , jbl 3.1 teraz po wyłączeniu przechodzi na "mute" nie na stby

Chcę zrobić aktualizację pilota , to nie mogę nic wybrać , brak możliwości wejścia na "aktualizuj pilota" na szaro tak że nie mogę wcisnąć

Najpierw w pilocie wymień baterie (lub wyjmij je i włóż ponownie) - skieruj pilota w kierunku TV i naciśnij na 3-4 sek. przyciski SETINGS (symbol - koło zębate
 

sparks

New member
Czy przy obecnych temperaturach (u mnie 29 stopni) dolna krawędź telewizora - aluminiowa ramka - też jest tak gorąca. W moim tv jest wyjątkowo rozgrzana, sprawia wrażenie wręcz parzącej. Boki i górna krawędź jest ok, tylko dolna jest tak rozgrzana, na całej długości.
 

bielikk

New member
Bez reklam
Czy przy obecnych temperaturach (u mnie 29 stopni) dolna krawędź telewizora - aluminiowa ramka - też jest tak gorąca. W moim tv jest wyjątkowo rozgrzana, sprawia wrażenie wręcz parzącej. Boki i górna krawędź jest ok, tylko dolna jest tak rozgrzana, na całej długości.

zamontuj chłodzenie od PC - może być od Intel Core i5-4590 3.30GHz
 

basket4rap

Member
Bez reklam
Mi z kolei na tej nowy aktualizacji oprócz cięcia filmów również nie działają formaty ekranu i 16:9 nienaturalnie rozciąga na cały ekran i nie da się tego naprawić. W poniedziałek do nich dzwonię po plik do Androida 7, bo to jest jakiś dramat.
 

soviet100

New member
Czy przy obecnych temperaturach (u mnie 29 stopni) dolna krawędź telewizora - aluminiowa ramka - też jest tak gorąca. W moim tv jest wyjątkowo rozgrzana, sprawia wrażenie wręcz parzącej. Boki i górna krawędź jest ok, tylko dolna jest tak rozgrzana, na całej długości.

Tam jest EDGE na dole i on się po prostu gotuje przez 1w diody a jest ich pierdyliand cały dół .
Ma prawo się grzać i gotować . Tam jest dosyć duży radiator około 30 cm w górę ekranu .
Ja mam klimatyzację wiec mam 20 stopni.
 

xernes

Member
Czy przy obecnych temperaturach (u mnie 29 stopni) dolna krawędź telewizora - aluminiowa ramka - też jest tak gorąca. W moim tv jest wyjątkowo rozgrzana, sprawia wrażenie wręcz parzącej. Boki i górna krawędź jest ok, tylko dolna jest tak rozgrzana, na całej długości.


Ja mam 55" teraz w pokoju 26st i dolną ramkę określiłbym jako trochę cieplejszą niż pozostałe boki, które są chłodne.
 

xernes

Member
Czy przy obecnych temperaturach (u mnie 29 stopni) dolna krawędź telewizora - aluminiowa ramka - też jest tak gorąca. W moim tv jest wyjątkowo rozgrzana, sprawia wrażenie wręcz parzącej. Boki i górna krawędź jest ok, tylko dolna jest tak rozgrzana, na całej długości.


Ja mam 55" teraz w pokoju 26st i dolną ramkę określiłbym jako trochę cieplejszą niż pozostałe boki, które są chłodne. Może to zależy od ustawień obrazu. Kontrast masz podciągnięty to LEDy wydzielają więcej ciepła.
 

Barty

Member
Witam, przymierzam się do zakupu tego TV.
Jak wygląda w praktyce aplikacja Player ? Czy dobrze działa np. wykupiony live pakiet canal plus czy eleven sports ?

Pozdrawiam !
 

sparks

New member
Ja mam 55" teraz w pokoju 26st i dolną ramkę określiłbym jako trochę cieplejszą niż pozostałe boki, które są chłodne. Może to zależy od ustawień obrazu. Kontrast masz podciągnięty to LEDy wydzielają więcej ciepła.

Zmniejszyłem kontrast o połowę (ten tak jakby w pierwszym menu), zobaczymy czy faktycznie temperatura spadnie.
Które z ustawień odpowiada za jasność podświetlenia, tak jak jest to np. w telefonie?

Czy ogarną ktoś cofanie softu do andka 7? Już mam dość aktualizacji, które co chwilę mają problemy, raz nie działa system plików NTFS, potem dziwęk zaczyna pierdzieć. Mam wrażenie, że jest coraz gorzej :/.
 

quarx

New member
Zmniejszyłem kontrast o połowę (ten tak jakby w pierwszym menu), zobaczymy czy faktycznie temperatura spadnie.
Które z ustawień odpowiada za jasność podświetlenia, tak jak jest to np. w telefonie?

Czy ogarną ktoś cofanie softu do andka 7? Już mam dość aktualizacji, które co chwilę mają problemy, raz nie działa system plików NTFS, potem dziwęk zaczyna pierdzieć. Mam wrażenie, że jest coraz gorzej :/.

jasność podświetlenia regulujesz funkcją Kontrast w głównym menu
 

soviet100

New member
Zmniejszyłem kontrast o połowę (ten tak jakby w pierwszym menu), zobaczymy czy faktycznie temperatura spadnie.
Które z ustawień odpowiada za jasność podświetlenia, tak jak jest to np. w telefonie?

Czy ogarną ktoś cofanie softu do andka 7? Już mam dość aktualizacji, które co chwilę mają problemy, raz nie działa system plików NTFS, potem dziwęk zaczyna pierdzieć. Mam wrażenie, że jest coraz gorzej :/.


Podmieniasz pliki na pedrive na 7 ( dostępna na stronie ) i uruchamiasz tv , on myśli że nowy soft ładuje a tak naprawdę 7 zainstaluje , Wróci możliwość sterowania głośnością ale w gratisie dostaniesz co jakiś czas informacje o dostępnej aktualizacji .
 
Do góry